Emlakjet

Kayseri Satılık Daire

araması için 2,311 ilan bulundu
search
Kaysericancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kayseri Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Kayseri’deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Kayseri satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Kayseri Satılık Daire

 

Kayseri satılık daire arayanlar için dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Kayseri, klasik çağlarda Kapadokya adı verilen bölgede bulunur. Kızılırmak’ın güneyinde bulunan bu bölge, Tuz Gölü’nden Fırat Nehri’ne kadar uzanır. İpek Yolu buradan geçer. MÖ 4000 ile MS 2000 olmak üzere 6000 yıllık bir tarihi geçmişe sahiptir. Daha önce Hititler, Bizans, Anadolu Selçuklu, Anadolu Beylikleri, Osmanlı ve Cumhuriyet olmak üzere birçok tarihi dönemden bünyesinde değerli izler taşır. Şehirde; başta sanayi olmak üzere, ticaret, madencilik, ormancılık, tarım ve hayvancılık faaliyetleri bulunur. Kayseri, Mimar Sinan’ın memleketi olduğundan dolayı mimaride gelişim gösterdiği gibi taş ve ahşap oymacılığında da oldukça ileridedir. Mantı, pastırma, sucuk, çemen, fırınağzı, pöç, pehli, yağlama, içli köfte, Kayseri Ketesi ve Nevzine Tatlısı ile meşhurdur. 16 ilçeden meydana gelen bu şehrimiz TUİK son nüfus bilgilerine göre 1.441.523 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Kayseri Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Kayseri’de yaşamak isteyenler için Kayseri'ye dair öncelikle şunu belirtmek istersek Kayseri satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Kayseri’de bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kayseri satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Kayseri Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Kayseri’de iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Kayseri satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Kayseri satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Kayseri Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Kayseri ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Kayseri’de dilediğiniz kriterlere en uygun Kayseri 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Kayseri 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Kayseri Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Kayseri 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Kayseri Satılık Daire 1+1

 

Kayseri’de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Kayseri 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Kayseri Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kayseri il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kayseri sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Kayseri Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Kayseri’de en uygun ve en yaşanabilir Kayseri satılık daireler için ulaşım iller arası; havaalanı, tren ve otobüs aracılığı ile olup ilçeler arası ulaşım ise Kayseri Toplu Taşıma, tramvay, taksi ve bisiklet aracılığı ile sağlanmaktadır. İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.