Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Aksu Güzelyurt Mahallesi Satılık Daire

araması için 2 ilan bulundu
search
Güzelyurt Mahallesicancel
Aksucancel
Antalyacancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Güzelyurt Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Güzelyurt Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Güzelyurt Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Antalya Aksu Güzelyurt Mahallesi’nin nüfusu toplam 6.476 kişidir. Bu nüfusun %52’si erkek, %48’i kadındır.

Güzelyurt Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Güzelyurt Mahallesi Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı bir mahalledir. Güzelyurt Mahallesi Aksu ilçe merkezine yaklaşık 16 kilometre, Antalya il merkezine ise yaklaşık 12 kilometre uzaklıktadır.

Güzelyurt Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Güzelyurt Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Antalya şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Aksu’ya gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Aksu’ya uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Havalimanı, Muratpaşa ilçesinde bulunmaktadır ve Aksu’ya yaklaşık 17 km uzaklıktadır.

Antalya ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Güzelyurt Mahallesi ulaşımı Aksu’ya gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Aksu’ya otobüs, tramvay ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzelyurt Mahallesi’ne ulaşabileceğiniz bazı hatlar şu şekildedir:

 • 511: Kundu
 • 528: Güzeloba
 • AA01: Alanya - Antalya
 • GAN01: Gazipaşa - Antalya
 • AC03: Aksu - Minicity
 • AF04: Aksu - Banio Kavşağı
 • AF04A: Aksu - Banio Kavşağı
 • SA19: Serik - Antalya
 • BA22: Boğazkent - Meydan Depolama
 • 188: Uncalı Mezarlığı - Kurşunlu Mezarlığı
 • 526: Aksu - Kepez Belediyesi
 • 527: Aksu Depolama - Kundu

Güzelyurt Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Güzelyurt Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Güzelyurt Mahallesi’nde “Çalkaya İncikpınar İlkokulu”, “Celal Sönmez İlkokulu” ve “Celal Sönmez Ortaokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Aksu’da bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Aksu’da 72 okul bulunmaktadır.

Aksu Güzelyurt Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Antalya Aksu Güzelyurt Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 1.187.605 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 10.327 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Antalya Aksu Güzelyurt Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 115 metrekaredir. Antalya’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Antalya Aksu Güzelyurt Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.