Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Giresun Bulancak Satılık Daire

araması için 124 ilan bulundu
search
Bulancakcancel
Giresuncancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bulancak Satılık Daire Bakanlara İlçe Hakkında Bilgiler

Bulancak satılık daire bakan EmlakJet ziyaretçilerinin aklında bulunan soru işaretlerini giderebilmek adına ilçe hakkında bilgilere yer verdiğimiz bu yazıyı hazırladık. Siz de ilçe hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Bulancak, Giresun’un 16 ilçesinden biridir. 1934 yılında ilçe konumuna getirilmiştir. İlin en gelişmiş ilçelerindendir. Deniz yoluyla taşımacılık da mümkündür. 261 metrelik deniz iskelesi Karadeniz’in en uzun iskelesidir. İlçe halkının geçim kaynakları tarım ve hayvancılığa dayanır. İlçedeki ekilebilir alanların bir kısmı tarım geriye kalanı ise otlak ve meralık olarak kullanılır. Başlıca tarım ürünleri fındık, hububat, meyve ve sebzedir. Hayvancılık genellikle yüksek bölgelerde yapılır. Ayrıca hayvancılıkta balıkçılık ve arıcılık da yapılır. 

Bulancak Satılık Daire Arayanlar İçin İlçenin Coğrafi Yapısı

İlçenin Karadeniz’e kıyısı vardır. 774 kilometrekareden oluşan bir arazi üzerine kurulmuştur. Deniz seviyesinden yüksekliği 15 metre civarlarındadır. Şehir merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır. İlçenin coğrafyası tipik Karadeniz coğrafyasıdır. Kıyı kesiminden itibaren hızlı bir yükselme vardır. Arazisi oldukça engebelidir. Bitki örtüsü oldukça zengindir. Fındık bahçeleri sahil şeridinden itibaren 2 bin metre yükseltiye kadar kaplıdır. İlçede kestane ormanları, karaağaç, kavak, kızılağaç, gürgen ve ıhlamur gibi orman bitkileri vardır. İlçenin bitki örtüsü yükseltiye bağlı olarak değişiklik gösterir. İlçede yüksekten aşağıya doğru sırasıyla Çam, Köknar, Ladin, Gürgen ve Meşe ormanları görülür. 

Bulancak Satılık Daire Arayanlara İlçe Nüfusu

Şubat 2019 TÜİK raporundaki verileri incelediğimizde ilçenin nüfusunun 66.736 kişiden oluştuğunu görürüz. Bu nüfusun %50,28’ini (33.555) kadınlar ve %49,72’sini (33.181) erkekler oluşturur. Nüfusun cinsiyete göre eşit bir dağılımı vardır. Yıllık nüfus artışı %2,63’tür. Kilometrekareye düşen kişi sayısı yani nüfus yoğunluğu 86’dır. Toplam 27 mahalle ve 59 köyü vardır. En kalabalık mahalleleri; İhsaniye Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Bulancak Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Sanayii Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi ve Saraçlı Mahallesidir. En düşük nüfuslu mahalleleri; Duacıoğlu Mahallesi, Sisin Mahallesi, Düz Mahallesi, Sofulu Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ucarlı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi ve Güney Mahallesidir. Bu mahalleler arasında en çok tercih edilen Bulancak Ballıca satılık daire ilanlarını listeleme sayfalarımızdan aratabilirsiniz. 

Bulancak Satılık Daire Fiyatları

2019 EmlakJet bölge raporundaki verilere göre ilçedeki konutların toplam sayısı 45.779’dur. Bulancak’taki satılık evlerin alanları ortalama 130 metrekare olarak karşılaşırız. Ortalama satılık ev fiyatları 176.540 TL’dir. Birim satış fiyatı ortalama 1.358 TL’ye denk gelir. Dairelerin geri dönüş süreleri 23 senedir. Yani bir daire satış bedelini ortalama 23 yılda geri öder. Alanları ve oda sayılarına göre ortalama Bulancak satılık daire fiyatları aşağıdaki gibidir. 

 • 2+1, 105 metrekare bir dairenin fiyatı 138.705 Türk Lirası,
 • 3+1, 136 metrekare bir dairenin fiyatı 193.936 Türk Lirası ve
 • 4+1, 158 metrekare bir dairenin fiyatı 205.716 Türk Lirasıdır. 

Aradığınız evlere en kolay EmlakJet üzerinden ulaşabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza en çok uyan ev ilanlarına emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Bulancak seçenekleri ile listeleme sayfalarımız üzerinden kolayca göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Bulancak Satılık Daire
Acısu MahallesiAhmetli KöyüAlibey KöyüArdahan KöyüArifli MahallesiAtaköy KöyüAydındere Bld. (Aydınlar Mahallesi)Aydındere Bld. (Derecikalan Mahallesi)Aydındere Bld. (Güney Mahallesi)Aydındere Bld. (Merkez Mahallesi)Aydındere Bld. (Yeni Mahallesi)Bahçelievler MahallesiBahçeli KöyüBallıca MahallesiBayındır KöyüBostanlı KöyüBulancak MahallesiBurunucu KöyüBüyükada KöyüCindi KöyüDamudere KöyüDemircili KöyüDöngeri KöyüDuacıoğlu MahallesiDuttepe KöyüElmalı KöyüErdoğan KöyüEriklik KöyüEsenköy KöyüEzeltere KöyüGültepe KöyüGündoğdu KöyüGüneyköy KöyüGüzelyalı MahallesiGüzelyurt KöyüHacet KöyüHisarkaya Köyüİcilli Köyüİhsaniye Mahallesiİnece Köyüİsmet Paşa MahallesiKale Güney KöyüKaraağaç KöyüKaracaresul KöyüKayabaşı KöyüKayadibi KöyüKayhan KöyüKışla KöyüKızılot MahallesiKovanlık Bld. (Ahurlu Mahallesi)Kovanlık Bld. (Düz Mahallesi)Kovanlık Bld. (Merkez Mahallesi)Kovanlık Bld. (Sofulu Mahallesi)Kovanlık Bld. (Soğuksu Mahallesi)Kuşluhan KöyüKuzköy KöyüKüçükada KöyüKüçükdere KöyüKüçüklü KöyüMuratlı KöyüOdadüzü KöyüPazarsuyu Emecen MahallesiPazarsuyu KöyüSamugüney KöyüSanayii MahallesiSaraçlı MahallesiSisin MahallesiSüme KöyüŞemsettin MahallesiŞeyhmusa KöyüTalipli KöyüTandır KöyüTekmezar KöyüTepecik KöyüTepeören KöyüTokmadin KöyüToprakdeğirmeni MahallesiTorçan KöyüUcarlı MahallesiYalıköy KöyüYaslıbahçe KöyüYeniköy KöyüYeşilhisar KöyüYeşilköy KöyüYeşiltepe KöyüYıldız KöyüYunuslu Köyü
Giresun Bulancak Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Giresun Bulancak Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Giresun Bulancak Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Espiye Çam Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Espiye Hacımahmutlu Köyü Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Espiye Merkez Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Giresun Giresun Merkez Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Giresun Görele Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.