Emlakjet

Kırklareli Babaeski Satılık Daire

araması için 48 ilan bulundu
search
Babaeskicancel
Kırklarelicancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Babaeski Satılık Daire Arayan Okuyucularımız için İlçe Rehberi

Babaeski satılık daire arayışında olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, ilçe hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amaç ile hazırladığımız bu ilçe rehberinde Babaeski ilçesinin coğrafi karakteristikleri, ekonomik faaliyetleri ve nüfus özellikleri gibi bir ilçeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

İlçede her sene Babaeski Tarım Festivali düzenlenmektedir. Bu festivale dernekler, basın organları, sanayici ve esnaf temsilcileri, tarım ve eğitim kuruluşları gibi birçok kol katılmaktadır. Önceleri “Karpuz Festivali” olarak anılsa da 40 senedir her sene düzenlenen festivalin adı “Tarım Festivali” olmuştur. Bu festival yardımıyla ilk defa Avrupa’ya karpuz ihracı gerçekleşmiştir. 

Babaeski Satılık Daire Bakan Kişiler için İlçenin Coğrafi Karakteristikleri 

Öncelikle Babaeski ilçesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Trakya Bölümü’ndeki Kırklareli iline bağlıdır. İlçenin toplam yüz ölçümü 652 km2’dir ve denizden yüksekliği de 70 metredir. Babaeski ilçesi, Ergene Ovası üzerine kurulmuş olduğundan ötürü, ilçede neredeyse hiç yüksek alan ya da dağ bulunmamaktadır. Ancak ilçenin kuzey tarafında, yüksekliği 150 metreyi geçmeyen, Yıldız Dağları’nın uzantıları mevcuttur. İlçedeki tüm ovalar, aynı zamanda birer tarım alanı işlevi görmektedir. İlçenin su kaynaklarının bir kısmını Ergene Nehri karşılar. Bunun dışında ilçede Cürtlen Dere (Kavak Deresi) ve Şeytan Deresi de yer almaktadır. İlçenin etrafında bulunan mekanların bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

  • İlçenin kuzey yönünde Kırklareli il merkezi bulunmaktadır.

  • İlçenin doğu yönünde Lüleburgaz ilçesi bulunmaktadır.

  • İlçenin güneybatı yönünde Pehlivanköy bulunmaktadır.

  • İlçenin güney yönünde Tekirdağ ili bulunmaktadır.

  • İlçenin batı yönünde ise Edirne ili bulunmaktadır.

Babaeski Satılık Daire Arayan Okuyucularımız için İlçenin İklimi ve Ekonomik Faaliyetleri

Babaeski satılık ev düşünenler için ilçeye sıcak ve ılıman bir iklim hakimdir. Kış ayları, yaz aylarına göre daha çok yağış alır. Yıllık ortalama sıcaklık 14,0 santigrat derecedir. Bir yıl içerisinde ilçeye düşen ortalama yağış miktarı 614 milimetredir. Ortalama 23,9 santigrat dereceyle yılın en sıcak ayı Temmuz ayıdır. Ortalama 3,8 santigrat derece ileyse yılın en soğuk ayı Ocak ayıdır. 

Babaeskili halk, geçimini çoğunlukla tarım ve sanayi sektörlerinden elde eder. Aynı zamanda hayvancılık ile ilgilenen vatandaşlar da bulunmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetlerinin sonucunda ayçiçeği, karpuz, kanola ve buğday gibi ürünler meydana gelir. Unlu mamuller, tahıl ürünleri ve peynir imalatı da ilçede gelişen ekonomi kollarından birkaçıdır. 

Babaeski Satılık Daire Araştıran Kişiler için İlçenin Nüfus Özellikleri ve Mahalleleri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Babaeski ilçesinde toplam 48.391 kişi yaşamaktadır. Bu insanların %51,70’i erkek olup geriye kalan %48,30’unu kadın nüfus meydana getirmektedir. İlçenin son 10 yıldaki nüfus verilerine göre, ilçe senelerden beri oldukça sabit ve stabil bir nüfus gidişatı göstermiştir. İlçenin güncel nüfus artışı %0,34 olarak tespit edilmiştir. 

