Emlakjet

Sarıyer Emirgan Mahallesi Satılık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Emirgan Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Emirgan Mahallesi Satılık Daire Tercih Edeceklere Bölge Hakkında Yol Gösterici Kılavuz 

Emirgan Mahallesi satılık daire arayışınızda hayallerinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ilgili ilanları inceleyebilirsiniz. Emirgan Mahallesi, İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Sarıyer'de Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır. Bu iklimin görüldüğü yerlerde şiddetli yaz kuraklıkları ve yüksek sıcaklık değerleri hakimdir. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 –1000 mm arasındadır.

Emirgan Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölgenin Kurumları

Ev arayışlarında kolaylık sağlaması için bölgenin kurumlarını detaylarıyla inceledik.

 • Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi, Emirgan, Kestane Sok. No:43, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 277 56 98.
 • Sakıp Sabancı Müzesi, Emirgan Mah, Sakıp Sabancı Cad. No:42, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 277 22 00.
 • Emir anaokulu, Emirgan Mah, Necippaşa Sok. No:14, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 277 75 53.
 • Özel Zencefil Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, Emirgan Mah, Sezai Bey Cad. No:71, Posta kodu: 34467 Sarıyer/Istanbul – Europe. Tel: (0212) 277 77 13.
 • Polis Moral Eğitim Mer. Müdürlüğü, Emirgan Mah, Sakıp Sabancı Cad., Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul.
 • Birdal Market, Emirgan Mah, Boyacı Köyü Ykş. Sok., Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 277 50 04.
 • Özsüt Emirgan, Emirgan Mah, Sakıp Sabancı Cad. No:88, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul.
 • Baltalimanı Polisevi, Emirgan Mah, 96, Sakıp Sabancı Cad., Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 229 60 83.
 • Şenay Gıda 2, Emirgan Mah, Çamlar Sok. No:76, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul.
 • Kardeşler Market, Emirgan Mah, Ahmet Celalettin Sok. No:13, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul.
 • Ede'nin Çay Bahçesi, Emirgan Mah, Adem Yavuz Sok. No:28, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul.
 • Waffle Stop, Emirgan Mah, 3. Çk. No:3, Posta kodu: 34467 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 327 74 15.

Siz de bu bölgede yaşamak isterseniz Emirgan Mahallesi satılık konut ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Emirgan Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 205 metrekare olarak karşımız çıkar. Emirgan Mahallesi satılık daire fiyatları 3.953.630 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 19.286 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 66 yıldır.

Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık ev Emirgan Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor. 

Emirgan Satılık Daire

Emirgan, boğaz manzarası ve tarihi dokusuyla İstanbul'un incisi olarak bilinir. Eğer bu eşsiz semtte satılık daire arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Emirgan'da satılık daireler, genellikle tarihi binalarda bulunur ve manzaralarıyla göz kamaştırır. Burada, modern yaşamın ve geleneksel atmosferin bir arada olduğu bir yaşam sizi bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.