/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Afyonkarahisar Şuhut Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Şuhutcancel
Afyonkarahisarcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Şuhut Satılık Daire Alacaklara Bölge Kılavuzu 

Şuhut satılık daire ilanlarına göz atarken bölge hakkında merak ettiklerinize bu başlık altında ulaşabilirsiniz. Şuhut, Afyonkarahisar’ın ilçelerindendir. 1946 yılında ilçe konumuna getirilmiştir. İlçe şehir merkezine 29 kilometre uzaklıktadır. Kuzeyinde Afyonkarahisar Merkez ve Çobanlar, kuzeybatısında Sinanpaşa, batısında Sandıklı, güneybatısında Dinar, doğusunda Çay ilçeleri ve güneydoğusunda Isparta ili vardır. İlin doğu tarafında yer alan ilçe İç Anadolu Bölgesini Batı Anadolu Bölgesine bağlar. Deniz seviyesinden yüksekliği 1130 metre civarlarındadır. Yüzölçümü 1182 kilometrekareden oluşur. İlçe Ege Bölgesinde yer almasına rağmen İç Anadolu Bölgesinin sınırında bulunduğu için iki bölgenin iklim özelliklerine sahiptir. Bu sebeple ilçede geçiş iklim tipi görülür. 

 

Şuhut satılık daire alacaklar arasında bölgeye yeni taşınacaklar olabilir ve ilçenin geçim kaynakları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirler. İlçedeki halkın geçim kaynakları genellikle tarım ve hayvancılıktır. Başlıca yetiştirilen tarım ürünleri buğday, nohut, ayçiçeği, arpa, patates ve şeker pancarıdır. Meyve yetiştiriciliği de günden güne artmaktadır. İlçede vişne başta olmak üzere kiraz, erik ve elma gibi meyvelerin üretimi yapılır. Hayvancılıkta genellikle dana besiciliği yapılır. İlçede bulunun et kombinalarında hazırlanan etler çeşitli illere gönderilir. Dana besiciliğinin yanı sıra kümes hayvancılığı ve yumurta üretimi de yaygındır. Siz de ilçenin istediğiniz bölgesinden ev sahibi olmak için örneğin Afyon Şuhut kavşağı satılık daire ilanlarına ve ilgili diğer ilanlara sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

Şuhut Satılık Daire Arayanların Bakabileceği Mahalleler ve Köyler

Şuhut ilçesinin toplam 17 mahallesi ve 36 köyü bulunur. İlçenin köyleri; Anayurt Köyü Çobankaya Köyü Ağzıkara Köyü Bozan Köyü Efe Köyü Dadak Köyü Arızlı Köyü Hallaç Köyü Akyuva Köyü Karahallı Köyü Kulak Köyü Güneytepe Köyü Bademli Köyü İsalı Köyü Atlıhisar Köyü Koçyatağı Köyü. İlyaslı Köyü Aydın Köyü Mahmut Köyü Kavaklı Köyü Demirbel Köyü Kayabelen Köyü Balçıkhisar Köyü Senir Köyü Karacaören Köyü Ortapınar Köyü Başören Köyü Yarışlı Köyü Karlık Köyü Oynağan Köyü Çakırözü Köyü Uzunpınar Köyü İcikli Köyü Tekke Köyü Paşacık Köyü Kılınçkaya Köyüdür. İlçedeki istediğiniz köy ya da mahalleden ev sahibi olmak için listeleme sayfalarımıza bakabilirsiniz. İlçede en çok tercih edilen Afyon İstiklal mahallesi satılık daire ilanlarına da sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. İlçenin mahalleleri ise; 

 

 • Altıgöz Mahallesi,
 • İstiklal Mahallesi,
 • Zafer Mahallesi,
 • Kurtuluş Mahallesi,
 • Taşlıca Mahallesi,
 • Baş Mahallesi,
 • Erenler Mahallesi,
 • Gazipaşa Mahallesi,
 • Hacı Musa Mahallesi,
 • İplik Mahallesi,
 • Pazar Mahallesi,
 • Develi Mahallesi,
 • Hisar Mahallesi,
 • Çağlayan Mahallesi,
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve 
 • Yalı Mahallesidir.

