Emlakjet

Sarıyer Kumköy Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Kumköy Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Kumköy Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölge Rehberi

Kumköy Mahallesi satılık daire mi arıyorsunuz? İlanları incelemeden önce mahalle hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu araştırma tam olarak sizin için. Sevgili EmlakJet ziyaretçileri için bölge hakkında bilinmesi gerekenleri bu başlık altında derledik. Kumköy Mahallesi, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Kilyos olarak da bilinir. Cumhuriyet döneminde Kilyos'un adı Kumköy olarak değiştirildiyse de günümüzde hala yaygın olarak Kilyos ismi kullanılmaktadır. Mahallede yer alan kalesi önemli bir tarihi yapıdır. Restorasyon aşamasında taş yapımı kalenin kemerli, korunaklı muhafız bölümleri korunmuştur. Sarıyer'de Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır. Bu iklimin görüldüğü yerlerde şiddetli yaz kuraklıkları ve yüksek sıcaklık değerleri hakimdir. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 –1000 mm arasındadır.

Kumköy Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Mahallenin Kurumları

Ev arayışlarınızda kolaylık sağlaması adına sizler için bölgede yer alan kurumları derledik.

  • Sarıyer Belediyesi Sosyal Tesisleri, Kumköy Mah, Tatlısu Cad. No:2, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 201 24 33.
  • Türkiye İş Bankası Bankamatik, Kumköy Mah, Kale Cad., Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: 0850 724 07 24.
  • Ferhan Bedi Feyzioğlu İlkokulu, Kumköy Mah, Demirciköy Cad. No:6, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 201 12 41.
  • Veysel Vardal Görme Engelliler İlkokulu / Ortaokulu, Kumköy Mah, Kale Cad. Posta kodu: 34450, Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 201 12 92.
  • Kumköy Eczanesi (Kilyos), Kumköy Mah, Merkez Camii Altı, Turban Cad., Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 201 24 56.
  • Kilyos Mahallesi Muhtarlığı, Kumköy Mah., Turban Cad. No:8, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 201 10 22.
  • Uğur Böceği Kırtasiye Oyuncak, Kumköy Mah, Turban Cad., Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul.

Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Kumköy Mahallesi satılık daire ilanları sitemizde sizleri bekliyor.

Kumköy Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 290 metrekare olarak karşımız çıkar. Kumköy Mahallesi satılık daire fiyatları 2.409.900 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 8.310 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 36 yıldır.

Yukarıdaki bilgiler ışığında ev için bütçenizi oluşturduysanız ev ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz. Yine de yukarıda yer alan verilerin 2019 yılı bölge genelinin ortalaması olduğunu unutmamalısınız. Ev fiyatları evin konumuna ya da sahip olduğu çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Siz de Kumköy Mahallesi sahibinden satılık ev ya da emlakçıdan satılık evlerin ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.