/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Elmalıcancel
Antalyacancel

Antalya Elmalı Satılık Daire

araması için 42 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Elmalı Satılık Daire Arayanlara Bölge Kılavuzu 

Elmalı satılık daire ilanları arasında size en uygun olan ilanlara ulaşmanız çok kolay. İlanları incelerken de Elmalı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Elmalı, Antalya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Bölgenin güneyinde Finike, güneybatısında Kaş, doğusunda Kumluca, kuzeyinde Korkuteli ilçeleri ve kuzeybatısında Muğla ili vardır. İlçenin yüzölçümü 1.658’dir. Deniz seviyesinden yüksekliği 1150 metre civarlarındadır. İl merkezine olan uzaklığı yaklaşık 114 kilometredir. 01 Şubat 2019 TÜİK verilerine göre ilçenin 2018 yılı nüfusu 39.254 kişiden oluşur. Nüfus yoğunluğu ise 27’dir. Bu da bölgede kilometrekare başına düşen insan sayısının 27 kişi olduğu anlamına gelir. 

Elmalı satılık daire arayanlar arasında bölgenin coğrafi yapısı hakkında bilgi sahibi olmayanlar olabilir. Bölge Toros Dağlarının Batı Akdeniz’e uzanmış kıvrımlarında bit plato üzerinde yer alır. Bölgedeki akarsuların rejimleri düzensizdir. Dağlardaki karların erimesi sonucunda oluşmuş olan dere ve çaylar yakınlarındaki bölgelerin sulanmasında önemli yer tutarlar. İlçenin 4 bir yanının dağlarla çevrili olması sebebiyle bölge Akdeniz iklim tipinden çok karasal iklim tipi özellikleri göstermektedir. İlçenin bitki örtüsünü genellikle bozkırlar ve yüksek bölgelerde kısmen sedir ile ardıç toplulukları oluşturur. Siz de bu ilçede ev sahibi olmak istiyorsanız Elmalı da satılık müstakil ev ya da dairelerin ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Elmalı Satılık Daire Bakabileceğiniz Mahalleleri 

Elmalı ilçesinin ev satın alabileceğiniz toplamda 60 mahallesi vardır. Bu mahalleler Beyler Mahallesi, Yapraklı Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Çalpınar Mahallesi, Çobanisa Mahallesi, Afşar Mahallesi, Eymir Mahallesi, Camiatik Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Geçmen Mahallesi, Göltarla Mahallesi, Akçaeniş Mahallesi, Hacımusalar Mahallesi, Karyağdı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Mursal Mahallesi, Çukurelma Mahallesi, Tekke Mahallesi, İmircik Mahallesi, Kocapınar Mahallesi, Akçay Mahallesi, İplik Pazarı Mahallesi, Düden Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Tavullar Mahallesi, Salur Mahallesi, Gölova Mahallesi, Bayralar Mahallesi, Kışla Mahallesi, Geçit Mahallesi, Bozhüyük Mahallesi, Macun Mahallesi, İslamlar Mahallesi, Gökpınar Mahallesi, Büyüksöğle Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Camicedit Mahallesi, Pirhasanlar Mahallesi, Karamık Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Toklular Mahallesi, Küçüksöğle Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Yakaçiftlikköyü Mahallesi, Özdemir Mahallesi, Gümüşyaka Mahallesi, Yörenler Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Yalnızdam Mahallesi, Yuva Mahallesi, Kuzköy Mahallesi, Tahtamescit Mahallesi, Hacıyusuflar Mahallesi, Zümrütova Mahallesi, Kapmescit Mahallesi ve Yılmazlı Mahallesidir. Siz de bu mahallelerden birinde ev sahibi olmak istiyorsanız dilediğiniz mahalleyi listeleme sayfalarımızdan aratabilirsiniz. Herhangi bir mahalle tercihiniz yoksa Elmalı da satılık daireler sitemizde sizleri bekliyor. 

Elmalı Satılık Daire Fiyatları 

İlçedeki toplam konut sayısı 24.327’dir. Bu konutlarda yaşayan ortalama kişi sayısı 3,32’dir. İşyeri sayısı da 3.056’dır. 2019 EmlakJet bölge raporu verilerine göre ilçedeki satılık dairelerin alanları yaklaşık 135 metrekaredir. Elmalı satılık daire fiyatları ortalama olarak 237.600 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen satın alma bedeli 1.760 Türk Lirasıdır. Dairelerin geri dönüş süreleri ortalama 31 yıldır. Bu da bir dairenin kendi fiyatını kira vasıtasıyla geri ödeme süresinin yaklaşık 31 yıl sürdüğü anlamına gelir. Oda sayısına göre satılık daire fiyatı ise;

 • 3+1, 138 metrekarelik bir dairenin satış fiyatı 247.848 TL

Ev arayışınızda bütçenizi oluşturduysanız ilgili ilanlar sitemizde sizleri bekliyor. Tam olarak size uygun evi bulmak istiyorsanız Antalya Elmalı da sahibinden satılık müstakil evler ya da emlakçıdan satılık müstakil evler için listeleme sayfalarımıza göz atmanız yeterli. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

Antalya Elmalı Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Antalya Elmalı Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Antalya Elmalı Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Finike Sahilkent Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Antalya Finike Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Antalya Gazipaşa Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Antalya Kaş Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Kemer Arslanbucak Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.