Emlakjet

Ankara Polatlı Satılık Daire

araması için 421 ilan bulundu
search
Polatlıcancel
Ankaracancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Polatlı Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Polatlı'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Polatlı satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Polatlı Satılık Daire

 

Polatlı satılık daire arayanlar için Polatlı; Ankara’nın batı kesiminde, Eskişehir-Ankara Devlet Yolu üzerinde Ankara’ya en yakın ilçedir. Bilinen en eski tarihi M.Ö. 3000 yıllarına kadar uzanmaktadır. Daha önce tarihi geçmişinde; Hitit, Frigya, Lidya, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi önemli uygarlıkları topraklarında ağırlamıştır. Sınırları; kuzeyden Ankara’nın Ayaş, Beypazarı, Yenimahalle ve Sincan ilçeleri, batıdan Eskişehir ili, güneyden Konya ili, doğudan Ankara’nın Haymana ilçesi ile çevrilmiştir. 95 mahalleden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 128.378 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Polatlı Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Polatlı'da yaşamak isteyenler için Polatlı'ya dair öncelikle şunu belirtmek istersek Polatlı satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Polatlı satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Polatlı Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Polatlı'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Polatlı satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Polatlı satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Polatlı Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Polatlı ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Polatlı'da dilediğiniz kriterlere en uygun Polatlı 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Polatlı 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Polatlı Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Polatlı 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Polatlı Satılık Daire 1+1

 

Polatlı'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Polatlı 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Polatlı Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Polatlı yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Polatlı sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Polatlı Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Polatlı'da en uygun ve en yaşanabilir Polatlı satılık daireler için ulaşım ilçeler arası EGO Otobüs Hattı, Başkentray ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 
İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Polatlı Satılık Daire
Adatoprakpınar MahallesiAvdanlı MahallesiAvşar MahallesiBabayakup MahallesiBasrı MahallesiBeşköprü MahallesiBeyceğiz MahallesiBeylikköprü MahallesiCumhuriyet MahallesiÇamlıca MahallesiÇanakçı MahallesiÇarşıÇekirdeksiz MahallesiÇekirdeksiz OSB MahallesiÇimenceğiz MahallesiEsentepe MahallesiEskikarsak MahallesiEskiköseler MahallesiEskipolatlı MahallesiFatih MahallesiGazi MahallesiGedikli MahallesiGençali MahallesiGülpınar MahallesiGülveren MahallesiGümüşyaka MahallesiGündoğan MahallesiGüreş MahallesiHacımusa MahallesiHacımuslu MahallesiHacıosmanoğlu MahallesiHacıtuğrul MahallesiHıdırşeyh MahallesiIlıca Mahallesiİğciler Mahallesiİnler Mahallesiİstiklal MahallesiKabak MahallesiKaraahmet MahallesiKarabenli MahallesiKaracaahmet MahallesiKarahamzalı MahallesiKarailyas MahallesiKarakaya MahallesiKarakuyu MahallesiKarapınar MahallesiKarayavşan MahallesiKargalı MahallesiKayabaşı MahallesiKıranharmanı MahallesiKızılcakışla MahallesiKocahacılı MahallesiKurtuluş MahallesiKuşcu MahallesiMacun MahallesiMehmet Akif MahallesiMüslüm MahallesiOğuzlar MahallesiOlukpınar MahallesiÖmerler MahallesiÖrdekgölü MahallesiÖzyurt MahallesiPolatlıPoyraz MahallesiSabanca MahallesiSakarya MahallesiSarıhalil MahallesiSarıoba MahallesiSazlar MahallesiSinanlı MahallesiSincik MahallesiSivri MahallesiŞabanözü MahallesiŞehitlik MahallesiŞentepe MahallesiŞeyhali MahallesiŞıhahmetli MahallesiTaşpınar MahallesiTatlıkuyu MahallesiTopçularToydemir MahallesiTüfekçioğlu MahallesiTürkkarsak MahallesiTürktaciri MahallesiUzunbey MahallesiÜçpınar MahallesiYağcıoğlu MahallesiYağmurbaba MahallesiYaralı MahallesiYassıhüyük MahallesiYenice MahallesiYenidoğan MahallesiYeniköseler MahallesiYeni MahallesiYenimehmetliYenimehmetli MahallesiYeşilöz MahallesiYıldızlı MahallesiYüzükbaşı MahallesiZafer Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.