Babaeski ilçesinde toplam 21 adet mahalle ve 31 adet köy bulunmaktadır. Babaeski satılık ev arayan okuyucularımızın arasından seçebileceği kalabalık mahallelerin bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

  • Gazikemal Mahallesi,
  • Dindoğru Mahallesi,
  • Gaziosmanpaşa Mahallesi,
  • Atatürk Mahallesi,
  • Hacıhasan Mahallesi.

Eğer siz de Babaeski sahibinden satılık müstakil ev gibi bölge içerisinde olan bir ev arama süreci içerisinde iseniz ilçede yer alan yerli emlakçıları ziyaret etmeyi ya da Emlakjet.com sitesi üzerinde bulunan listeleme sayfalarını kontrol etmeyi unutmayınız.

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık Daire

Aradığınız Kırklareli Babaeski sahibinden Satılık Daire Fırsatları Emlakjet’te! Hayalinizdeki evi uygun fiyatlarla ve güvenilir bir şekilde satın almak için doğru adrestesiniz. Kırklareli Babaeski sahibinden satılık daireler, aracı kurumlardan bağımsız olarak sahipler tarafından doğrudan satışa sunulan evlerdir. Bu yöntemle, komisyon ücreti ödemeden doğrudan sahibiyle iletişime geçerek anlaşma yapabilirsiniz. Sahibinden ilanları arayarak, istediğiniz özelliklere sahip daireleri kolayca bulabilirsiniz. Yer, metrekare, oda sayısı ve fiyat gibi kriterlere göre filtreleme yaparak aradığınızı hızlıca bulabilirsiniz. Sahibinden satılık dairelerdeki cazip fırsatları kaçırmamak için hemen aramalara başlayın ve hayalinizdeki evi sahibinden almanın avantajlarını yaşayın!

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık Daire Fiyatları

Emlakjet.com Kırklareli Babaeski sahibinden satılık daire fiyatları ile bütçe dostu ev arayışındaki alıcılara cazip seçenekler sunuyor. Aracı kurumlar olmadan doğrudan sahipler tarafından satışa sunulan daireler, uygun fiyatları ve pazarlık olanaklarıyla dikkat çekiyor. Sahibinden ilanları, istenilen kriterlere göre filtrelenerek aradığınız daireye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Metrekare, oda sayısı, konum gibi tercihlerinize uygun seçenekleri gözden geçirerek avantajlı teklifleri değerlendirebilirsiniz. Böylece, hem ev sahibiyle doğrudan iletişime geçme şansınızı artırırsınız, hem de yüksek komisyon masraflarından kaçınarak daha ekonomik bir alım yapabilirsiniz. Sahibinden satılık daire fiyatlarını karşılaştırarak hayalinizdeki eve sahip olmanın keyfini yaşayın!

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık Daire İlanları

Hayalinizdeki evi bulmak için doğru adrestesiniz. Emlakjet aracılığı ile hayalinizdeki evi binlerce Kırklareli Babaeski sahibinden satılık daire ilanları arasından bulabilirsiniz. Babaeski satılık daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık Daire 3+1

Kırklareli Babaeski sahibinden Satılık 3+1 Daireler, ferah ve aile dostu bir yaşam arayanlar için ideal seçenekler sunuyor. 3 yatak odası ve 1 geniş salonuyla daha rahat bir yaşam alanı sağlayan daireler, uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Emlakjet Kırklareli Babaeski sahibinden 3+1 satılık daire ilanları sayesinde istediğiniz lokasyonda, tercih ettiğiniz metrekare ve diğer özelliklere sahip 3+1 daireleri kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, aracı kurumlar olmadan doğrudan sahibiyle iletişime geçme şansınızı elde ederek detaylı bilgi alabilir ve pazarlık yapabilirsiniz. Şimdi hayalinizdeki Kırklareli Babaeski satılık 3+1 daireye sahibinden ulaşın ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın! Babaeski satılık 3+1 daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık Daire 2+1

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık 2+1 Daireler, modern ve konforlu bir yaşam arayışında olanlar için harika seçenekler sunuyor. 2 yatak odası ve ferah bir salonuyla ideal yaşam alanları sağlayan bu daireler, uygun fiyatları ve avantajlı ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Emlakjet ilanları ile istediğiniz lokasyonda ve bütçeye uygun 2+1 daireleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. Aracı kurumlara ödeme yapmadan doğrudan sahiplerle iletişime geçerek pazarlık yapma fırsatınızı değerlendirin. Şimdi Kırklareli Babaeski sahibinden satılık 2+1 dairelerle ilgili güncel fırsatları keşfedin ve hayalinizdeki evi sahibinden satın almanın avantajlarını yaşayın! Babaeski satılık 2+1 daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık Daire 1+1

