Emlakjet

Serik Sarıabalı Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Sarıabalı Mahallesicancel
Serikcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Sarıabalı Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Sarıabalı Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Sarıabalı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya ili Sarıabalı Mahallesi’nin nüfusu toplam 1.086 kişidir. Nüfusun 553'ü erkek, 533'ü kadındır.

Sarıabalı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Serik, Antalya ilinin ilçelerinden birisidir. Antalya ilinin orta bölümünde yer alan ilçe, Antalya’nın önemli turizm merkezidir. İl merkezinin 30 kilometre doğusunda bulunan ilçe merkezi, kıyıdan 7 kilometre içerdedir. Sarıabalı Mahallesi Antalya ilinin Serik ilçesine bağlıdır. İlçe Akdeniz Bölgesi’nde yer alır. Bölgedeki önemli yerler; Aspendos Antik Kenti, Köprülü Kanyon, Uçansu Şelalesi ve Sillyon Antik Kenti.

Sarıabalı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Sarıabalı Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Ülkenin her köşesinden kolaylıkla ulaşılabilen Antalya iline pek çok şehirden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Aynı zamanda havayolu ulaşımı Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya Havalimanı, il merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıkta, kentin doğusunda yer almaktadır. Her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan havalimanına iniş yaptıktan sonra havaş servisleri, taksi veya araç kiralama seçenekleri ile şehir merkezine ulaşılmaktadır.  Antalya seyahatlerinde otobüs seçeneğini kullanan kişiler için şehir merkezinde yer alan Antalya Otogarı’na ülkenin her yerinden otobüs seferleri vardır. Antalya, yaz aylarında en fazla turist ağırlayan şehirlerin başında gelmektedir. Antalya Otogarı’ndan her saat hareket eden Serik minibüsleriyle ilçeye ulaşabilirsiniz. Serik ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz hat; SA19.

Sarıabalı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Sarıabalı Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Sarıabalı Mahallesi’nde bulunan okullar;

  • Sarıabalı Kısık İlkokulu,

  • Sarıabalı İlkokulu.

Sarıabalı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 160 metrekare olarak karşımız çıkar. Antalya Sarıabalı Mahallesi satılık daire fiyatları 1.777.760 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 11.111 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 16 yıldır. Antalya Sarıabalı Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Sarıabalı Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Serik Satılık Daire
Abdurrahmanlar Mahallesi Satılık DaireAkbaş Mahallesi Satılık DaireAkçaalan Mahallesi Satılık DaireAkçapınar Mahallesi Satılık DaireAlacami Mahallesi Satılık DaireAşağıçatma Mahallesi Satılık DaireAşağıkocayatak Mahallesi Satılık DaireAşağıoba Mahallesi Satılık DaireBelek Mahallesi Satılık DaireBelkıs Mahallesi Satılık DaireBelpınar Mahallesi Satılık DaireBerendi Mahallesi Satılık DaireBilginler Mahallesi Satılık DaireBoğazkent Mahallesi Satılık DaireBozdoğan Mahallesi Satılık DaireBucakköy Mahallesi Satılık DaireBurmahancı Mahallesi Satılık DaireBüğüş Mahallesi Satılık DaireCumalı Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇakallık Mahallesi Satılık DaireÇanakçı Mahallesi Satılık DaireÇandır Mahallesi Satılık DaireÇatallar Mahallesi Satılık DaireDemirciler Mahallesi Satılık DaireDeniztepesi Mahallesi Satılık DaireDikmen Mahallesi Satılık DaireDorumlar Mahallesi Satılık DaireEminceler Mahallesi Satılık DaireEskiyürük Mahallesi Satılık DaireEtler Mahallesi Satılık DaireGebiz Mahallesi Satılık DaireGedik Mahallesi Satılık DaireGökçepınar Mahallesi Satılık DaireHacıosmanlar Mahallesi Satılık DaireHasdümen Mahallesi Satılık DaireHaskızılören Mahallesi Satılık DaireHaspınar Mahallesi Satılık DaireKadriye Mahallesi Satılık DaireKaradayı Mahallesi Satılık DaireKarataş Mahallesi Satılık DaireKarıncalı Mahallesi Satılık DaireKayaburnu Mahallesi Satılık DaireKırbaş Mahallesi Satılık DaireKozağacı Mahallesi Satılık DaireKozan Mahallesi Satılık DaireKökez Mahallesi Satılık DaireKuşlar Mahallesi Satılık DaireKürüş Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireNebiler Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DairePınarcık Mahallesi Satılık DaireSarıabalı Mahallesi Satılık DaireŞatırlı Mahallesi Satılık DaireTekke Mahallesi Satılık DaireTöngüşlü Mahallesi Satılık DaireÜründü Mahallesi Satılık DaireYanköy Mahallesi Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireYeşilvadi Mahallesi Satılık DaireYeşilyurt Mahallesi Satılık DaireYukarıçatma Mahallesi Satılık DaireYukarıkocayatak Mahallesi Satılık DaireYumaklar Mahallesi Satılık DaireZırlankaya Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.