/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şuhutcancel

Afyonkarahisar Şuhut Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu

Şuhut Satılık Daire Alacaklara Bölge Kılavuzu 

Şuhut satılık daire ilanlarına göz atarken bölge hakkında merak ettiklerinize bu başlık altında ulaşabilirsiniz. Şuhut, Afyonkarahisar’ın ilçelerindendir. 1946 yılında ilçe konumuna getirilmiştir. İlçe şehir merkezine 29 kilometre uzaklıktadır. Kuzeyinde Afyonkarahisar Merkez ve Çobanlar, kuzeybatısında Sinanpaşa, batısında Sandıklı, güneybatısında Dinar, doğusunda Çay ilçeleri ve güneydoğusunda Isparta ili vardır. İlin doğu tarafında yer alan ilçe İç Anadolu Bölgesini Batı Anadolu Bölgesine bağlar. Deniz seviyesinden yüksekliği 1130 metre civarlarındadır. Yüzölçümü 1182 kilometrekareden oluşur. İlçe Ege Bölgesinde yer almasına rağmen İç Anadolu Bölgesinin sınırında bulunduğu için iki bölgenin iklim özelliklerine sahiptir. Bu sebeple ilçede geçiş iklim tipi görülür. 

 

Şuhut satılık daire alacaklar arasında bölgeye yeni taşınacaklar olabilir ve ilçenin geçim kaynakları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirler. İlçedeki halkın geçim kaynakları genellikle tarım ve hayvancılıktır. Başlıca yetiştirilen tarım ürünleri buğday, nohut, ayçiçeği, arpa, patates ve şeker pancarıdır. Meyve yetiştiriciliği de günden güne artmaktadır. İlçede vişne başta olmak üzere kiraz, erik ve elma gibi meyvelerin üretimi yapılır. Hayvancılıkta genellikle dana besiciliği yapılır. İlçede bulunun et kombinalarında hazırlanan etler çeşitli illere gönderilir. Dana besiciliğinin yanı sıra kümes hayvancılığı ve yumurta üretimi de yaygındır. Siz de ilçenin istediğiniz bölgesinden ev sahibi olmak için örneğin Afyon Şuhut kavşağı satılık daire ilanlarına ve ilgili diğer ilanlara sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

Şuhut Satılık Daire Arayanların Bakabileceği Mahalleler ve Köyler

Şuhut ilçesinin toplam 17 mahallesi ve 36 köyü bulunur. İlçenin köyleri; Anayurt Köyü Çobankaya Köyü Ağzıkara Köyü Bozan Köyü Efe Köyü Dadak Köyü Arızlı Köyü Hallaç Köyü Akyuva Köyü Karahallı Köyü Kulak Köyü Güneytepe Köyü Bademli Köyü İsalı Köyü Atlıhisar Köyü Koçyatağı Köyü. İlyaslı Köyü Aydın Köyü Mahmut Köyü Kavaklı Köyü Demirbel Köyü Kayabelen Köyü Balçıkhisar Köyü Senir Köyü Karacaören Köyü Ortapınar Köyü Başören Köyü Yarışlı Köyü Karlık Köyü Oynağan Köyü Çakırözü Köyü Uzunpınar Köyü İcikli Köyü Tekke Köyü Paşacık Köyü Kılınçkaya Köyüdür. İlçedeki istediğiniz köy ya da mahalleden ev sahibi olmak için listeleme sayfalarımıza bakabilirsiniz. İlçede en çok tercih edilen Afyon İstiklal mahallesi satılık daire ilanlarına da sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. İlçenin mahalleleri ise; 

 

 • Altıgöz Mahallesi,
 • İstiklal Mahallesi,
 • Zafer Mahallesi,
 • Kurtuluş Mahallesi,
 • Taşlıca Mahallesi,
 • Baş Mahallesi,
 • Erenler Mahallesi,
 • Gazipaşa Mahallesi,
 • Hacı Musa Mahallesi,
 • İplik Mahallesi,
 • Pazar Mahallesi,
 • Develi Mahallesi,
 • Hisar Mahallesi,
 • Çağlayan Mahallesi,
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve 
 • Yalı Mahallesidir.

 

Şuhut Satılık Daire Fiyatları 

İlçedeki toplam konut sayısı 7.568’dir. Bu konutlarda yaşayan ortalama kişi sayısı 1,91 kişiye denk gelir. 2019 EmlakJet bölge raporu verilerini incelediğimizde ilçedeki evlerin ortalama 120 metrekarelik bir alana sahip olduklarını görürüz. Şuhut satılık daire fiyatları ise 169.320 Türk Lirası olarak karşımıza çıkar. Metrekare başına düşen satın alma bedeli 1.411 Türk Lirasına denk gelir. Satın alınan evlerin geri dönüş süreleri 29 yıldır. Bu da bir evin satış fiyatını kira yoluyla geri çıkarma süresinin yaklaşık 29 yıl sürdüğü anlamına gelir. Siz de bütçenize en uygun olan evi bulmak için sitemizdeki ilanlara göz atmalısınız. İstek ve kriterlerinize uyan eve bir an önce sahip olmak için Şuhut da satılık müstakil ev ya da daire ilanlarına listeleme sayfalarımızdan dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Şuhut Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.