/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Keçiborlucancel

Isparta Keçiborlu Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Keçiborlu Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterici Kılavuz

Keçiborlu satılık daire arayan takipçilerimizin aklındaki soru işaretlerini gidermek için bu yazıyı derledik. Keçiborlu, Batı Akdeniz Bölgesi Göller yöresinde Isparta ilinin bir ilçesidir. İlçenin en yüksek noktası 1890 metre yükseklikle ile Akdağ'dır. İlçenin çevrelerinde Kılıç, Senir, Baladız (Gümüşgün) ovaları yer alır. İlçenin doğusunda Gönen ilçesi, güneyinde Burdur ili merkezi ilçesi, kuzeyinde Uluborlu, batısı Afyonkarahisar iline bağlı Dinar ve Dazkırı ilçeleri bulunmaktadır. İlçede önemli bir akarsu bulunmamak ve yörede yer alan akarsular küçük dereler olup kış yağışları ile görünüp yaz sıcakları ile kurumaktadırlar. Burdur Gölü'nün 22 kilometre bir sahil şeridi Keçiborlu ilçesinin güneyinde ve ilçe sınırları içindedir. Bu göl, suyunda erimiş maden tuzlarının sebebiyle acı su golüdür. Keçiborlu ilçesinin Akdeniz Bölgesi'nde olduğu kabul edilmekle beraber, ilçede kışları sert ve soğuk, yazları kurak ve sıcak olan karasal iklim görülür. Yağışların yıllık ortalaması 615 m² olup genellikle yağışlar kış ve ilkbahar aylarında olmaktadır. Günümüzde Keçiborlu ilçesinde en önemli ekonomik sektör tarım ve hayvancılıktır. Bunun 21 bin dekarı sulu tarım için kullanılabilir. Elma, kiraz, kayısı, vişne, ayva, erik gibi meyvecilik için 9.740 dekar arazi kullanılmaktadır. Hayvancılıkta besi ve süt sığırcılığı gelişmektedir. E-24 Devlet karayolu üzerinde olan ilçeden İstanbul, Ankara, İzmir'den gelen Antalya'ya giden karayolu geçmektedir. Bu yol ile Isparta'ya giden karayolunun, Keçiborlu ilçesi sınırları içinde bir kavşak noktası vardır. Böylelikle ilçe turizm merkezleri ile büyük şehirlere geçiş ve kavşak noktalarında yer alır. Aynı zamanda ilçeden tarihsel İzmir-Aydın Demiryolunun bir uzantısı olup Isparta ile Eğirdir'e giden bir demiryolu hattı bulunur. İlçe sınırlarında içinde birkaç Devlet Demiryolları İstasyonu bulunmakta ve yıllardır demir yolu taşımacılığında yük ve yolcu açısından ilçeye çok önemli bir ulaşım seçeneği sağlamıştır. 1997 yılında ilçe sınırları içinde Isparta il merkezine bir hizmet olarak Süleyman Demirel Havalimanı açılmış ve hava limanından özel sektör hava ulaşım şirketleri tarifeli yolcu seferleri düzenlenmektedir.

Keçiborlu Satılık Daire Bakanlara İlçenin Nüfus Bilgileri

01 Şubat 2019 Türkiye İstatistik Kurumunun verilerine göre ilçede 14.383 kişi yaşamını sürdürmektedir. Bu nüfusun %50,83’ünü erkekler ve %49,17’sini kadınlar oluşturur. İlçenin 2017 yılındaki nüfusu ise 13.897’dir.  İlçedeki nüfusun önceki yıla göre artış oranı %3,50 iken nüfusun artış miktarı 486’dır. Siz de bu bölgeden ev sahibi olmayı düşünüyorsanız Keçiborlu satılık ev fiyatları için sitemizdeki ilanları inceleyebilirsiniz.

Keçiborlu Satılık Daire Emlak Piyasası

2019 EmlakJet bölge raporuna Keçiborlu satılık daire fiyatları ortalama 242.055 Türk Lirasıdır. Daireleri ortalama alanları ise 165 metrekare olarak görülmektedir. Dairelerin ortalama dönüş süreleri ise 8 yıl olarak karşımıza çıkar. 

Siz de bu bilgilerden yaralanarak ilçedeki ev fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayallerinize uygun en güzel evi çok kısa sürede sahip olmak için Isparta Keçiborlu sahibinden satılık evler ilanlarını sitemizden göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Keçiborlu Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.