Emlakjet

Antalya Serik Satılık Daire

araması için 220 ilan bulundu
search
Serikcancel
Antalyacancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Serik Satılık Daire Almayı Düşünenlere İlçe Hakkında Bilgiler

Emlakjet.com yeni bir ev almayı düşünenler için belirlediği kriterlere en uygun ilanları kolaylıkla bulabilmesini sağlayan güncel arayüzü ile yardımcı olmaya devam ediyor. Serik satılık daire arayışında olanlar için özel olarak hazırladığımız ilçe rehberimiz ile birlikte aradığınız evi bulmadan hemen önce ilçe hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilecek ve tercihinizi ona göre belirleyebileceksiniz. İlçe rehberimizde; ilçenin genel tarihi, nüfusu, mahalleleri, konut kira piyasası, iklimi, genel bilgileri, ekonomisi gibi pek çok bilgiye erilebileceksiniz.

Serik, Antalya’nın orta kesiminde bulunan bir ilçesidir. İl merkezinin 40 kilometre doğusunda, deniz kıyısından 7 kilometre içeride ilçe merkezi bulunmaktadır. Toplam 22 kilometre kıyı şeridine sahip ve turizm açısından önemli bir ilçedir. Belek mahallesi en ünlü semtlerinden olan Serik’in lüks tatil köyleri oldukça meşhurdur. Dağlık kesimlerinde hayvancılık, ormancılık, ova kesimlerinde ziraatçilik özellikle turfanca sebzecilik yetiştirilmektedir. Ticari hayatı Antalya şehir merkezine bağımlıdır. İlçenin kuzeyinde batı Toros dağları yükselmeye başlamaktadır. Serik satılık daire almayı düşünenler için çevresindeki diğer ilçeler şunlardır;

  • Kuzeyinde Burdur’ın Bucak İlçesi,

  • Güneyinde Akdeniz,

  • Batısında Aksu İlçesi,

  • Doğsusunda Manavgat İlçesi ile çevrilidir.

2019 yılı TÜİK verilerine göre nüfusu 124.335’tir. Bu nüfusun yüzde 48,77’si kadın, yüzde 51,23’ü erkekten oluşmaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 1.550 kilometrekaredir. İklim özellikleri ise tipik Akdeniz iklim özelliği göstermektedir.

Serik Satılık Daire Alacaklar İçin İlçe Konut Satış Piyasası

Emlakjet Bölge Raporu 2019 yılı Haziran ayı verilerine göre ilçedeki konutların satış piyasası şu şekildedir;

  • Ortalama brüt yaşam alanı 148 metrekare,

  • Ortalama minimum ve maksimum birim satış fiyatı; 1.281 TL – 4.816 TL,

  • Konutun amortisman süresi 27 yıl,

  • 1+1 70 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 143.430 TL,

  • 2+1 105 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 214.725 TL,

  • 3+1 150 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama 277.650 TL’dir.

Tercih edeceğiniz konutun bulunduğu semte, sahip olduğu iç ve dış özelliklere, ulaşımına, sosyal alanlara yakınlığına ya da pek çok değişkene göre Serik satılık daire fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. En çok aranan ilanlardan biri olan Serik Gedik satılık daire ilanlarını inceleyebilmek için listeleme sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Serik Satılık Daire Almayı Düşünenlerin Tercih Edebileceği Mahalleler

Serik’te satılık ev almayı düşünenlerin tercih edebileceği toplam 66 mahallesi bulunmaktadır. Bunların tamamı yerine en fazla nüfusa sahip olan daha büyük mahallelerini sizler için araştırdık. Bunlar; Merkez Mahallesi, Orta Mahallesi, Cumali Mahallesi, KAradayı Mahallesi, Yukatıkocayatak Mahallesi, Gebiz Mahallesi, Boğazkent Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, KAdriye Mahallesi, Belek Mahallesi, Akçaalan Mahallesi, Yeni Mahallesi, ÇAndır Mahallesi, Belkıs Mahallesi, Gedik Mahallesi, Kayaburnu Mahallesi, Kozağacı Mahallesi, Tekke Mahallesi, Çakallık Mahallesi, Kürüş Mahallesi, Abdurrahmanlar Mahallesi, Burmahancı Mahallesi, ŞAtırlı Mahallesi, Sarıabalı Mahallesi, Deniztepesi Mahallesi, Belpınar Mahallesi, Aşağıkocayatak Mahallesi ve en fazla nüfusa sahip olanlardan biri olan sahibinden satılık daire Serik Kökez Mahallesi ilanlarına ulaşabilmek için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız evi kolaylıkla bulabilmek için mahalle filtreleme sistemimizi kullanmayı unutmayın.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Serik Satılık Daire
Abdurrahmanlar Mahallesi Satılık DaireAkbaş Mahallesi Satılık DaireAkçaalan Mahallesi Satılık DaireAkçapınar Mahallesi Satılık DaireAlacami Mahallesi Satılık DaireAşağıçatma Mahallesi Satılık DaireAşağıkocayatak Mahallesi Satılık DaireAşağıoba Mahallesi Satılık DaireBelek Mahallesi Satılık DaireBelkıs Mahallesi Satılık DaireBelpınar Mahallesi Satılık DaireBerendi Mahallesi Satılık DaireBilginler Mahallesi Satılık DaireBoğazkent Mahallesi Satılık DaireBozdoğan Mahallesi Satılık DaireBucakköy Mahallesi Satılık DaireBurmahancı Mahallesi Satılık DaireBüğüş Mahallesi Satılık DaireCumalı Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇakallık Mahallesi Satılık DaireÇanakçı Mahallesi Satılık DaireÇandır Mahallesi Satılık DaireÇatallar Mahallesi Satılık DaireDemirciler Mahallesi Satılık DaireDeniztepesi Mahallesi Satılık DaireDikmen Mahallesi Satılık DaireDorumlar Mahallesi Satılık DaireEminceler Mahallesi Satılık DaireEskiyürük Mahallesi Satılık DaireEtler Mahallesi Satılık DaireGebiz Mahallesi Satılık DaireGedik Mahallesi Satılık DaireGökçepınar Mahallesi Satılık DaireHacıosmanlar Mahallesi Satılık DaireHasdümen Mahallesi Satılık DaireHaskızılören Mahallesi Satılık DaireHaspınar Mahallesi Satılık DaireKadriye Mahallesi Satılık DaireKaradayı Mahallesi Satılık DaireKarataş Mahallesi Satılık DaireKarıncalı Mahallesi Satılık DaireKayaburnu Mahallesi Satılık DaireKırbaş Mahallesi Satılık DaireKozağacı Mahallesi Satılık DaireKozan Mahallesi Satılık DaireKökez Mahallesi Satılık DaireKuşlar Mahallesi Satılık DaireKürüş Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireNebiler Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DairePınarcık Mahallesi Satılık DaireSarıabalı Mahallesi Satılık DaireSerik Satılık DaireŞatırlı Mahallesi Satılık DaireTekke Mahallesi Satılık DaireTöngüşlü Mahallesi Satılık DaireÜründü Mahallesi Satılık DaireYanköy Mahallesi Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireYeşilvadi Mahallesi Satılık DaireYeşilyurt Mahallesi Satılık DaireYukarıçatma Mahallesi Satılık DaireYukarıkocayatak Mahallesi Satılık DaireYumaklar Mahallesi Satılık DaireZırlankaya Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.