Emlakjet

Antalya Döşemealtı Satılık Daire

araması için 276 ilan bulundu
search
Döşemealtıcancel
Antalyacancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Döşemealtı Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Döşemealtı'ndaki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Döşemealtı satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Döşemealtı Satılık Daire

 

Döşemealtı satılık daire arayanlar için Döşemealtı, şehrin ana merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alır. Antalya'nın kuzeyinde yer alan Döşemealtı’nın sınırları; kuzeyden Burdur’un Bucak ilçesi, batıdan Antalya’nın Korkuteli ilçesi, doğudan ve güneyden ise Antalya'nın Kepez ilçesi ile çevrilmiştir. Döşemealtı’nda ziyaret edilecek önemli yerlerden bazıları; Terssos Antik Kenti, Kocain Mağarası, Karain Mağarası, ve Termessos Antik Kenti’dir.  33 mahalleden oluşan Döşemealtı ilçesinin nüfusu, en son TUİK nüfus bilgilerine göre toplam 79.495 nüfustan meydana gelir.

 

Döşemealtı Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Döşemealtı'nda yaşamak isteyenler için Döşemealtı'na dair öncelikle şunu belirtmek istersek Döşemealtı satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Döşemealtı satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Döşemealtı Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Döşemealtı'nda iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Döşemealtı satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Döşemealtı satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Döşemealtı Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Döşemealtı ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Döşemealtı'nda dilediğiniz kriterlere en uygun Döşemealtı 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Döşemealtı 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Döşemealtı Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Döşemealtı 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Döşemealtı Satılık Daire 1+1

 

Döşemealtı'nda bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Döşemealtı 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Döşemealtı Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Döşemealtı yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Döşemealtı sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Döşemealtı Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Döşemealtı'nda en uygun ve en yaşanabilir Döşemealtı satılık daireler için ulaşım; otobüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Döşemealtı Satılık Daire
Ahırtaş Köyü Satılık DaireAhırtaş Mahallesi Satılık DaireAkkoç Köyü Satılık DaireAkkoç Mahallesi Satılık DaireAltınkale Mahallesi Satılık DaireAOSB 1. Kısım Mahallesi Satılık DaireAOSB 2. Kısım Mahallesi Satılık DaireAOSB 3. Kısım Mahallesi Satılık DaireAşağıoba Köyü Satılık DaireAşağıoba Mahallesi Satılık DaireAyanlar Mahallesi Satılık DaireAydınlar Mahallesi Satılık DaireBademağacı Bld. Satılık DaireBademağacı Mahallesi Satılık DaireBahçeyaka Mahallesi Satılık DaireBıyıklı Köyü Satılık DaireBıyıklı Mahallesi Satılık DaireCamili Köyü Satılık DaireCamili Mahallesi Satılık DaireÇığlık Mahallesi Satılık DaireÇıplaklı Mahallesi Satılık DaireDağbeli Bld. Satılık DaireDağbeli Mahallesi Satılık DaireDereli Köyü Satılık DaireDereli Mahallesi Satılık DaireDüzlerçamı Mahallesi Satılık DaireEkşili Bld. Satılık DaireEkşili Mahallesi Satılık DaireIlıcaköy Köyü Satılık DaireIlıcaköy Mahallesi Satılık DaireKaraman Mahallesi Satılık DaireKarataş Köyü Satılık DaireKarataş Mahallesi Satılık DaireKaraveliler Bld. Satılık DaireKaraveliler Mahallesi Satılık DaireKevşirler Köyü Satılık DaireKevşirler Mahallesi Satılık DaireKillik Köyü Satılık DaireKillik Mahallesi Satılık DaireKovanlık Köyü Satılık DaireKovanlık Mahallesi Satılık DaireKömürcüler Köyü Satılık DaireKömürcüler Mahallesi Satılık DaireNebiler Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DaireSelimiye Köyü Satılık DaireSelimiye Mahallesi Satılık DaireTomalar Mahallesi Satılık DaireYağca Köyü Satılık DaireYağca Mahallesi Satılık DaireYalınlı Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeşilbayır Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.