Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Çanakkale Bayramiç Satılık Daire İlanları

araması için 6 ilan bulundu
search
Bayramiçcancel
Çanakkalecancel

Bayramiç Satılık Daire Bakanlara İlçe Kılavuzu

Bayramiç satılık daire bakan ziyaretçilerimize özel olarak hazırladığımız bu yazıda Bayramiç’teki eğitim kurumlarından emlak piyasasına; nüfusundan coğrafi yapısına kadar birçok bilgiye değindik. Siz de ilçe hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yazıyı okuyabilirsiniz. Bayramiç, Çanakkale’nin ilçelerinden biridir. 1204 kilometrekareden oluşan bir arazi üzerinde kurulmuştur. Deniz seviyesinden ortalama yüksekliği 106 metredir. Şehir merkezine olan uzaklığı yaklaşık 78 kilometredir. İlçenin kuzeybatısında Çanakkale Merkez ilçesi, batısında Ezine, doğusunda Çan ve Yenice ilçeleri, güneyinde ise Ayvacık ilçesi ile Balıkesir ili yer alır. İlçe Biga Yarımadasının orta kısmını oluşturan kısmen dağlık alanda bulunur. Batı taraftan doğuya doğru yer yer 1.500 metre yukarısına çıkan dağlık alandadır. Mesire yerleri, her daim soğuk olan akarsuları ve muhteşem doğasıyla Kazdağı ilçede görmeniz gereken doğal güzelliklerdendir. İlçe güney, doğu ve kuzeyden bir yay şeklinde kuşatan dağlık alanlarına orta kısmında Eski Menderes Çayı yer alır.

Bayramiç Satılık Daire Arayanlara İlçedeki Eğitim Kurumları

İlçede yer alan anaokulu Lütfiye Kerim Tahsildaroğlu Anaokuludur. İlçenin ilkokulları; Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Türkmenli İlkokulu, Muratlar İlkokulu, Çırpılar İlkokulu, Menderes İlkokulu, Milli Zafer İlkokulu, Evciler Şehit Osman Özkan İlkokulu, Milli Hakimiyet İlkokulu ve Mustafa Kemal İlkokuludur. Ortaokulları; Bayramiç Gazi Ortaokulu, Türkmenli Ortaokulu, Evciler Şehit Osman Özkan Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Muratlar Ortaokulu, Menderes Ortaokulu ve Çırpılar Ortaokuludur. Liseler; Bayramiç Atatürk Anadolu Lisesi, Bayramiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bayramiç Mustafa-Gülşen Çınaroğlu Anadolu Lisesi ve Bayramiç Anadolu İmam Hatip Lisesidir. Ayrıca ilçede Bayramiç Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu ve Halk Eğitimi Merkezi bulunur. Okul çağına giden bir çocuğunuz varsa ulaşımınızın kolay olması için Bayramiç merkezde satılık müstakil ev ya da daire ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

Bayramiç Satılık Daire Bakanlara İlçenin Nüfusu

Şubat 2019 Türkiye İstatistik Kurumunun verilerine göre ilçenin nüfusu 29.716 kişiden oluşur. Bu kişilerin 14.998’i kadın, 14.718’i erkektir. Yani ilçe nüfusunun %50,47’ini kadınlar ve %49,53’ünü erkekler oluşturur. 2017 yılında Bayramiç'te yaşamını sürdüren kişi sayısı ise 29.305’tir. Bir sene içerisinde ilçede yaşayan kişi sayısında küçük bir artış görülmüştür. İlçenin yıllık nüfus artış oranı %1,40’tır. Nüfus yoğunluğu 25’tir. Yani ilçede kilometrekare başına düşen insan sayısı 25 kişiye denk gelir. İlçenin toplam 4 mahallesi vardır. Nüfuslarına göre ilçedeki mahalleler ise sırasıyla; Camicedit Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Menderes Mahallesi ve Camikebir Mahallesidir. Toplamda 75 köyü bulunan ilçede Bayramiç köylerinde satılık köy evleri arıyorsanız da ilgili ilanları listeleme sayfalarımız üzerinden dilediğiniz zamanda inceleyebilirsiniz.

Bayramiç Satılık Daire Fiyatları

2019 EmlakJet bölge raporu verilerine göre ilçedeki konut sayısı 19.068’tir. Konut başına düşen insan sayısı 2’dir. Bölgede yer alan işyeri sayısı da 2.061’dir. İlçede bulunan satılık dairelerin alanları ortalama 100 metrekareden oluşur. Bayramiç satılık daire fiyatları 179.600 Türk Lirasıdır. Metrekareye düşen satış fiyatı 1.796 Türk Lirasıdır. Ortalama geri dönüş süreleri 28 senedir. Bu da satılık dairenin kendi fiyatını geri ödeme süresinin 28 yıla denk geldiği anlamındadır.

Ev satın almak için bütçenizi hazırladıysanız vakit kaybetmeniz için bir sebep yok. Hayallerinizdeki evlere listeleme sayfalarımızdan Bayramiç sahibinden satılık ev ya da emlakçıdan satılık ev seçenekleri ile kolayca göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Çanakkale Bayramiç Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Bayramiç Satılık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Aydın Nazilli Satılık Daire
 • Ankara Çankaya Üniversiteler Mahallesi Satılık Konut
 • Şanlıurfa Eyyübiye Bıçakçı Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Bornova Eğridere Mahallesi Satılık Arsa
 • Giresun Giresun Merkez Satılık Daire
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.