/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Koçarlıcancel

Aydın Koçarlı Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Koçarlı Satılık Daire Arayanlar İçin Yol Rehberi

Emlakjet.com yeni konut arayışında olan vatandaşların yanında olarak onlara yardımcı olmaya devam ediyor. Koçarlı satılık daire arayan vatandaşlar, ilçe hakkında genel bilgileri içeren rehberimiz ile birlikte, ilçenin nüfusu, iklimi, coğrafyası, mahalleleri ve konut kira piyasası ile ilgili olarak konut tercihinde bulunabilirler.

Aydın ilinin önemli ilçelerinden biri olan Koçarlı, şehir merkezine 24 kilometrelik bir uzaklıkta yer almaktadır. Osmanlı İmparatorluğu Dönemi’nde bucak olan ilçe Cumhuriyet Dönemi’nde nüfusunun 2 binin altında olması sebebi ile bucak merkezi bir köy olmuştur. 1946 yılında ilçenin nüfusunun hızla artması ile birlikte bölgede belediye teşkilatı kurulmuş ve ilçe statüsüne kavuşmuştur. İlçede bir adet Kredi ve Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu ve bir adet yüksek okul bulunmaktadır. Koçarlı satılık daire arayan vatandaşlar ilçeye bağlı olan Çakmar Köyü’nde bir adet yüksek okul olduğunu göz önünde bulundurarak bu bölgeden konut tercihinde bulunabilirler.

Koçarlı Satılık Daire Arayışındakiler İçin Ekonomi Bilgisi

Aydın ilinin en eski yerleşim yerlerinden biri olan ilçede yapılan pamuk ve zeytin üretimi ilçe ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Koçarlı satılık daire arayışında olan vatandaşlar ilçe hakkında araştırma yaparken bölgede, kestane, sera çiçeği ve incir üretimi yapıldığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yer alan tarım makineleri, salamurhane, zeytinyağı fabrikaları da ilçe ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. İlçenin ormanlık arazilerde yer alan köylerinde yaşayan halk geçimini çam fıstığı ile sağlamaktadır. Bu tarım ürünlerinin yanı sıra Koçarlı satılık ev tercihinde bulunacak olan kişiler ilçede buğday, arpa ve mısır yetiştiriciliği yapabilirler.

Koçarlı Satılık Daire Arayışında Olan Vatandaşlar İçin Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 23 bin 716’dır. Toplam nüfusun yüzde 49,64’ünü (11 bin 773) erkek, yüzde 50,36’sını (11 bin 943) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Koçarlı satılık daire arayışında olan vatandaşların ilçede tercih edebileceği 52 adet mahalle bulunmaktadır: Orhaniye Mahallesi, Orta Mahallesi, Sapalan Mahallesi, Satılar Mahallesi, Sobuca Mahallesi, Şahinciler Mahallesi, Şenköy Mahallesi, Taşköy Mahallesi, Tekeli Mahallesi, Tığıllar Mahallesİ, Timinciler Mahallesi, Yağcıdere Mahallesi, Yağhanlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Zeytinköy Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Cincin Mahallesi, Çakırbeyli Mahallesi, Çakmar Mahallesi, Çallı Mahallesi, Çeşmeköy Mahallesi, Çulhalar Mahallesi, Dedeköy Mahallesi Dereköy Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Evsekler Mahallesi, Gaffarlar Mahallesi, Gözkaya Mahallesi, Güdüşlü Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Hacıhamzalar Mahallesi, Halilbeyli Mahallesi, Haydarlı Mahallesİ, Karaağaç Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karadut Mahallesi, Kasaplar Mahallesi, Kızılcabölük Mahallesi, Kızılkaya Mahallesi, Kullar Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bağarcık Mahallesi, Bağcılar Mahallesi, Bıyıklı Mahallesi, Birci Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Boydere Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Kuşlarbelen Mahallesi, Mersinbelen Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Orta Mahallesi, Sapalan Mahallesi, Satılar Mahallesi, Sobuca Mahallesi, Şahinciler Mahallesi, Şenköy Mahallesi, Taşköy Mahallesi, Tekeli Mahallesi, Tığıllar Mahallesi, Timinciler Mahallesi, Yağcıdere Mahallesi, Yağhanlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi ve en çok konut aranan mahallelerden olan Koçarlı Zeytinköy Mahallesi satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

26 Temmuz 2021

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

17 Temmuz 2021

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

13 Temmuz 2021

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

1 Temmuz 2021

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Koçarlı Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.