Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

İzmir Foça Satılık Daire

araması için 122 ilan bulundu
search
Foçacancel
İzmircancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Foça Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Foça satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Foça Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

İzmir ilinin Foça ilçesi bulunduğu konum itibari ile birçok millete ev sahipliği yapmıştır. Foça satılık daire arayan kişiler ilçenin iklim koşulları ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle de ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe yer şekilleri bakımından incelendiğinde ise yer yer engebeli yer yer ise düzlük arazilerden oluşmaktadır. Foça satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım ve hayvancılık faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetlerinin yürütüldüğünün bilgisine ulaşmaktadırlar.

Foça Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 33 bin 131’dir. İlçe nüfusunun yüzde 59,73’ünü (19 bin 790) erkek, yüzde 40,27’sini (13 bin 341) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Foça satılık konut arayan kişilerin ilçede konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 16 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Hacıveli Mahallesi, Ilıpınar Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kazım Dirik Mahallesi, Kemal Atatürk Mahallesi, Koca Mehmetler Mahallesi, Kozbeyli Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Yenibağarası Mahallesi ve Yeniköy Mahallesi’dir.

Foça Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden konut arayışında olan çocuklu aileler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim imkanları bakımından oldukça zengin olup ilçede yer alan eğitim kurumlarının kadroları d oldukça donanımlıdır. İzmir Foça satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafından konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Necla Midilli Merkez İlköğretim Okulu: Atatürk, 115 Sokak No:26, 35680 Foça/İzmir. Daha detaylı bilgiler için (0232) 812 11 73 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Foça Bahçeşehir Anaokulu: Atatürk, 4. Sokak No:16, 35680 Foça/İzmir. Daha detaylı bilgiler için (0232) 812 56 56 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İzmir ilinin Foça ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden İzmir Foça uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.