Emlakjet

Evren Modern Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Modern Mahallesicancel
Evrencancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Modern Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Modern Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Modern Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara ili Modern Mahallesi’nin nüfusu toplam 543 kişidir. Nüfusun 260'ı erkek, 283'ü kadındır.

Modern Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Evren, Ankara ilinin ilçesidir. Evren ilçesi güneyde Sarıyahşi ilçesi, kuzeyde ve doğuda Kızılırmak Nehri, batıda Şereflikoçhisar ilçesiyle çevrilidir. Modern Mahallesi Ankara ilinin Evren ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli yerler; Sığırcık Kalesi ve Hirfanlı Barajı.

Modern Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Modern Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Ankara’da ulaşım karayolu, demiryolu ve havayolu ile yapılır. İlde bulunan Esenboğa Uluslararası Havalimanı şehir merkezinin 28 kilometre kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir. Esenboğa'dan Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi (AŞTİ) Avrupa'nın en büyük otobüs terminalleri arasındadır. Terminal, Yenimahalle ilçesinde yer alır. Ankara ilinden geçen iki demiryolu bulunur. İlki Ankara’yı Eskişehir ve Kayseri'ye bağlar. Diğeri Karabük ve Zonguldak'a bağlar. Şehir içi ulaşımda en fazla metro kullanılır. Metro ve Ankaray olmak üzere iki ayrı taşıma sistemi vardır. Ankaray, Metroya göre hafif raylı sistemdir. Başkent ve pek çok ilçe merkezinde ulaşımda otobüsler kullanılır. Ayrıca dolmuşlar bir diğer alternatiftir. Evren ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz hat; 159-3.

Modern Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Modern Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Modern Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız bölgede bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. İlçede bulunan bazı okullar şu şekildedir;

  • Evren İlkokulu,

  • Evren Lisesi,

  • Evren Çok Programlı Lisesi.

Modern Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 140 metrekare olarak karşımız çıkar. Ankara Modern Mahallesi satılık daire fiyatları 444.080 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 3.172 Türk Lirasına denk gelir. Ankara Modern Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Modern Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.