Emlakjet

Sarıyer Kireçburnu Mahallesi Satılık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Kireçburnu Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Kireçburnu Mahallesi Satılık Daire Almak İsteyenlere Bölge Hakkında Yol Gösterici Bilgiler

Kireçburnu Mahallesi satılık daire almak isteyenler için önemli olan detayları bu yazımızda okuyucular için bir araya getirdik. Kireçburnu Mahallesi, İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Cumhuriyetin kuruluş yıllarında Atatürk'ün Hacıosman bayırından indiği bilinmektedir. Kireçburnu küçük bir balıkçı semtidir ve balık restoranlarıyla bilinir. Bunlardan en eskisi Tarihi Ali Baba Balık Restoranıdır. Tarihi Kireçburnu Fırını da burada yer alır. Kireçburnu Spor Kulübü ise yalnızca Futbol şubesi olarak hizmet vermekle beraber Amatör Ligde oynayan bir takımdır. Günümüzde de TRT1 adlı kanalda Leyla ile Mecnun dizisi ile meşhur olmuştur. Sarıyer'de Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır. Bu iklimin görüldüğü yerlerde şiddetli yaz kuraklıkları ve yüksek sıcaklık değerleri hakimdir. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 –1000 mm arasındadır.

Kireçburnu Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Mahallenin Bazı Kurumları

Siz de ev arayışınızda kolaylık sağlaması adına bu yazıda bahsettiğimiz kurum bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

  • Şükrü Nailipaşa İlkokulu, Kireçburnu Mah, Mühendis Hüseyin Sok. No: 2, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 223 27 23.
  • Perşembe Pazarı, Kireçburnu Mah, Prof Dr. Aykut Barka Cad. No: 6, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul.
  • Star Market, Kireçburnu Mah, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul.
  • Sarıyer Zabıta Müdürlüğü, Kireçburnu Mah, Keçecizade Sok. No: 2, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 223 88 31.
  • Kireçburnu Fırını, Kireçburnu Mah, Sarıyer, Haydar Aliyev Cad. No: 48, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 262 10 59.
  • Çeşme Altı Balık, Kireçburnu Mah, Haydar Aliyev Cad. 52a, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul.
  • Leyla İle Mecnun - Mecnunun Evi, Kireçburnu Mah, Direkli Sok. No: 28, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul.
  • Erdal Bakkal, Kireçburnu Mah, Hekim Sok. No: 11, Posta kodu: 34457 Sarıyer/İstanbul.

Siz de bu bölgede yaşamak isterseniz Kireçburnu Mahallesi satılık konut ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman bakabilirsiniz.

Kireçburnu Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 180 metrekare olarak karşımız çıkar. Kireçburnu Mahallesi satılık daire fiyatları 2.332.800 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 12.960 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 58 yıldır.

Yukarıdaki verileri bölge genelindeki satılık dairelerin ortalamalarını olduğunu unutmamalısınız. Ev bütçenizi alırken bunları dikkate almalısınız. Aradığınız ilanlara en kolay EmlakJet üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de bölgeden ev aramak için Kireçburnu Mahallesi satılık evler ya da dairelere sitemizden göz atmalısınız. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.