Emlakjet

Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi Satılık Daire

araması için 2 ilan bulundu
search
Çayırbaşı Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

İstanbul Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar için Arama Rehberi

Emlakjet güvencesiyle Sarıyer Çayırbaşı mahallesi en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Sarıyer Çayırbaşı mahallesi satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

Sarıyer Çayırbaşı Satılık Daire

Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi satılık daire arayanlar için Çayırbaşı mahallesi, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Sarıyer, İstanbul'un en köklü ilçelerinden biridir. Sarıyer, İstanbul ilinin Avrupa Yakası'nda yer alan ilçedir. Güneyden Beşiktaş ve Kâğıthane, batıdan Eyüpsultan ilçeleri ile doğudan İstanbul Boğazı ve kuzeyden Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer ilçesi toplam 38 mahalleden oluşmaktadır. Bahçeköy Belediyesi'nin 2009 yılında feshedilerek Sarıyer ilçesinin bir mahallesi olması, 2012 yılında da Şişli sınırları içinde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahallelerinin bu ilçeye dahil edilmesiyle son halini alan ilçe İstanbul'un en kuzeydeki ilçelerinden biridir.

Sarıyer Çayırbaşı Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

Emlakjet ekibi olarak İstanbul Sarıyer’de yaşamak isteyenler için Sarıyer ilçesine dair güncel satılık daire piyasasını sizler için ele aldık. Öncelikle İstanbul Sarıyer satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler göstermekte olup bulunduğu bölgenin barındırdığı potansiyellere göre değişmektedir.

Satılık daire fiyatları; bölgenin; yaşam şartlarına, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, şerefiyesine, sosyal donatılarına, oda sayısına, sağlık ve eğitim hizmetlerine, Çayırbaşıe yakınlığına göre değişim gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce pek çok kritere dikkat etmek gerekmektedir. İstanbul Sarıyer ilçesine bakıldığında; pek çok imkan açısından oturuma uygundur. Sarıyer Çayırbaşı satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sarıyer Çayırbaşı Satılık Daire 3+1

Sarıyer Çayırbaşı mahallesi sahibinden satılık daire bakanlar için ilçe ve mahallelerinde yapı çeşitliliği oldukça fazladır. Gerek sıfır markalı konut projeleri gerekse her bütçeye uygun daire seçenekleri mevcuttur. İstanbul Sarıyer’de dilediğiniz kriterlere en uygun Sarıyer Çayırbaşı 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in İstanbul Sarıyer 3+1 satılık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sarıyer Çayırbaşı Satılık Daire 2+1

Çayırbaşıi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Sarıyer Çayırbaşı satılık daire 2+1 seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalmanızı öneririz.

Sarıyer Çayırbaşı Satılık Daire 1+1

İstanbul’da ve ilçeleri gayrimenkul açısından hızla gelişen bir il olarak dikkat çekmektedir. İstanbul demografik yapı ve beklentilere göre her daire türünü barındıran bir yapı skalasına sahiptir.  Gerek yatırımlık gerekse oturumluk Sarıyer Çayırbaşı satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul ilçelerine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, sosyal donatı ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sarıyer Çayırbaşı mahallesi satılık daire satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Sarıyer Çayırbaşı Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

Sarıyer ilçesi gibi en uygun ve en yaşanabilir Sarıyer Çayırbaşı satılık daire sahibinden için ulaşım; belediye otobüsü, metro ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır.

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.