/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İlkbahar Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Çankaya İlkbahar Mahallesi Satılık Daire

araması için 102 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İlkbahar Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Çankaya ilçesi sınırları içerisindeki İlkbahar Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

İlkbahar  Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Yıllara bağlı nüfus sayımlarına göre mahallede 2018 yılında 8.424 kişi yaşadığı bilinirken, son sayımlarda 10.827 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 5.111kişisi erkek, 5.716 kişisi kadındır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Ayrıca Çankaya İlkbahar  Mahallesinde satılık konut aldığınız takdirde eviniz Ankara il merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta olacaktır.

İlkbahar Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim ve Sağlık Kurumu Bilgileri

Çankaya İlkbahar Mahallesi Satılık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. İlkbahar  Mahallesi sınırları içerisinde ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirilen mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Erdoğan Şahinoğlu İlkokulu: Hilal Mah, Hollanda Cd., 06550 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.
  • Şehit Feramil Ferhat Kaya Anadolu Lisesi: Sancak, Cidde Cd. No:24, 06550 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

İlkbahar Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu olması çoğu ev arayan vatandaş için önemli kriterler arasında yer alıyor. Ata sınırları içerisinde veya yakınında mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği sağlık kurumları, mahallenin bağlı olduğu belediye ve muhtarlık gibi gerekli devlet kurumlarının isim ile adres bilgileri şu şekildedir:

  • İlkbahar Mahallesi Muhtarlığı: İlkbahar, 596. Sk. No:85, 06550 Çankaya/Ankara.
  • Çankaya Belediyesi: Huzur, 1112. Caddesi & 1153. Sokak, Dikmen, 06400 Çankaya/Ankara.
  • 29 Mayıs Devlet Hastanesi: Dikmen Cd. No:312, 06105 Çankaya/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.

İlkbahar Mahallesi Satılık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Hesaplanan son emlak endeksi verilerine göre İlkbahar  Mahallesinde satılık konutların metrekare ortalama birim fiyatı 4.865 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin brüt alanı 135 metrekare iken İlkbahar  Mahallesinde evlerin satış fiyatı ortalama 657.180 ₺  olarak karşımıza çıkmaktadır. Satılan evlerin amortisman/geri dönüş süresi ise 21 yıl olduğu bilinmektedir. Emlakçıdan ve/veya sahibinden Çankaya İlkbahar Mahallesi Satılık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için emlakjet.com adresinden sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

11 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Çankaya Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.