Emlakjet

İzmir Kemalpaşa Satılık Arsa

araması için 353 ilan bulundu
search
Kemalpaşacancel
İzmircancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kemalpaşa Satılık Arsa İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir ve en uygun arsaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu arsa arama rehberinde; Kemalpaşa satılık arsa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Kemalpaşa Satılık Arsa

 

Kemalpaşa satılık arsa arayanlar için Kemalpaşa, İzmir’in bir ilçesidir. Sınırları; kuzeyden Manisa’nın Şehzadeler ve Yunusemre ilçeleri, batıdan İzmir’in Bornova ve Buca ilçeleri, güneyden İzmir’in Torbalı ve Bayındır ilçeleri, doğudan ise Manisa’nın Turgutlu ilçesi ile çevrilmiştir. Eski adı Nif’tir. Bu ilçede ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; İbrahim Hakkı Hazretleri Camii, Halil Efendi Camii, Kübra Hatun Camii, Rabia Hatun Camii, Hamza Baba Türbesi, Halil Ağa Camii, Nif Kalesi, Atatürk Evi, Lazkarisler Sarayı, Çiniliköy, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Müzesi, Kazak Vadisi, Nazarköy, Kemalpaşa Savandağ Gölü, Vişneliköy, Park Orman Kemalpaşa, Armutlu Kozan Göleti ve Nif Bağları gelir. 50 mahalleden bir araya gelen Kemalpaşa ilçesi, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 114.250 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Kemalpaşa Satılık Arsa Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Kemalpaşa'da satılık arsa almak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Kemalpaşa satılık arsa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle arsanın bulunduğu çevreye, arsanın metrekaresine, eğitim kurumlarına, hastaneye ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Satılık arsa almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, yatırım veya hobi sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Kemalpaşa satılık arsa ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Kemalpaşa Satılık Arsa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tarla; cinsi arsa olmayan ve daha çok tarım amaçlı kullanılan ve üzerinde tarımsal küçük yapılaşmaların oluştuğu topraklara denir. Cinsi arsa olmayan tüm arazi çeşitlerinde; tarla, zeytinlik, arsa ve bahçe gibi tarım arazileri üzerinde yapılaşma yasak veya çok kısıtlı olduğu için tarım arazileri, imar parselleri olmadığından üzerinde ruhsatlı binalar yapılamaz. Ancak zamanla imar alanları içinde kalabilir ve yapılaşma şartlarına sahip olabilirler. Bu durumda vasıfları değişerek “arsa” niteliğine dönüşebilirler. Arsa, belediyenin üzerinde yapılaşmaya izin verdiği toprak parçası olarak ifade edilir. Bir arsa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız ve satın aldığınız arazinin gerçek niteliğini bilmeniz gerekmektedir. Kemalpaşa satılık arsa sahibinden arıyorsanız en güncel ilanlarımızı Emlakjet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Kemalpaşa Satılık Arsa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun İzmir Kemalpaşa Yiğitler sahibinden satılık arsalar için bu ilçeye ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak ESHOT otobüs hattı, tren ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Kemalpaşa Satılık Arsa
Akalan Köyü Satılık ArsaAkalan Mahallesi Satılık ArsaAnsızca Köyü Satılık ArsaAnsızca Mahallesi Satılık ArsaArmutlu 85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Satılık ArsaArmutlu Hürriyet Mahallesi Satılık ArsaArmutlu Satılık ArsaAşağıkızılca Köyü Satılık ArsaAşağıkızılca Mahallesi Satılık ArsaAşağı Yenmiş Mahallesi Satılık ArsaAtatürk Mahallesi Satılık ArsaBağyurdu 29 Ekim Mahallesi Satılık ArsaBağyurdu Kazımpaşa Mahallesi Satılık ArsaBağyurdu Kemal Atatürk Mahallesi Satılık ArsaBağyurdu Satılık ArsaBağyurdu Yeni Mahallesi Satılık ArsaBayramlı Köyü Satılık ArsaBayramlı Mahallesi Satılık ArsaBeşpınar Köyü Satılık ArsaBeşpınar Mahallesi Satılık ArsaCumalı Köyü Satılık ArsaCumalı Mahallesi Satılık ArsaÇambel Köyü Satılık ArsaÇambel Mahallesi Satılık ArsaÇınarköy Mahallesi Satılık ArsaÇiniliköy Mahallesi Satılık ArsaDamlacık Köyü Satılık ArsaDamlacık Mahallesi Satılık ArsaDereköy Köyü Satılık ArsaDereköy Mahallesi Satılık ArsaGökçeyurt Köyü Satılık ArsaGökçeyurt Mahallesi Satılık ArsaGökyaka Köyü Satılık ArsaGökyaka Mahallesi Satılık ArsaHalilbeyli Mahallesi Satılık ArsaHalilbeyli OSB Mahallesi Satılık ArsaHamzababa Köyü Satılık ArsaHamzababa Mahallesi Satılık ArsaKamberler Köyü Satılık ArsaKamberler Mahallesi Satılık ArsaKemalpaşa OSB Mahallesi Satılık ArsaKemalpaşa Satılık ArsaKızılüzüm Köyü Satılık ArsaKızılüzüm Mahallesi Satılık ArsaKuyucak Köyü Satılık ArsaKuyucak Mahallesi Satılık ArsaMehmet Akif Ersoy Mahallesi Satılık ArsaNazarköy Mahallesi Satılık ArsaOvacık Köyü Satılık ArsaOvacık Mahallesi Satılık ArsaÖren 75.yıl Cumhuriyet Mahallesi Satılık ArsaÖren Egemen Mahallesi Satılık ArsaÖren Satılık ArsaÖrnekköy Mahallesi Satılık ArsaSanayi Satılık ArsaSarıçalı Köyü Satılık ArsaSarıçalı Mahallesi Satılık ArsaSarılar Köyü Satılık ArsaSarılar Mahallesi Satılık ArsaSekiz Eylül Mahallesi Satılık ArsaSinancılar Köyü Satılık ArsaSinancılar Mahallesi Satılık ArsaSoğukpınar Mahallesi Satılık ArsaSütçüler Köyü Satılık ArsaSütçüler Mahallesi Satılık ArsaUlucak Cumhuriyet Mahallesi Satılık ArsaUlucak İstiklal Mahallesi Satılık ArsaUlucak Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Satılık ArsaVişneli Köyü Satılık ArsaVişneli Mahallesi Satılık ArsaYenikurudere Köyü Satılık ArsaYenikurudere Mahallesi Satılık ArsaYenmiş Köyü Satılık ArsaYenmiş Mahallesi Satılık ArsaYeşilköy Köyü Satılık ArsaYeşilköy Mahallesi Satılık ArsaYeşilyurt Köyü Satılık ArsaYeşilyurt Mahallesi Satılık ArsaYiğitler Köyü Satılık ArsaYiğitler Mahallesi Satılık ArsaYukarıkızılca Merkez Mahallesi Satılık ArsaYukarıkızılca Satılık ArsaZeamet Köyü Satılık ArsaZeamet Mahallesi Satılık Arsa
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.