Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Aydın Satılık Daire

araması için 7,105 ilan bulundu
search
Aydıncancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Aydın Satılık Daire Almanızı Kolaylaştıracak İlçe Rehberi

 

Aydın satılık daire seçeneklerini incelemeden önce Aydın’ın ilçelerinin hangileri olduğunu ve bu ilçelerin özelliklerinin neler olduğunu öğrenerek çok daha kolay bir şekilde aradığınız evi Emlakjet farkı ile bulabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Aydın ilçe rehberinden faydalanarak ilçelerin genel özelliklerini öğrenebilirsiniz.

 

Aydın İlçe Rehberi

 

 • Aydın’ın Yenipazar İlçesi: Aydın merkezine uzaklığı 40 kilometre olan ilçenin diğer ilçeler ile olan ulaşımı taşıma birliğine bağlı olan minibüsler tarafından gerçekleştiriliyor. 2 belde ve 14 köy bulunan ilçenin toplam yüzölçümü ise 194 kilometre kare.

 

 • Aydın’ın Çine İlçesi: Aydın satılık daire seçeneklerini incelerken Çine ilçesine ait ilanları da görebilirsiniz. Çine ilçesinin merkeze olan uzaklığı 38 kilometredir. Toplamda 915 kilometre kare yüzölçümü bulunan ilçede 65 adet köy ve 2 adette belde bulunuyor.

 

 • Aydın’ın Germencik İlçesi: İl merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan Germencik ilçesinden ulaşım minibüsler ile sağlanmaktadır. Ayrıca İzmir -Denizli ve Söke- Nazilli seferleriyle de ilçeler arası ulaşım sağlanmakta. İlçede 27 adet köy ve 2 adette belde bulunuyor. Toplam yüz ölçüsü ise ilçenin 409 kilometre karedir.

 

 • Aydın’ın Didim İlçesi: Aydın merkezine 101 kilometre uzaklıkta bulunan Didim ile ilçeler arasında taşıma minibüsler ile gerçekleştiriliyor. Toplamda 334 kilometre karelik bir yüzölçümüne sahip olan Didim de satılık daire almak için listeleme sayfamızda bulunan ilanları inceleyebilirsiniz. Aydın Didim satılık daire seçeneklerini inceleyenler için ilçede 5 adet köy ve 2 adette ilçe bulunuyor.

 

 • Aydın’ın Karacasu İlçesi: Aydın satılık daire arayanlar Karacasu ilçesine ait ilanlar ile de karşılaşabilir. Karacasu ilçesinin il merkezine olan uzaklığı 81 kilometre olup toplamda 796 kilometre karelik bir yüzölçümünden oluşmaktadır. İlçede 29 köy ve 4 adette belde yer alıyor.

 

 • Aydın’ın Koçarlı İlçesi: Toplamda 470 kilometrelik bir yüzölçümü üzerinde kurulmuş olan ilçenin il merkezine olan uzaklığı 21 kilometredir. Ulaşım minibüsler ile sağlanmaktadır. İlçede 3 belde ve 44 tane de köy yer alıyor.

 

 • Aydın’ın Sultanhisar İlçesi: Aydın satılık daire arayanlar için ilçede 11 köy ve 3 adette belde yer alıyor. İl merkezine 29 kilometre uzaklıkta bulunan ilçenin toplam yüz ölçümü ise 237 kilometredir. İzmir-Denizli Karayolunun ve İzmir-Afyon demiryolunun kentin içerisinden geçmesi de hem ticareti hem de ulaşımın olumlu yönde etkilemesini sağlamaktadır.

 

 • Aydın’ın İncirliova İlçesi: Aydın merkez satılık daire arayanlar ile daha yakın olan İncirliova ilçesini tercih edebilirler. İlçenin il merkezine olan uzaklığı 11 kilometre olup, 21 adet köy ve 2 beldeden oluşmaktadır. İlçenin toplam yüz ölçümü ise 215 kilometredir.

 

 • Aydın’ın Karpuzlu İlçesi: Toplam yüzölçümü 254 kilometre kare olan ilçenin il merkezine olan uzaklığı ise 54 kilometredir. İlçede 18 köy ve 1 adette belde yer alıyor.

 

 • Aydın’ın Bozdoğan İlçesi: İl merkezine 76 kilometre uzaklıkta bulunan ilçe Büyük Menderes havzasının güneyinde yer alan Madran dağı eteklerindeki iki tepe üzerine kurulmuştur. Tarımın geliştiği ilçede ekonomi de tarıma dayanmaktadır. Başta üzümi incir, pamuk, zeytin olmak üzere her türlü sebze ve meyve de yetiştirilmektedir. 860 kilometre kare yüzölçümü olan İlçede 44 köy ve 2 belde bulunuyor.

 

 • Aydın’ın Buharkent İlçesi: İl merkezine 84 kilometre uzaklıktaki ilçenin toplam yüzölçümü 102 kilometre karedir. Buharkent Aydın satılık daire arayanlar için İlçede 8 köy ile birlikte bir adette belde bulunuyor. Anayol üzerinde bulunduğu için ilçede sanayileşme ve ticaret gelişim göstermektedir.

 

Aydın satılık ev arayanlar için yukarıda saymış olduğumuz ilçelere ek olarak Nazilli, Kuşadası, Kuyucak, Söke ve Köşk olmak üzere toplamda 15 adet ilçe seçeneği bulunmaktadır. Özellikleri açısından size en yakın gelen ilçeyi seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aydın genelinde ev aramaktan ise sadece yaşamak isteyeceğiniz ilçede ev aramanız işinizi kolaylaştıracaktır. Sizde dilediğiniz ilçeden ev bakabilir ve en doğru seçimi en hızlı ve kolay şekilde Emlakjet farkı ile hemen yapabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.