Emlakjet

Babaeski Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Gaziosmanpaşa Mahallesicancel
Babaeskicancel
Kırklarelicancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Gaziosmanpaşa Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Babaeski ilçesinin nüfusu toplam 46.357 kişidir. Nüfusun 23.361’i erkek ve 22.996’sı kadından oluşmaktadır.

 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Babaeski, Kırklareli ilinin bir ilçesidir. İlçe Marmara'nın Trakya bölgesinde yer alır. Batısında Edirne, doğusunda Lüleburgaz, güneyinde Tekirdağ, güneybatısında Pehlivanköy, Kuzeyinde Merkez ilçesi yer alır. Küçük bir yerleşim yeridir. Sanayi ve tarım başlıca geçim kaynaklarındandır. Bölge toprakları Ergene Ovasındadır. Dağlar ve yüksek tepeler yok denecek kadar azdır. İlçenin kuzeyinde yer alan Yıldız Dağlarının yüksekliği 150 metreyi geçmemektedir. İlçede yükseklikleri 50 ile 150 metre arasında değişen ovalar bulunmaktadır. Bu ovalar bölgenin tarım alanlarını oluşturur. Gaziosmanpaşa Mahallesi Kırklareli ilinin Babaeski ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli merkezlerden bazıları: Cedit Ali Paşa Camii, Fatih (Eski) Camii ve Babaeski Köprüsü.

 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. İlçe şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta bulunur. Tekirdağ iline olan uzaklığı 50 kilometre, Edirne'ye olan uzaklığı yaklaşık 77 kilometredir. İlçe İstanbul'a 190 kilometre uzaklıkta yer alır. İstanbul'dan Babaeski'ye otobüs yolculuğu yaklaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. Babaeski Şehirlerarası Otobüs Terminali yakınından geçen otobüs hatları; 76O, 34G, 147, 142 ve 401.

 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde bulunan okullar;

  • Babaeski Gazi Osman Paşa İlkokulu
  • Babaeski Ortaokulu
  • Mesleki Eğitim Merkezi
  • Zübeyde Hanım Anaokulu

 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 130 metrekare olarak karşımıza çıkar. Kırklareli Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık daire fiyatları 2.026.180 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 15.586 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 27 yıldır. Kırklareli Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Gaziosmanpaşa Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Babaeski Satılık Daire
Ağayeri Köyü Satılık DaireAlpullu Bld. (Gülbahçe Mahallesi) Satılık DaireAlpullu Bld. (Şeker Mahallesi) Satılık DaireAlpullu Bld. (Yeni Mahallesi) Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Hatip Mahallesi) Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Hürriyet Mahallesi) Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Paşa Mahallesi) Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Şamdani Mahallesi) Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇavuşköy Köyü Satılık DaireÇengerli Köyü Satılık DaireÇiğdemli Köyü Satılık DaireDindoğru Mahallesi Satılık DaireDüğüncülü Köyü Satılık DaireErikleryurdu Köyü Satılık DaireErtuğrulköy Köyü Satılık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Satılık DaireGazikemal Mahallesi Satılık DaireGaziosmanpaşa Mahallesi Satılık DaireHacıhasan Mahallesi Satılık DaireHamidiye Mahallesi Satılık DaireHazinedar Köyü Satılık DaireKadıköy Köyü Satılık DaireKarabayır Köyü Satılık DaireKaracaoğlan Köyü Satılık DaireKarahalil Bld. (Birlik Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Demirkapı Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Fevzi Çakmak Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Halilpaşa Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Kemal Paşa Mahallesi) Satılık DaireKaramesutlu Köyü Satılık DaireKatranca Köyü Satılık DaireKuleli Köyü Satılık DaireKumrular Köyü Satılık DaireKurtuluş Mahallesi Satılık DaireKuzuçardağı Köyü Satılık DaireMinnetler Köyü Satılık DaireMutlu Köyü Satılık DaireMüsellim Köyü Satılık DaireNacak Köyü Satılık DaireNadırlı Köyü Satılık DaireOruçlu Köyü Satılık DaireOsmaniye Köyü Satılık DairePancarköy Köyü Satılık DaireSinanlı Köyü (Atatürk Mahallesi) Satılık DaireSinanlı Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık DaireSofuhalil Köyü Satılık DaireTaşağıl Köyü Satılık DaireTaşköprü Köyü Satılık DaireTerzili Köyü Satılık DaireYeniköy Köyü Satılık DaireYenimahalle Köyü Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.