Emlakjet

Muş Satılık Arsa

araması için 10 ilan bulundu
search
Muşcancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha

Muş Satılık Arsa İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir ve en uygun arsaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu arsa arama rehberinde; Muş satılık arsa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Muş Satılık Arsa

 

Muş satılık arsa arayanlar için Muş, Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Murat-Van Bölümü’nde yer alan bir ildir. Sınırları; kuzeyden Erzurum ili, kuzeydoğudan ve doğudan Ağrı ili, güneyden Bitlis ve Batman illeri, güneybatıdan Diyarbakır ili ve batıdan Bingöl ili ile çevrilmiştir. Muş’ta ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Muş Ulu Camii, Tarihi Murat Köprüsü, Hacı Şeref Camii, Alaeddin Bey Camii, Yıldızlı Han, Esenlik Camii, Migre Hamamı, Malazgirt Kalesi ve Hamurpet Akdoğan Gölü gelir. TUİK son nüfus bilgilerine göre 6 ilçeden meydana gelen Muş ili, toplam 399.202 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Muş Satılık Arsa Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Muş'ta satılık arsa almak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Muş satılık arsa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle arsanın bulunduğu çevreye, arsanın metrekaresine, eğitim kurumlarına, hastaneye ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Satılık arsa almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, yatırım veya hobi sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Muş satılık arsa ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Muş Satılık Arsa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tarla; cinsi arsa olmayan ve daha çok tarım amaçlı kullanılan ve üzerinde tarımsal küçük yapılaşmaların oluştuğu topraklara denir. Cinsi arsa olmayan tüm arazi çeşitlerinde; tarla, zeytinlik, arsa ve bahçe gibi tarım arazileri üzerinde yapılaşma yasak veya çok kısıtlı olduğu için tarım arazileri, imar parselleri olmadığından üzerinde ruhsatlı binalar yapılamaz. Ancak zamanla imar alanları içinde kalabilir ve yapılaşma şartlarına sahip olabilirler. Bu durumda vasıfları değişerek “arsa” niteliğine dönüşebilirler. Arsa, belediyenin üzerinde yapılaşmaya izin verdiği toprak parçası olarak ifade edilir. Bir arsa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız ve satın aldığınız arazinin gerçek niteliğini bilmeniz gerekmektedir. Muş satılık arsa sahibinden arıyorsanız en güncel ilanlarımızı Emlakjet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Muş Satılık Arsa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun Muş Merkez’de satılık arsalar için bu ilçeye ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüsü, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.