/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Kırklareli Lüleburgaz Satılık Daire

araması için 248 ilan bulundu
search
Lüleburgazcancel
Kırklarelicancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Lüleburgaz Satılık Daire

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesi, yoğun sanayisi ve yüksek gelişmişlik seviyesi sayesinde yerleşik nüfusa sahip olan ilçede her geçen gün Lüleburgaz satılık daire arayışları hız kazanmaktadır.

Trakya’nın en büyük dördüncü ilçesi unvanına sahip Lüleburgaz aşağıda sıraladığımız özellikleri ile Türkiye’de önemli bir yeri olan ilçedir.;

 • Tarihi dokusu,

 • 138 Bine yaklaşan nüfusu,

 • Hesaplı ilçe içi ulaşımı,

 • Yüksek gelişmişlik seviyesi,

 • Yeterli sosyal alanları,

 • Üniversitesi,

 • Gelişmiş sanayisi,

 • 6 belde ve 30 köyü

Yerleşik halkının hoşgörülü ve sıcakkanlı oluşu ilçede yaşayanların farklı bir yere taşınma planlarını ertelemesine neden olarak her geçen gün ilçe nüfusunun artmasına neden olmakta ve ilçede artan nüfus nedeniyle oluşan talebe seçkin projelerle karşılık verilmeye devam etmektedir. İnşa edilen veya yapımı devam eden projelerde Lüleburgaz satılık sıfır daireler seçenekleri de içeren sayısız alternatifle avantajlarla dolu bu ilçede yer almak ve cazip yatırım fırsatlarından yararlanmak isteyen herkes Emlakjet’e gelerek sadece Emlakjet’te bulabilecekleri sayısız avantajı değerlendirme şansı elde edebilir.

Lüleburgaz, Kırklareli iline bağlı bulunan bir ilçedir. Bu ilçe Çorlu, Edirne, Tekirdağ gibi şehirlerden sonra Trakya’nın en büyük 4. Yerleşim bölgesidir. Lüleburgaz Kırklareli’nin ise en büyük ilçedir. Bu ilçeye bağlı toplam 6 belde varken 30 da köy bulunmaktadır.

Lüleburgaz’da yaklaşık 140bin kişi yaşamaktadır. Bunun 108bininden fazlası şehir merkezinde yaşarken 31binden fazla kişi ise belde ve köylerde ikamet etmektedir. Roma döneminde Roma ve İstanbul’u birbirine bağlayan köprü görevi görmesiyle Lüleburgaz pek çok tarihi olaya şahitlik etmiştir. Lüleburgaz’ın il adı ise Arcadiapolis’tir.

Bu ilçede Bercadia, Esas 39 Burda gibi alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Fakat Lüleburgaz’ı farklı yapan şey ise festivalleridir. Lüleburgaz belediyesi her sene üç festival düzenlemektedir. Bunlardan ilki Mayıs ayında Kongre meydanında gerçekleştirilen Köy Tadında Yöresel Ürünler Festivalidir. Temmuz ayında ise Bulgaristan, Bosna Hersek, Karadağ gibi ülkelerden gelen dans topluluklarının gösterilerini içeren Uluslararası Halk Dansları Festivali düzenlenmektedir. Bir başka festival olan güvercin festivali ise Belediye ve Süs Hayvanları Sevenleri ve Yetiştiricileri Derneği işbirliği ile Ekim ayında gerçekleştirilmektedir.

Uygun Fiyatlı Lüleburgaz Satılık Daire Nerelerden Alınır?

Kısıtlı bütçesini oturacağı evi satın alarak kira derdinden kurtulmak isteyen pek çok kişinin hayali Emlakjet’te gerçek oluyor. İlanlarımız arasında yer alan Lüleburgaz satılık kelepir daireler isteyen herkesi ev sahibi yapacak fiyatlarla sadece Emlakjet’te yer alıyor.

İlanlarımızı inceleyerek sizde Lüleburgaz satılık daire fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, piyasanın altında satışa sunulan fırsatlarla artık kiracılığa son verebilirsiniz.

Aşağıda sıraladığımız Lüleburgaz mahalleleri ile aramanızı daraltabilir bu avantajları yakalayabilirsiniz.

 • İnönü,

 • Cumhuriyet,

 • Barış,

 • Yıldırım,

 • 8 Kasım

Hemen Emlakjet’e gelerek bütçenize uygun hesaplı evlere Lüleburgaz satılık daire ilanları arasında rastlayabilir ve doğrudan iletişime geçerek pazarlık aşamasına geçebilirsiniz.

Lüleburgaz Satılık Daire Alternatifleri

Emlakjet sizlere sunduğu kaliteli ve hızlı hizmeti ile inşaat firmalarının ve mülk sahiplerinin ilanları için en çok tercih ettiği platformlar arasında yer alarak her yıl ziyaret eden milyonlarca kişiye alternatif sunmaya devam etmektedir. Ziyaretçilerimiz satın alabilecekleri Lüleburgaz sahibinden satılık daire ilanlarımızla hayallerindeki daireyi satın alma şansı elde edebilirler.