Kırklareli Babaeski Sahibinden Satılık 1+1 Daireler, şehirde pratik ve şık bir yaşam arayanlar için ideal seçenekler sunuyor. 1 yatak odası ve ferah bir salonuyla kompakt yaşam alanları sağlayan bu daireler, uygun fiyatları ve cazip ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Emlakjet, istediğiniz bölgelerdeki ve bütçenize uygun 1+1 daireleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. Aracı kurumlara komisyon ödemeden doğrudan sahiplerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve anlaşma yapabilirsiniz. Şimdi Kırklareli Babaeski sahibinden satılık 1+1 daire fırsatlarına göz atın ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın! Babaeski satılık 1+1 daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Kırklareli Babaeski Satılık Daire Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahibinden satılık daire Kırklareli Babaeski ararken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgi sahibi olmak, doğru ve uygun bir ev bulmanızı kolaylaştırabilir. Öncelikle, belirlediğiniz bütçeye uygun olan daireleri araştırmalısınız. Konum, ulaşım imkanları, alışveriş merkezlerine yakınlık gibi çevresel faktörler de önemlidir. Dairenin fiziksel durumu ve bakımı, su ve elektrik tesisatı, ısıtma sistemi gibi teknik detaylar göz önünde bulundurulmalıdır. Satış sözleşmesini detaylı bir şekilde inceleyerek haklarınızı koruyun ve ek masrafları önceden öğrenin. Ayrıca, çevredeki komşular ve güvenlik durumu hakkında araştırma yapmanız da önemlidir. Daireyi gezdikten sonra karar vermeden önce birkaç alternatif araştırın ve detaylı bir değerlendirme yapın.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Babaeski Satılık Daire
Ağayeri Köyü Satılık DaireAlpullu Bld. (Gülbahçe Mahallesi) Satılık DaireAlpullu Bld. (Şeker Mahallesi) Satılık DaireAlpullu Bld. (Yeni Mahallesi) Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Hatip Mahallesi) Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Hürriyet Mahallesi) Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Paşa Mahallesi) Satılık DaireBüyükmandıra Bld. (Şamdani Mahallesi) Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇavuşköy Köyü Satılık DaireÇengerli Köyü Satılık DaireÇiğdemli Köyü Satılık DaireDindoğru Mahallesi Satılık DaireDüğüncülü Köyü Satılık DaireErikleryurdu Köyü Satılık DaireErtuğrulköy Köyü Satılık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Satılık DaireGazikemal Mahallesi Satılık DaireGaziosmanpaşa Mahallesi Satılık DaireHacıhasan Mahallesi Satılık DaireHamidiye Mahallesi Satılık DaireHazinedar Köyü Satılık DaireKadıköy Köyü Satılık DaireKarabayır Köyü Satılık DaireKaracaoğlan Köyü Satılık DaireKarahalil Bld. (Birlik Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Demirkapı Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Fevzi Çakmak Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Halilpaşa Mahallesi) Satılık DaireKarahalil Bld. (Kemal Paşa Mahallesi) Satılık DaireKaramesutlu Köyü Satılık DaireKatranca Köyü Satılık DaireKuleli Köyü Satılık DaireKumrular Köyü Satılık DaireKurtuluş Mahallesi Satılık DaireKuzuçardağı Köyü Satılık DaireMinnetler Köyü Satılık DaireMutlu Köyü Satılık DaireMüsellim Köyü Satılık DaireNacak Köyü Satılık DaireNadırlı Köyü Satılık DaireOruçlu Köyü Satılık DaireOsmaniye Köyü Satılık DairePancarköy Köyü Satılık DaireSinanlı Köyü (Atatürk Mahallesi) Satılık DaireSinanlı Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık DaireSofuhalil Köyü Satılık DaireTaşağıl Köyü Satılık DaireTaşköprü Köyü Satılık DaireTerzili Köyü Satılık DaireYeniköy Köyü Satılık DaireYenimahalle Köyü Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.