Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Kırıkkale Delice Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Delicecancel
Kırıkkalecancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Delice Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak daire kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Delice satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Delice Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ilinin önemli ilçelerinden biri olan Delice’nin doğusunda Çorum ilinin Sungurlu ilçesi ve Yozgat ilinin Yerköy ilçesi, batısında Kırıkkale ilinin Keskin ilçesi, Kırıkkale ilinin Balışeyh ve Sulakyurt ilçeleri yer almaktadır. İlçenin doğu sınırını Delice Irmağı çizmektedir. Delice satılık daire arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin toplam yüzölçümü 750 kilometrekaredir. Delice satılık ev almak isteyen vatandaşlar ilçenin denizden yüksekliğinin 750 metre olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede karasal iklim özellikleri görülmekte olup kışlar soğuk ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir. Yer yer dağlık ve engebeli bir araziye sahip olan ilçenin ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yaşayan yerel halk tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ürünleri ve sebze tarımı yapmaktadır. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Delice Satılık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 10 bin 17’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,85’ini (5 bin 94) erkek, yüzde 49,15’ini (4 bin 923) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Delice satılık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 13 adet mahalle ve 40 adet köy bulunmaktadır. Kırıkkale Delice satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aktepe Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gökçebel Mahallesi, Gündüz Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karabekir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yerlikent Mahallesi, Akboğaz Köyü, Alcılı Köyü, Arbişli Köyü, Aşağıihsangazili Köyü, Baraklı Köyü, Bozköy Köyü, Büyükafşar Köyü, Büyükyağlı Köyü, Çoğul Köyü, Çatallı Köyü, Çatallıkarakoyunlu Köyü, Çongar Köyü, Dağobası Köyü, Derekışla Köyü, Doğanören Köyü, Elmalı Köyü, Evliyalı Köyü, Fadılobası Köyü, Gözükızıllı Köyü, Hacıobası Köyü, Halitli Köyü, Herekli Köyü, İmirli Köyü, Karaköseli Köyü, Karpuz Köyü, Kavakköy Köyü, Kocabaş Köyü, Kurtoğlu Köyü, Kuzayyurt Köyü, Küçükafşar Köyü, Meşeyayla Köyü, Ocabaşı Köyü, Sarıyaka Köyü, Şahcalı Köyü, Taşyazı Köyü, Tatlıcak Köyü, Tavaözü Köyü, Tekkeköy Köyü, Yaylayurt Köyü ve Yeniyapan Köyü’dür.

Sizler de satılık daire arayışını Kırıkkale Delice ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kırıkkale Delice de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.