/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Mustafakemalpaşacancel
Bursacancel

Bursa Mustafakemalpaşa Satılık Daire

araması için 48 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Mustafakemalpaşa Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mustafakemalpaşa satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Satılık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Mustafakemalpaşa Ulubat Gölü’nün kıyısında yer almaktadır. Doğusunda Orhaneli, batısında Balıkesir, kuzeyinde Karacabey ve Ulubat Gölü, güneydoğusunda Büyükorhan ilçesi olan Mustafakemalpaşa satılık daire arayan vatandaşların sayısı her geçen gün artmaktadır. Rakımı 25-40 metre arasında değişen ilçe il merkezine 83 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Akdeniz iklim özelliklerinin görüldüğü bölge geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçede ilk yerleşim Kyzikoslular veya Atinalılar tarafından kurulmuştur. 1920 yılına gelindiğinde ise Yunan işgaline uğrayan bölge 1922 yılında işgalden kurtarılmıştır. İlçenin ismi Kurtuluş Savaşı sonrasında kasaba meclisinin kararı ile Mustafakemalpaşa olmuştur.

Mustafakemalpaşa Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomisi

Mustafakemalpaşa ilçesinin ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Domates, biber, mısır, şekerpancarı, arpa, kavun, karpuz, fasulye üretiminin yapıldığı ilçede hayvancılık olarak ise merinos koyunu ve sığır yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bursa Mustafakemalpaşa satılık daire arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede yer alan Ulubat Gölü’nde Tatlısu balıkçılığı yapıldığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yer alan Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yedi adet un fabrikası, dört adet sanayi kuruluşu, iki adet yem fabrikası ve 27 adet süt işletmesi bulunmaktadır. İlçe içerisinde Akfa, Eker, TAT, SEK, Tamek, Merko ve Juss gibi gibi Türkiye çapında ve uluslararası piyasada iş yapmakta olan firmaların konserve ve meyve suyu üretim fabirikaları yer almaktadır.

Mustafakemalpaşa Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 100 bin 696’dır. İlçe nüfusunun yüzde 49,71’ini (50 bin 61) erkek, yüzde 50,29’unu (50 bin 635) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Mustafakemalpaşa satılık daire arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 131 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Adaköy Mahallesi, Adalet Mahallesi, Ağaçlı Mahallesi,Akarca Mahallesi, Çaltılıbük Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çardakbelen Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Çeltikçi Mahallesi, Çırpan Mahallesi, Çiviliçam Mahallesi, Çömlekçi Mahallesi, Çördük Mahallesi, Dallıca Mahallesi, Demirdere Mahallesi, Doğancı Mahallesi, Dorak Mahallesi, Döllük Mahallesi, Durumtay Mahallesi, Eskibalçık Mahallesi, Eskikızılelma Mahallesi, İncealipınar Mahallesi, İncilipınar Mahallesi, Kabulbaba Mahallesi, Killik Mahallesi, Kocakoru Mahallesi, Kosova Mahallesi, Koşuboğazı Mahallesi, Kömürcükadı Mahallesi, Körekem Mahallesi, Orta Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Ovaazatlı Mahallesi, Ömeraltı Mahallesi, Paşalar Mahallesi, Sarımustafalar Mahallesi, Selimiye Mahallesi,Sincansarnıç Mahallesi, Soğucak Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Tatkavaklı Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Tırnova Mahallesi, Uğurlupınar Mahallesi, Üçbeyli Mahallesi, Vıraca Mahallesi, Yalıntaş Mahallesi ve en çok konut aranan mahallelerden olan Mustafakemalpaşa Yamanlı’da uygun fiyatlı satılık evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

Mustafakemalpaşa Satılık Daire
Adaköy MahallesiAdalet MahallesiAğaçlı MahallesiAkarca MahallesiAkçapınar MahallesiAlacaat MahallesiAliseydi MahallesiAlpağut MahallesiAralık MahallesiAşağıbalı MahallesiAtariye MahallesiAtatürk MahallesiAyaz MahallesiBahariye MahallesiBarış MahallesiBehram MahallesiBoğaz MahallesiBostandere MahallesiBük MahallesiCamandar MahallesiCumhuriyet MahallesiÇakallar MahallesiÇaltılıbük MahallesiÇamlıca MahallesiÇardakbelen MahallesiÇavuş MahallesiÇeltikçi MahallesiÇırpan MahallesiÇiviliçam MahallesiÇömlekçi MahallesiÇördük MahallesiDallıca MahallesiDemirdere MahallesiDemireli MahallesiDerecik MahallesiDerekadı MahallesiDere MahallesiDevecikonağı MahallesiDoğanalan MahallesiDoğancı MahallesiDorak MahallesiDöllük MahallesiDurumtay MahallesiEskibalçık MahallesiEskikızılelma MahallesiFevzidede MahallesiFındıcak MahallesiGaripçetekke MahallesiGüller MahallesiGüllüce MahallesiGündoğdu MahallesiGüveçdere MahallesiGüvem MahallesiHacıahmet MahallesiHacıali MahallesiHamidiyeköyü MahallesiHamidiye MahallesiHamzabey MahallesiHisaraltı MahallesiIşıklar Mahallesiİlyasçılar Mahallesiİncealipınar MahallesiKabulbaba MahallesiKadirçeşme MahallesiKapaklıoluk MahallesiKaracalar MahallesiKaraköy MahallesiKaraoğlan MahallesiKaraorman MahallesiKarapınar MahallesiKayabaşı MahallesiKazanpınar MahallesiKeltaş MahallesiKestelek MahallesiKillik MahallesiKocakoru MahallesiKosova MahallesiKoşuboğazı MahallesiKömürcükadı MahallesiKörekem MahallesiKösehoroz MahallesiKumkadı MahallesiKurşunlu MahallesiLalaşahin MahallesiLütfiye MahallesiMelik MahallesiMuradiyesarnıç MahallesiOcaklı MahallesiOnaç MahallesiOrhaniye MahallesiOrmankadı MahallesiOrta MahallesiOsmaniye MahallesiOvaazatlı MahallesiÖmeraltı MahallesiPaşalar MahallesiSarımustafalar MahallesiSelimiye MahallesiSincansarnıç MahallesiSoğucak MahallesiSoğukpınar MahallesiSöğütalan MahallesiSünlük MahallesiŞapçı MahallesiŞehriman MahallesiŞerefiye MahallesiŞevketiye MahallesiŞeyhmüftü MahallesiTaşköprü MahallesiTaşpınar MahallesiTatkavaklı MahallesiTepecik MahallesiTırnova MahallesiUğurlupınar MahallesiÜçbeyli MahallesiVıraca MahallesiYalıntaş MahallesiYamanlı MahallesiYavelli MahallesiYaylaçayır MahallesiYenibalçık MahallesiYenice MahallesiYenidere MahallesiYenikızılelma MahallesiYeşilova MahallesiYoncaağaç MahallesiYukarıbalı MahallesiYumurcaklı MahallesiYunus Emre MahallesiYüzbaşı Sabribey MahallesiZüferbey Mahallesi
Bursa Mustafakemalpaşa Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Bursa Mustafakemalpaşa Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Bursa Mustafakemalpaşa Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Emlak Ofisinden Bursa Mustafakemalpaşa Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Nilüfer Akçalar Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Nilüfer Ataevler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Nilüfer Balat Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Nilüfer Beşevler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.