Emlakjet

Demirköy Orhaniye Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Orhaniye Mahallesicancel
Demirköycancel
Kırklarelicancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Orhaniye Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Orhaniye Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Orhaniye Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Demirköy ilçesinin nüfusu toplam 8.961 kişidir. Nüfusun 4.911’i erkek ve 4.050’si kadındır.

 

Orhaniye Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Demirköy, Kırklareli ilinin bir ilçesidir. 1914'te ilçe konumuna getirilmiştir. Ormanlar içinde Yıldız Dağlarının yaklaşık 400 m yüksekliğinde kurulmuştur. İl sınırlarındaki göller çoğunlukla İğneada ve Demirköy dolaylarında toplanmıştır. Yıldız Dağlarının kuzey kısımlarında kalan bölgelerinde Karadeniz İklim Tipi hakimdir. Kışlar serin ve soğuk, yazlar serin geçer. Kuzeyinde Bulgaristan sınırı bulunmaktadır. Doğusunda Karadeniz, güneyinde Vize, batısında Pınarhisar ve Merkez ilçeleri yer alır. Orhaniye Mahallesi Kırklareli ilinin Demirköy ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli merkezlerden bazıları: İğneada Ormanları, Hamam Gölü ve Longozu, Karanlık Köyü, Bulanık Dere Longozu ve Bulanık Meşe Ormanı.

 

Orhaniye Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Orhaniye Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. Kırklareli merkeze yaklaşık 71 kilometre uzaklıkta yer alır. İstanbul'a olan uzaklığı 197 kilometredir. İlçeye şehirlerarası otobüs seferleri ile ulaşım sağlanabilir. İlçenin denize kıyısı olmasına karşın denizyolu ile sefer bulunmamaktadır. Havayolu ile ulaşımda Kırklareli'nde havalimanı bulunmadığı için en yakın havalimanı olan Çorlu Havalimanı tercih edilebilir. 

 

Orhaniye Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Orhaniye Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Orhaniye Mahallesi’nde bulunan okullar;

  • Atatürk İlkokulu
  • Demirköy İmam Hatip Ortaokulu
  • Fatih Ortaokulu

 

Orhaniye Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 95 metrekare olarak karşımıza çıkar. Kırklareli Orhaniye Mahallesi satılık daire fiyatları 1.656.230 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 17.434 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 28 yıldır. Kırklareli Orhaniye Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Orhaniye Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.