Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Edremit Yolören Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Yolören Mahallesicancel
Edremitcancel
Balıkesircancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Yolören Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Yolören Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Yolören Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Balıkesir Edremit Yolören Mahallesi’nin nüfusu toplam 1.206 kişidir. Bu nüfusun %52’si erkek, %48’i ise kadındır.

Yolören Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Yolören Mahallesi Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan 47 mahalleden biridir. Yolören Mahallesi; Edremit ilçe merkezine yaklaşık 6 km, Balıkesir il merkezine ise yaklaşık 92 km uzaklıktadır.

Yolören Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Yolören Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Balıkesir şehri hem kara hem deniz hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan şehirlerden biridir. Edremit’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Edremit’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’dır. Havalimanı, Edremit ilçesinde bulunmaktadır.

Balıkesir ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Yolören Mahallesi ulaşımı Edremit’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Edremit’e otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolören Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Yolören Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Yolören Mahallesi’nde 3 okul bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Edremit’te bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Edremit’te 124 okul bulunmaktadır. Yolören Mahallesi’nde bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

·       Edremit Anadolu Lisesi

·       Yolören Esin Akpınar İlkokulu

·       Yolören Esin Akpınar Ortaokulu

Edremit Yolören Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Balıkesir Edremit Yolören Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 1.334.613 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 9.079 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Balıkesir Edremit Yolören Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 147 metrekaredir. Balıkesir’in il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Balıkesir Edremit Yolören Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.