 

Şuhut Satılık Daire Fiyatları 

İlçedeki toplam konut sayısı 7.568’dir. Bu konutlarda yaşayan ortalama kişi sayısı 1,91 kişiye denk gelir. 2019 EmlakJet bölge raporu verilerini incelediğimizde ilçedeki evlerin ortalama 120 metrekarelik bir alana sahip olduklarını görürüz. Şuhut satılık daire fiyatları ise 169.320 Türk Lirası olarak karşımıza çıkar. Metrekare başına düşen satın alma bedeli 1.411 Türk Lirasına denk gelir. Satın alınan evlerin geri dönüş süreleri 29 yıldır. Bu da bir evin satış fiyatını kira yoluyla geri çıkarma süresinin yaklaşık 29 yıl sürdüğü anlamına gelir. Siz de bütçenize en uygun olan evi bulmak için sitemizdeki ilanlara göz atmalısınız. İstek ve kriterlerinize uyan eve bir an önce sahip olmak için Şuhut da satılık müstakil ev ya da daire ilanlarına listeleme sayfalarımızdan dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Şuhut Satılık Daire
Ağzıkara KöyüAkyuva KöyüAltıgöz MahallesiAnayurt KöyüArızlı KöyüAtlıhisar Köyü (Fatih Mahallesi)Atlıhisar Köyü (Hisar Mahallesi)Atlıhisar Köyü (Zafer Mahallesi)Aydın KöyüBademli KöyüBalçıkhisar Köyü (Güldede Mahallesi)Balçıkhisar Köyü (İstiklal Mahallesi)Balçıkhisar Köyü (Yeni Mahallesi)Balçıkhisar Köyü (Zafer Mahallesi)Baş MahallesiBaşören KöyüBozan KöyüÇakırözü KöyüÇakırözü Köyü (Bürçek Mahallesi)Çakırözü Köyü (Üçin Mahallesi)Çakırözü Köyü (Yayla Mahallesi)Çobankaya KöyüDadak KöyüDadak Köyü (Arapoğlu Mahallesi)Dadak Köyü (Ballık Mahallesi)Dadak Köyü (Başyer Mahallesi)Dadak Köyü (Çallıoğlu Mahallesi)Dadak Köyü (Siyek Mahallesi)Demirbel KöyüEfe Köyü (Atatürk Mahallesi)Efe Köyü (Efe Sultan Mahallesi)Efe Köyü (Fatih Mahallesi)Efe Köyü (Yeni Mahallesi)Gazipaşa MahallesiGüneytepe KöyüHacı Musa MahallesiHallaç KöyüHisar Mahallesiİcikli Köyüİlyaslı Köyüİplik Mahallesiİsalı Köyüİstiklal MahallesiKaraadilli Bld. (Çağlayan Mahallesi)Karaadilli Bld. (Develi Mahallesi)Karaadilli Bld. (Erenler Mahallesi)Karaadilli Bld. (Zafer Mahallesi)Karacaören Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Karacaören Köyü (Fatih Mahallesi)Karacaören Köyü (Hürriyet Mahallesi)Karacaören Köyü (Yeni Mahallesi)Karahallı KöyüKarlık KöyüKavaklı KöyüKayabelen Köyü (Atatürk Mahallesi)Kayabelen Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Kayabelen Köyü (İsmet İnönü Mahallesi)Kayabelen Köyü (Yeni Mahallesi)Kılınçkaya KöyüKoçyatağı KöyüKoçyatağı Köyü (Akkaya Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Akyatak Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Başarap Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Çanakpınarı Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Dolapderesi Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Gavuröreni Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Mauşan Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Örencik Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Sarıyar Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Satılmış Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Suludere Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Taşoluk Mahallesi)Koçyatağı Köyü (Tilkideresi Mahallesi)Kulak KöyüKurtuluş MahallesiMahmut KöyüMehmet Akif Ersoy MahallesiOrtapınar KöyüOrtapınar Köyü (Aharoluk Mahallesi)Ortapınar Köyü (Kayapınar Mahallesi)Ortapınar Köyü (Şahbendi Mahallesi)Ortapınar Köyü (Toprakpınar Mahallesi)Oynağan KöyüPaşacık KöyüPazar MahallesiSenir KöyüTaşlıca MahallesiTekke KöyüUzunpınar KöyüYalı MahallesiYarışlı KöyüZafer Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.