Emlakjet

Beyoğlu Gümüşsuyu Mahallesi Satılık Daire

araması için 5 ilan bulundu
search
Gümüşsuyu Mahallesicancel
Beyoğlucancel
İstanbulcancel

Gümüşsuyu Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Gümüşsuyu Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beyoğlu Gümüşsuyu Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Gümüşsuyu Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Gümüşsuyu Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Gümüşsuyu Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Gümüşsuyu Mahallesi’nin etrafında Şişli, Harbiye ve Karaköy gibi semtler bulunmaktadır. Mahallenin Marmara Denizine yakın bir konumda bulunmaktadır.

Gümüşsuyu Mahallesinin sınırları içerisinde Almanya Başkonsolosluğu bulunmaktadır. Mahalle içerisinde, pek çok sayıda otel bulunmaktadır. Taksim Verem Savaş Dispanseri, bu mahallede konumlanmıştır. Gezi Parkı, mahallenin çok daha yeşil bir alan olmasına katkıda bulunmaktadır. Mahallede Atatürk Kitaplığı yer almaktadır. Hazır yemek hizmeti veren pek çok restoran ve kafe mevcuttur. Aynı zamanda mahalle içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi Gümüşsuyu Kampüsü yer almaktadır.

Gümüşsuyu Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Beyoğlu satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Gümüşsuyu Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Gümüşsuyu Mahallesi, 0-1 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Halkalı – Gebze: Marmaray tren hattı,
  • Yenikapı – Hacıosman: M2 numaralı metro hattı,
  • Bostancı – Taksim: 129T numaralı otobüs hattı,
  • Hürriyet Mahallesi – Beyazıt: 46H numaralı otobüs hattı,
  • Çağlayan – Topkapı: 46T numaralı otobüs hattı,
  • Atakent Mahallesi – Taksim: 89T numaralı otobüs hattı.

Gümüşsuyu Mahallesinin içerisinde ya da etrafında bulunan otobüs duraklarının bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

  • Taksim Durağı,
  • Gümüşsuyu Peron Durağı,
  • Gümüşsuyu Durağı.

Gümüşsuyu Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Gümüşsuyu Mahallesinde toplam 2.193 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 135 metrekaredir. Ortalama bir Gümüşsuyu satılık ev 1.669.410 Türk Lirasıdır.

İstanbul Beyoğlu sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Beyoğlu Satılık Daire
Arap Cami Mahallesi Satılık DaireArap Cami Satılık DaireAsmalı Mescit Mahallesi Satılık DaireBedrettin Mahallesi Satılık DaireBedrettin Satılık DaireBereketzade Mahallesi Satılık DaireBostan Mahallesi Satılık DaireBülbül Mahallesi Satılık DaireBülbül Satılık DaireCamiikebir Mahallesi Satılık DaireCihangir Mahallesi Satılık DaireCihangir Satılık DaireÇatma Mescit Mahallesi Satılık DaireÇıksalın Satılık DaireÇukurcuma Satılık DaireÇukur Mahallesi Satılık DaireDolapdere Satılık DaireEmekyemez Mahallesi Satılık DaireEvliya Çelebi Mahallesi Satılık DaireFetihtepe Mahallesi Satılık DaireFındıklı Satılık DaireFındıklı Satılık DaireFiruzağa Mahallesi Satılık DaireGalatasaray Satılık DaireGalata Satılık DaireGümüşsuyu Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Satılık DaireHacıahmet Mahallesi Satılık DaireHacı Ahmet Satılık DaireHacıhüsrev Satılık DaireHacımimi Mahallesi Satılık DaireHalıcıoğlu Mahallesi Satılık DaireHalıcıoğlu Satılık DaireHasköy Satılık DaireHüseyinağa Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık Daireİstiklal Satılık DaireKabataş Satılık DaireKadımehmet Efendi Mahallesi Satılık DaireKalyoncu Kulluğu Mahallesi Satılık DaireKamer Hatun Mahallesi Satılık DaireKaptanpaşa Mahallesi Satılık DaireKaraköy Satılık DaireKasımpaşa Satılık DaireKatip Mustafa Çelebi Mahallesi Satılık DaireKeçeci Piri Mahallesi Satılık DaireKemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Satılık DaireKemankeş Satılık DaireKılıçali Paşa Mahallesi Satılık DaireKocatepe Mahallesi Satılık DaireKulaksız Mahallesi Satılık DaireKulaksız Satılık DaireKuloğlu Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Satılık DaireKüçük Piyale Mahallesi Satılık DaireMüeyyetzade Mahallesi Satılık DaireÖmer Avni Mahallesi Satılık DaireÖrnektepe Mahallesi Satılık DaireÖrnektepe Satılık DairePiri Paşa Mahallesi Satılık DairePiyalepaşa Mahallesi Satılık DairePiyalepaşa Satılık DairePürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Satılık DairePürtelaş Satılık DaireSalıpazarı Satılık DaireSururi Mehmet Efendi Mahallesi Satılık DaireSütlüce Mahallesi Satılık DaireSütlüce Satılık DaireŞahkulu Mahallesi Satılık DaireŞehit Muhtar Mahallesi Satılık DaireŞişhane Satılık DaireTaksim Satılık DaireTalimhane Satılık DaireTarlabaşı Satılık DaireTepebaşı Satılık DaireTomtom Mahallesi Satılık DaireTophane Satılık DaireTünel Satılık DaireYahya Kahya Mahallesi Satılık DaireYenişehir Mahallesi Satılık DaireYenişehir Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.