/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gülağaçcancel

Aksaray Gülağaç Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Gülağaç Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık evarayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gülağaç satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Gülağaç Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Gülağaç ilçesi Aksaray ilinin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Gülağaç satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle de ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Gülağaç satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisini edinmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Gülağaç Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 19 bin 903’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,24’ünü (10 bin ) erkek, yüzde 49,76’sını (9 bin 903) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gülağaç satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 16 adet mahalle ve 9 adet köy bulunmaktadır. Bu mahalleler ve köyler: Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Eskicami Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kalealtı Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Koyunlu Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Meydan Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Tuzla Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenipazar Mahallesi, Zafer Mahallesi, Akmezar Köyü, Bekarlar Köyü, Camiliören Köyü, Çatalsu Köyü, Kızılkaya Köyü, Osmanlı Köyü, Pınarbaşı Köyü, Sofular Köyü ve Süleymanhüyüğü Köyü’dür. 

Gülağaç Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Bilgisi

İlçeden konut arayan çocuklu aileler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kadroları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bölgelere göre ilçede yer alan okulların eğitim kadroları da oldukça başarılıdır. Aksaray Gülağaç satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Gülağaç İlköğretim Okulu: Meydan, Lise Caddesi, 68900 Gülağaç (Ağaçlı)/Aksaray. Daha detaylı bilgiler için (0382) 431 29 08 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Gülağaç 75. Yıl Lisesi: Meydan, Lise Caddesi No:30, 68900 Gülağaç (Ağaçlı)/Aksaray. Daha detaylı bilgiler için (0382) 431 20 39 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu: Hürriyet, Derman Sokak No:32, 68900 Gülağaç/Aksaray. Daha detaylı bilgiler için (0382) 431 20 86 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Aksaray ilinin Gülağaç ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Aksaray Gülağaç uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiralar artarken, ev arayanlar farklı...

Kiralar artarken, ev arayanlar farklı...

20 Ekim 2021

Türkiye genelinde Eylül ayında 147 bi...

Türkiye genelinde Eylül ayında 147 bi...

13 Ekim 2021

Yabancıya konut satışı için yapılan d...

Yabancıya konut satışı için yapılan d...

12 Ekim 2021

Erken rezervasyon erken başladı!

Erken rezervasyon erken başladı!

11 Ekim 2021

Konut satışlarına yeni düzenleme!

Konut satışlarına yeni düzenleme!

11 Ekim 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.