Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Antalya Kemer Satılık Daire

araması için 117 ilan bulundu
search
Kemercancel
Antalyacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kemer Satılık Daire Alacaklar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Emlakjet.com yeni bir ev sahibi olmak isteyen herkese istediği özelliklere sahip evi bulabilmeye yardımcı olmaya devam ediyor. Kemer satılık daire arayanlar için özel olarak hazırladığımız ilçe rehberimizde ilçenin nüfusu, genel bilgileri, iklimi, mahalleleri, konut satış piyasası ve güncel konut projeleri ile ilgili her bilgiyi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kemer, Antalya’nın il merkezine 40 kilometre uzaklıkta denize kıyısı olan ilçelerinden birisidir. 1980’li yılların başına kadar küçük bir kasaba olan ilçe modern turistik tesislerin yapımıyla birlikte Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Batı Toros Dağlarının eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyuna sahiptir. Kemer’in en eski tarihi M.Ö. 690 yılına kadar uzanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu bu tarihe kadar dayandığında ötürü bilinmektedir. İlçe klasik akdeniz iklim özelliklerini göstermektedir. Yaz mevsimi sıcak ve uzun kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Kemer satılık daire arayanlar için ilçenin başta gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzelliği olacaktır. Deniz, orman ve dağların birleştiği bir doğa harikasıyla hem yaşam için hem de yazlık sezon yatırımlık konut sahibi olmak için büyük ayrıcalıklara sahip olmakla eş değer olacaktır. Kemer’in çevresindeki diğer yerleşim yerleri;

 • Kuzeyinde Konyaaltı İlçesi,

 • Güneyinde Kumluca İlçesi,

 • Doğusunda Akdeniz,

 • Batısında Kumluca İlçesi ile komşudur.

Toplam yüzölçümü 54.483 kilometrekaredir. 2019 yılı TÜİK verilerine göre nüfusu 43.226’dır. Bu nüfusun yüzde 52,75’i erkek, yüzde 47,25’i kadından oluşmaktadır.

Kemer Satılık Daire Tercih Edebileceğiniz Mahalleleri

Kemer satılık daire arayanlar için ilçenin idari yapılandırılışında toplam 11 adet mahalle bulunmaktadır. Tercih etmek istediğiniz kriterlere göre kıyıya yakın ya da iç kesimlerde bulunan tüm mahalleleri şunlardır;

 • Beycik Mahallesi,

 • Yeni Mahallesi,

 • Çamyuva Mahallesi,

 • Tekirova Mahallesi,

 • Ovacık Mahallesi,

 • Kiriş Mahallesi,

 • Arslanbucak Mahallesi,

 • Merkez Mahallesi,

 • Ulupınar Mahallesi,

 • Göynük Mahallesi,

 • ve bölgenin en çok tercih edilenlerinden olan Kemer Kuzdere’de satılık ev ilanlarına listeleme sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir ve detaylı arama yapabilirsiniz.

Kemer Satılık Daire Arayanlar İçin Konut Satış Piyasası

Emlakjet Bölge Raporu 2019 yılı Haziran ayı verilerine göre ilçe konut satış piyasası verilerine göre ortalama brüt yaşam alanı 145 metrekare, metrekare birim satış fiyatı 2.062 TL ile 8.767 TL arasında değişiklik gösterebilmekte, konutun amortisman süresi ise 26 yıl olarak hesaplanmıştır. Kemer satılık daire alacaklar için konut tiplerine göre ortalama satış fiyatları şu şekildedir;

 • 1+1 64 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 284.480 TL,

 • 2+1 100 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 317.000 TL,

 • 3+1 158 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 567.062 TL’dir.

Kemer’de sahibinden satılık yazlık fiyatları için listeleme sayfamızda satılık yazlık ya da satılık villa filtreleri ile detaylı arama yaparak güncel ilanlara ulaşabilir, hayalinizdeki eve kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kemer Satılık Daire Arayanlar İçin Güncel Konut Projeleri

Emlakjet.com yeni bir ev arayışında olan herkese aradığı konutların detaylı ilanları ile birlikte buldurmaya devame derken diğer yandan güncel konut projelerinden de haberdar olması adına sitemizde yer verilmektedir. Kemer satılık daire arayışında olanlar için sadece ikinci el konutlar değil yapımı devam eden modern konut projelerinden de dilediğini seçebilmek için tercihinize sunuyor. Sürekli olarak güncelllenen sayfamızı talip ederek en son konut projelerinden haberdar olabilirsiniz. Diğer yandan hemen taşınmaya hazır ev tercih edenler için bölgenin emlakçılarından ya da sahibinden Antalya Kemer Mavi Portakal sitesi satılık konut ilanları ile tamamlanmış projelerin ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.