/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Çankırı Bayramören Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Bayramörencancel
Çankırıcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Bayramören Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak konut kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bayramören satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bayramören Satılık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Bayramören geçmiş dönemlerde Kurşunlu ilçesine bağlı bir bucak iken 1973 yılında belediye teşkilatlanması kurulmuştur. 1991 yılına gelindiğinde ise Kurşunlu ilçesinden ayrılarak ilçe statüsüne kavuşan bölge, 2014 ADNKS verilerine göre Türkiye’nin en az nüfusu olan ilçesi olarak belirlenmiştir. Bayramören satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin toplam yüzölçümünün 265 kilometrekare olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İl merkezine 105 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe, Çankırı ilinin kuzeybatısında konumlanmıştır. İlçenin kuzeyinde Kastamonu ili, güneyinde Atkaracalar ve Kurşunlu ilçeleri, batısında Çerkeş ve Ovacık ilçesi doğusunda ise Kurşunlu ilçesi yer almaktadır.

Bayramören Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Eğitim Bilgisi

Bayramören satılık daire arayan kişilerin bölge hakkında yaptıkları araştırmalarda eğitim ön plana çıkmaktadır. Günümüzde özellikle ön plana çıkan eğitim imkanlarının kalitesi Bayramören satılık ev tercihinde bulunacak olan kişiler tarafından oldukça önemsenmektedir. İlçede konut arayışında olan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği eğitim kurumları:

  • Nevzat Ayaz İlkokulu

  • Nevzat Ayaz Ortaokulu

  • Bayramören Halk Eğitimi Merkezi

Bayramören Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Sanayi Bilgisi

Tarım ve hayvancılık faaliyetleri ilçe ekonomisinin temelini oluşturmaktadır. İlçede balcılık ve ceviz üretimi ön plana çıkmıştır. İlçede faaliyet gösteren sanayi işletmemesi bulunmamasına rağmen ilçede üretilen bal ve ceviz komşu ilçelerdeki işletmelerde işlenmektedir. İlçe son dönemlerde yaşanan gelişmelerle birlikte ekonomik anlamda kalkınmaya başlamıştır. Bu sebeple Çankırı Bayramören satılık daire arayan vatandaşların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Bayramören Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ulaşım Bilgisi

Bayramören ilçesi Çankırı ilinin kuzeybatısında yer almaktadır. Kurşunlu ilçesinin kuzeyinde yer alan ilçe il merkezine 77 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Ankara – Kastamonu – İnebolu ve D-karayolunun 10 kilometre kuzeyinde yer alan ilçeye ulaşım oldukça kolaydır. Bayramören ilçesi içerisinde yapılan ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmakta olup il merkezine ulaşım oldukça rahattır. İlçe içerisinde bulunan karayolu uzunlu 20 kilometredir. İlçede yer alan karayolu Çankırı ilindeki karayolunun yüzde 13,8’ini oluşturmaktadır.

Sizler de satılık daire tercihinizi Çankırı Bayramören ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çankırı Bayramören’de satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih edeceğiniz konut hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Bayramören Satılık Daire
Akgüney KöyüAkseki KöyüAkseki Köyü (Aluç Mahallesi)Belenli KöyüBoğazkaya KöyüÇakırbağ KöyüÇayırcık Köyü (Evkadı Mahallesi)Çayırcık Köyü (Merkez Mahallesi)Dalkoz KöyüDereköy KöyüDolaşlar KöyüErenler KöyüFeriz KöyüGöynükören KöyüGöynükören Köyü (Çamdibi Mahallesi)Göynükören Köyü (Dere Mahallesi)Göynükören Köyü (Hasanlar Mahallesi)Göynükören Köyü (İmatlar Mahallesi)Göynükören Köyü (Ören Mahallesi)Harmancık Köyüİncekaya Köyü (Aşağı Mahallesi)İncekaya Köyü (Bürümcek Mahallesi)İncekaya Köyü (Güllüpınar Mahallesi)İncekaya Köyü (Yukarı Mahallesi)Karakuzu KöyüKarakuzu Köyü (Aşağı Mahallesi)Karakuzu Köyü (Dahanlar Mahallesi)Karakuzu Köyü (Dere Mahallesi)Karakuzu Köyü (Hacılar Mahallesi)Karakuzu Köyü (Yukarı Mahallesi)Karataş KöyüKavakköy Köyü (Ekincik Mahallesi)Kavakköy Köyü (Karabük Mahallesi)Kavakköy Köyü (Merkez Mahallesi)Koçlu KöyüKöprülübey MahallesiMerkez MahallesiOluklu Köyü (Karaoluk Mahallesi)Oluklu Köyü (Merkez Mahallesi)Oluklu Köyü (Ötedağ Mahallesi)Oluklu Köyü (Sazak Mahallesi)Oymaağaç KöyüSarıkaya KöyüTopçu KöyüTopçu Köyü (Ecük Mahallesi)Topçu Köyü (Merkez Mahallesi)Topçu Köyü (Ova Mahallesi)Üçgazi KöyüYaylatepesi KöyüYazıören KöyüYurtpınar KöyüYusufoğlu Köyü (Doğan Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Karakışla Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Kavakdibi Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Kışla Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Kıyan Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Merkez Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Yukarı Mahallesi)Zübeyde Hanım Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.