Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Kırıkkale Satılık Daire

araması için 163 ilan bulundu
search
Kırıkkalecancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kırıkkale Satılık Daire Fırsatları

Kırıkkale’de satılık evler şehrin sahip olduğu bereketli toprakları, geçmişi yüzyıllara uzanan tarihi yapıları ve nadir görülen doğal güzellikleri ile insanlar arasında sıkça tercih ediliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda Kırıkkale’de eski yerleşim bölgesi olduğunu kanıtlar nitelikte bazı höyük ve neolitik çağdan kalma kalıntılara rastlanmıştır.

Bulunan bu kalıntılar ve yapılan diğer araştırmalar sonucunda bölge yerel halk ve yabancı turistler tarafından ilgi çekici bir hale getirmektedir. Bu nedenle Kırıkkale insanları hem tarihi kültürel faaliyetler amacı ile kendine çekerken, hem de yaşamak için ideal bir ortam olarak ön plana çıkar. Bu nedenle Kırıkkale satılık daire ilanları sıkça aratılmaktadır.

Kırıkkale'nin adının, şehrin 3 km. Kuzeyindeki Kırıkköyü ile kentin merkezindeki Kaletepe'nin kısaltılarak birleştirilmesinden ortaya çıktığı söylenir. Bu ismin halk tarafından yakıştırıldığı kanaatı yaygın olmakla beraber bölgenin ismi Osmanlı arşiv belgelerinde, şimdiki haliyle Kırıkkal'a biçiminde geçmektedir. Kızılırmak’ın geçtiği bereketli toprakları, tarihî yapıları ve doğal güzellikleri ile Anadolu’nun önde gelen şehirlerinden biridir. TÜİK’in 2016 verilerine göre nüfusu yaklaşık 277.984 olan Kırıkkale’nin yüz ölçümü 4.881 kilometrekaredir. Başta Merkez olmak üzere aşağıdaki ilçeleri bulunmaktadır.

  • Yahşihan,

  • Delice,

  • Keskin,

  • Sulakyurt,

  • Bahşili,

  • Balışeyh,

  • Karakeçili

  • Çelebi

Her ne kadar kuruluşu yeni olsa da geçmişte birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Kırıkkale eski bir yerleşim yeridir.

Kırıkkale Satılık Daire Fiyatlarına Emlakjet İle Ulaşın

Daire satın almak isteyen kişiler, yüksek daire fiyatları nedeni ile kendilerini ödemekte zorlanacakları kredi yükünün altına sokmakta, ceplerinden yüklü miktarda paraları bir anda çıkarmak zorunda kalmaktadırlar. Emlakjet olarak, müşterilerimizin daha kolay şekilde daire sahibi olması için müşterilerimize en uygun fiyat aralığındaki daireleri sunuyoruz. Kırıkkale satılık müstakil ev, dubleks ev, havuzlu evler gibi uygun fiyatlı daireler arasından seçim yapma lüksünüz de bulunuyor. İlan listeleme sayfasını inceleyerek zengin portföy ile aradıklarınızı bulmakta zorlanmayacaksınız. Kırıkkale satılık daire seçenekleri bir tıkla önünüze serilecek.

Kırıkkale Satılık Daire Avantajlarıyla Daire Alarak Yatırım Yapın

Emlakjet müşterilerini yatırıma elverişli Kırıkkale satılık daire ilanları ile buluşturuyor. Toplu ulaşıma yakın ve sosyal faaliyetlerin gerçekleştirilmesine elverişli bölgelerden olan Kırıkkale Samsun Bulvarında satılık daire en çok tercih edilen bölgelerden bir tanesidir. Bu bölgelerden listeleme sayfamızdaki filtreleme ile yapacağınız tercihler sayesinde kısa süre içerisinde daire fiyatınız artarak size kar olarak geri dönecektir. Sadece 1 yıl içerisinde Emlakjet ailesi olarak 20 milyondan fazla kullanıcıya hayallerindeki evi satın almalarına yardım ettik. Kırıkkale satılık daire Gürler Mahallesi, Bahçelievler bölgesi, Kaletepe ve Yaylacık gibi yerler en çok aratılan ve alıcılarına en çok kazandıran bölgeler arasında yer almaktadır. Siz de geleceğinize yatırım yapmak istiyor, ev alırken aynı anda kazanmak istiyorsanız sitemizin müşterilerine en değerli bölgelerde sunduğu dairelerden yararlanın.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Yeni Evim Konut Kampanyasına İlgi Yü...

“Yeni Evim Konut Kampanyasına İlgi Yü...

30 Ocak 2023

2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.