Emlakjet

Karabük Satılık Arsa

araması için 56 ilan bulundu
search
Karabükcancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Karabük Satılık Arsa İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir ve en uygun arsaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu arsa arama rehberinde; Karabük satılık arsa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Karabük Satılık Arsa

 

Karabük satılık arsa arayanlar için Karabük, Türkiye’nin kuzeyinde Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte Karabük ve çevresinin en eski yerleşmesi Eskipazar ilçesindeki Yazıboy Köyü’dür. Burada bulunan bir höyüğün, İlk Tunç Devri (MÖ. 2500) olarak yerleşmeye konu olması, il sınırı içerisinde Eskipazar ilçesinin önemini artırmaktadır. Karabük tarihte; Hititlerden başlamak üzere Frigler, Bitinler, Romalılar, Bizanslar, Anadolu Selçuklular ve Osmanlı gibi büyük devletlere ev sahipliği yapmıştır. Karabük'te ziyaret edebileceğiniz bazı tarihi ve doğal güzellikler arasında; İzzet Mehmet Paşa Camii, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Bulak Mencilis Mağarası, Safranbolu Ulu Camii, Tokatlı Kanyonu ve Cam Teras, Yörük Köyü, Demirciler Çarşısı, Safranbolu Evleri, İncekaya Su Kemeri, Kaymakamlar Müze Evi, Cinci Han ve Hamamı, Hıdırlık Tepesi, Safranbolu Saat Kulesi, Çitdere Tabiat Koruma Alanı ve Şeker Kanyonu gelir. 6 ilçeden meydana gelen Karabük, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 252.058 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Karabük Satılık Arsa Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Karabük'te satılık arsa almak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Karabük satılık arsa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle arsanın bulunduğu çevreye, arsanın metrekaresine, eğitim kurumlarına, hastaneye ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Satılık arsa almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, yatırım veya hobi sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Karabük satılık arsa ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Karabük Satılık Arsa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tarla; cinsi arsa olmayan ve daha çok tarım amaçlı kullanılan ve üzerinde tarımsal küçük yapılaşmaların oluştuğu topraklara denir. Cinsi arsa olmayan tüm arazi çeşitlerinde; tarla, zeytinlik, arsa ve bahçe gibi tarım arazileri üzerinde yapılaşma yasak veya çok kısıtlı olduğu için tarım arazileri, imar parselleri olmadığından üzerinde ruhsatlı binalar yapılamaz. Ancak zamanla imar alanları içinde kalabilir ve yapılaşma şartlarına sahip olabilirler. Bu durumda vasıfları değişerek “arsa” niteliğine dönüşebilirler. Arsa, belediyenin üzerinde yapılaşmaya izin verdiği toprak parçası olarak ifade edilir. Bir arsa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız ve satın aldığınız arazinin gerçek niteliğini bilmeniz gerekmektedir. Karabük satılık arsa sahibinden arıyorsanız en güncel ilanlarımızı Emlakjet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Karabük Satılık Arsa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun Karabük Pirinçlik satılık arsalar için bu şehre ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüs hattı, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.