Emlakjet

Adıyaman Satılık Daire

araması için 123 ilan bulundu
search
Adıyamancancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Adıyaman Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Adıyaman'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Adıyaman satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Adıyaman Satılık Daire

 

Adıyaman satılık daire arayanlar için Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Orta Fırat Bölümü’nde bulunan bir ildir. Bu bölgede yapılan arkeolojik kazılar, bölgede tarih öncesi dönemlerden beri insan yerleşimlerinin var olduğunu göstermiştir. Perre, Palanlı, Haydaran ve Turuş’ta yapılan kazılar, bölgede Üst Paleolitik döneme tarihlenen mağara yerleşimlerini ortaya çıkarmıştır. Palanlı köyündeki Palanlı mağarasının, M.Ö. 40 bin yıllarında kullanıldığı tahmin edilmektedir. Diğer bölgelerde yapılan kazılarda M.Ö. 3 binli yıllara tarihlenen kalıntılara ulaşılmıştır. Topraklarında daha önce; Hititler, Hurriler, Mitanniler, Kummuh Krallığı, Asurlular, Babiller, Persler, Büyük İskender, Seleukos, Roma, Bizans, Emeviler, Anadolu Selçuklu, Haçlılar, Moğollar, Timur, Dulkadiroğulları ve Osmanlı gibi büyük devletlere yıllarca ev sahipliği yapmıştır. Sınırları; doğudan Diyarbakır, kuzeyden Malatya, batıdan Kahramanmaraş, güneyden Gaziantep ve Şanlıurfa illeri ile çevrilmiştir. Bu şehirde ziyaret edebileceğiniz bazı tarihi ve doğal güzellikler; Besni Ulu Camii, Nemrut Dağı ve Milli Parkı, Atatürk Barajı, Cendere Köprüsü, Perre Antik Kenti, Adıyaman Kalesi, Adıyaman Müzesi, Palanlı Mağarası, Oturakçı Pazarı, Yeni Kale, Kaya Mezarları, Gümüşkaya Mağaraları, Çelikhan İçmesi, Arsemeia Ören Yeri’dir. 9 ilçeden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 635.169 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Adıyaman Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Adıyaman'da yaşamak isteyenler için Adıyaman'a dair öncelikle şunu belirtmek istersek Adıyaman satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Adıyaman satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Adıyaman Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Adıyaman'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Adıyaman satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Adıyaman satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Adıyaman Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Adıyaman ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Adıyaman'da dilediğiniz kriterlere en uygun Adıyaman 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Adıyaman 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Adıyaman Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Adıyaman 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Adıyaman Satılık Daire 1+1

 

Adıyaman'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Adıyaman 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Adıyaman Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Adıyaman yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Adıyaman sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Adıyaman Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Adıyaman'da en uygun ve en yaşanabilir Adıyaman satılık daireler için ulaşım; belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.