Aşağıda sıralamış olduğumuz gibi cazip özelliklerde seçeneklerin yer aldığı web sitemizde Lüleburgaz satılık daire ilanlarında tüm ziyaretçilerimiz hayal ettiği evi kolaylıkla bulabilecektir.

 • Lüks,

 • 2+1 ve 3+1,

 • Asansörlü,

 • Kombili.

Lüleburgaz Satılık Daire Arayan Okuyucularımız için İlçe Rehberi

Lüleburgaz satılık daire arayışında olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, ilçe hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amaç ile hazırladığımız bu ilçe rehberinde Lüleburgaz ilçesinin coğrafi karakteristikleri, ekonomik faaliyetleri ve nüfus özellikleri gibi bir ilçeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

Kırklareli’nin en büyük ve en gelişmiş ilçesi, Lüleburgaz ilçesidir. Edirne, Tekirdağ ve Çorlu’dan sonra Trakya bölümünün dördüncü en büyük yerleşim mekanıdır.

Lüleburgaz Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Coğrafi Karakteristikleri 

Öncelikle Lüleburgaz ilçesi, Marmara Bölgesi’nin Trakya Bölümü’nde bulunan Kırklareli iline bağlıdır. İlçenin toplam yüz ölçümü 1.016 km2’dir ve denizden yüksekliği de 60 metredir. Kırklareli ilinin güney tarafında bulunmaktadır. Trakya’nın en engebesiz ve düz toprakları burada bulunmaktadır. Ortası çukur bir çanak şeklinde olan Trakya’nın, ortasındaki bu çukurda Lüleburgaz konuşlanmıştır. İlçe arazisinin tamamı Ergene Ovası’nda bulunur. Hatta ilçenin güney sınırını Ergene Nehri çizmektedir. İlçede pek fazla ormanlık alan bulunmasa bile, bulunan ormanlarda gürgen, bodur meşe, karaağaç ve kavak ağaçları mevcuttur. Buna rağmen ilçe toprakları oldukça zengindir. İlçenin etrafında bulunan mekanların bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

 • İlçenin doğu tarafında Tekirdağ iline bağlı olan Saray ve Çorlu ilçeleri bulunmaktadır.
 • İlçenin batı tarafında Babaeski ilçesi bulunmaktadır.
 • İlçenin kuzey tarafında Pınarhisar ilçesi bulunmaktadır.
 • İlçenin güney tarafında ise yine Tekirdağ iline bağlı olan Muratlı ve Hayrabolu ilçeleri yer almaktadır.

Lüleburgaz Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin İklimi ve Ekonomik Faaliyetleri

İlçede yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kış ayları yağışlı ve soğuk geçer. Kış aylarında Balkanlardan gelen soğuk hava akımları, Lüleburgaz’ı da etkiler. Yıllık ortalama sıcaklık 13,1 santigrat derecedir. İlçeye bir yılda düşen ortalama yağış miktarı da 602 milimetredir. Ortalama 22,4 santigrat derece ile Temmuz ayı, yılın en sıcak ayıdır. Ortalama 3,4 santigrat dereceyle de Ocak ayı yılın en soğuk ayıdır.

İlçenin sanayi yönü oldukça gelişmiştir. Bunun dışında tarım ve hayvancılık da ilçe ekonomisinde büyük bir yere sahiptir. Bunların yanı sıra süt üretimi de yapılan faaliyetler arasında bulunmaktadır.

Lüleburgaz Satılık Daire Araştıran Kişiler için İlçenin Nüfus Özellikleri ve Mahalleleri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Lüleburgaz ilçesinde toplam 148. 037 kişi yaşamaktadır. Bu insanların %50,55’i erkek olup geriye kalan %49,45’ini kadın nüfus meydana getirmektedir. İlçenin son 10 yıldaki nüfus verilerine göre, nüfus gidişatı sürekli bir artış içerisindedir. İlçenin güncel nüfus artışı %0,48 olarak tespit edilmiştir. 

Lüleburgaz ilçesinde toplam 33 adet mahalle ve 31 adet köy bulunmaktadır. Lüleburgaz satılık ev arayan okuyucularımızın arasından seçebileceği popüler mahallelerin bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

 • 8 Kasım Mahallesi,
 • Atatürk Mahallesi,
 • Kurtuluş Mahallesi,
 • Yıldız Mahallesi,
 • Siteler Mahallesi.

Eğer siz deLüleburgaz Kurtuluş Mahallesi satılık müstakil ev gibi bölge içerisinde olan bir ev arama süreci içerisinde iseniz ilçede yer alan yerli emlakçıları ziyaret etmeyi ya da Emlakjet.com sitesi üzerinde bulunan listeleme sayfalarını kontrol etmeyi unutmayınız.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Kırklareli Lüleburgaz Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Kırklareli Lüleburgaz Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Kırklareli Lüleburgaz Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Emlak Ofisinden Kırklareli Lüleburgaz Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Sahibinden Kırklareli Pınarhisar Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Kırklareli Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Sahibinden Kırşehir Kaman Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Kırşehir Merkez Ahievran Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.