Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Aydın Germencik Satılık Daire

araması için 10 ilan bulundu
search
Germencikcancel
Aydıncancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Germencik Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Germencik satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Germencik Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Germencik ilçesi Aydın ilinin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 374 kilometrekare olup denizden yüksekliği ise 61 metredir. Germencik satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimsel koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. Aydın iline 25 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlıdır. Germencik satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarıma dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında incir, zeytin, pamuk ve susam ürünlerin üretimi yapılmaktadır.

Germencik Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 43 bin 913’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,55’ini (21 bin 761) erkek, yüzde 50,45’ini (22 bin 152) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Germencik satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 36 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Abdurrahmanlar Mahallesi, Alangüllü Mahallesi, Balatçık Mahallesi, Bozköy Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Çarıklar Mahallesi, Dağkaraağaç Mahallesi, Dağyeni Mahallesi, Dampınar Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Gümüşköy Mahallesi, Gümüşyeniköy Mahallesi, Habibler Mahallesi, Hıdırbeyli Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karaağaçlı Mahallesi, Kızılcagedik Mahallesi, Kızılcapınar Mahallesi, Mesudiye Mahallesi, Meşeli Mahallesi, Moralı Mahallesi, Mursallı Mahallesi, Naipli Mahallesi, Neşetiye Mahallesi, Ortaklar Mahallesi, Ömerbeyli Mahallesi, Park Mahallesi, Reisköy Mahallesi, Selatin Mahallesi, Tekin Mahallesi, Turanlar Mahallesi, Uzunkum Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Yedieylül Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Germencik Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında da araştırmalar yapmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için ilçenin eğitim imkanları ve eğitim imkanlarına ulaşım oldukça önemlidir. Aydın Germencik satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Yedieylül İlkokulu: Camikebir, Ali İhsan Kalmaz Sok. No:25 D:1, 09700 Germencik/Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 563 11 85 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Germencik Çok Programlı Anadolu Lisesi: Camikebir, Namık Kemal Caddesi No:65, 09700 Germencik/Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 563 10 32 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Germencik Anadolu Lisesi: Mesudiye Mahallesi, Üniversite Caddesi, No:5, 09700 Germencik/Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 563 35 79 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Cafer İlkokulu: Camikebir, Namık Kemal Caddesi No:68, 09700 Germencik/Aydın. Daha detaylı bilgiler için (0256) 563 10 07 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Aydın ilinin Germencik ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Aydın Germencik uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.