/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İnhisarcancel

Bilecik İnhisar Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

İnhisar Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. İnhisar satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İnhisar Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin kuzeybatısında Bilecik iline bağlı bir ilçe olan İnhisar ilçesinin yüzölçümü 315 kilometrekaredir. İlçenin kuzeybatısında Gölpazarı ilçesi, kuzeyinde Yenipazar ilçesi, kuzeydoğusunda Sarıcakaya ilçesi, doğusunda Mihalgazi ilçesi, güneydoğusunda Tepebaşı ilçesi, güneybatısında Söğüt ilçesi yer almaktadır. 1990 yılına kadar bucak olan ilçe bu tarihte Söğüt ilçesinden ayrılarak tek başına ilçe olmuştur. İnhisar satılık daire arayanlar ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.  İlçe mikro klima iklimine sahiptir bu sebeple ilçeden yılda 2 kez ürün alınmaktadır. 

İnhisar Satılık Daire Arayan vatandaşlar İçin İlçe Ekonomisi Hakkında Bilgiler

İlçede yetiştirilen tarım ürünleri yakın bir konumda olan yüksek nüfuslu İstanbul ve Eskişehir gibi ilçelere pazarlanmaktadır. İlçede tarımsal üretimin büyük bir kısmını; domates, biber, patlıcan, taze soğan, taze fasulye, salatalık, kabak, ıspanak, maydanoz, marul ve lahana sebzeleri oluşturmaktadır. İlçe ekonomisinde tarım faaliyetlerinden sonra hayvancılık faaliyetleri öne çıkmaktadır. İlçede büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmakta olup besi ve süt sığırcılığı faaliyetleri teşvik edilmektedir. İlçenin dağlık bir arazide yer alıyor oluşundan ötürü küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ön plana çıkmaktadır. Bilecik İnhisar satılık daire arayan vatandaşlar ilçe içerisinde yer alan Samrı, Hisarcık ve Tozman köylerinde yer alan yaylalarda önemli miktarda küçükbaş hayvancılık yapıldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Arıcılık faaliyetleri için de oldukça elverişli olan bölgede modern tekniklerinin kullanılmamasından ötürü arıcılık faaliyetleri çok fazla gelişmemiştir. 

İnhisar Satılık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 2 bin 981’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,08’ini (1.493) erkek, yüzde 49,92’sini (1.488) kadın nüfusu oluşturmaktadır. İnhisar satılık daire arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 9 adet köy bulunmaktadır. İnhisar satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Akkum Mahallesi, Güner Orbay Mahalles,i Karaağaç Mahallesi, Zafer Mahallesi, Akköy Köyü, Çayköy Köyü, Harmanköy Köyü, Hisarcık Köyü, Koyunlu Köyü, Muratça Köyü, Samrı Köyü, Tarpak Köyü ve Tozman Köyü’dür. 

Sizler de satılık daire tercihini Bilecik İnhisar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Bilecik İnhisar da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek satın almak istediğiniz konuta kısa bir süre içerisinde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

26 Haziran 2020

İnhisar Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.