Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Adana Tufanbeyli Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Tufanbeylicancel
Adanacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Tufanbeyli Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Tufanbeyli satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tufanbeyli Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Hakkında Genel Bilgiler

Adana iline bağlı Tufanbeyli ilçesi bulunduğu konum itibari ile geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Tufanbeyli satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimsel koşulları ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe iklim bakımından Akdeniz iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle de ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe yer şekilleri bakımından incelendiğinde ise çoğunlukla düzlük arazilerden oluşmakta olup yer yer dağlık arazileri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu nedenle de ilçe tarımda kullanılabilir araziler bakımından da oldukça zengindir. Tufanbeyli satılık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede konut arayışında olan vatandaşlar ilçede yapılan bu ekonomik faaliyetlerin her geçen gün geliştiği bilgisine ulaşmaktadır. Bu durum da ilçe ekonomisinin büyümesine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Tufanbeyli Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 17 bin 667’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,64’ünü (9 bin 123) erkek, yüzde 48,36’sını (8 bin 544) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Adana Tufanbeyli satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 33 adet mahalle bulunmaktadır. İlçede konut tercihinde bulunabileceğiniz öne çıkan mahalleler Akçal Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Ayvat Mahallesi, Bolatpınarı Mahallesi, Bozgüney Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çatalçam Mahallesi, Çukurkışla Mahallesi, Damlalı Mahallesi, Demiroluk Mahallesi, Doğanbeyli Mahallesi, Doğanlı Mahallesi, Elemanlı Mahallesi, Evci Mahallesi, Fatmakuyu Mahallesi, Güzelim Mahallesi, Hanyeri Mahallesi, İğdebel Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karsavran Mahallesi, Kayapınar Mahallesi, Kayarcık Mahallesi, Kirazlıyurt Mahallesi, Koccağız Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Pekmezli Mahallesi, Pınarlar Mahallesi, Şar Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Tozlu Mahallesi, Yamanlı Mahallesi, Yenicami Mahallesi ve Yeşilova Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Adana iline bağlı Tufanbeyli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Adana Tufanbeyli de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de konut tercihinize hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.