/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hadimcancel

Konya Hadim Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Hadım Satılık Daire Arayan Kişilere Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hadım satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kirasını öğrenebilirsiniz.

Hadım Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Konya ilinin önde gelen ilçelerinden Hadım ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Konya ilinin güney kesimlerinde yer alan Hadım ilçesinin güneyinde Taşkent ilçesi, doğusunda Karaman ili, kuzeyinde Bozkır ilçesi, batısında ise Antalya ili yer almaktadır. Hadım satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Orta Toroslar’ın üzerinde yer alan bir vadi üzerinde konumlandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Akdeniz Bölgesi’ne kuş uçuşu olarak 70 kilometrelik bir mesafe yer alan ilçede karasal iklim ve Akdeniz ikliminin özellikleri gözlemlenmektedir. İlçede bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. En yağışlı mevsimin kış olduğu ilçede yaz ayları ise oldukça kurak geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ve meyve ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan bu faaliyetler geçmiş dönemlere göre modernleşme eğilimindedir. Bu nedenle son dönemlerde ilçede yapılan faaliyetlerden alınan verim oldukça fazladır. Bu sebeplerden ötürü ilçede Hadım satılık ev arayışında olan kişilerin sayısında da her geçen gün artış yaşanmaktadır.

Hadım Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 11 bin 970’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,03’ünü (5 bin 988) erkek, yüzde 49,97’sini (5 bin 982) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Hadım satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 31 adet mahalle bulunmaktadır. Konya Hadım satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler:  Armağanlar Mahallesi, Aşağı Hadim Mahallesi, Aşağıeşenler Mahallesi, Aşağıkızılkaya Mahallesi, Bademli Mahallesi Bağbaşı, Mahallesi Beyreli, Mahallesi, Bolat Mahallesi, Çiftepınar Mahallesi ,Dedemli Mahallesi, Dülgerler Mahallesi, Fakılar Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Göynükkışla Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Hocalar Mahallesi, İğdeören Mahallesi, Kalınağıl Mahallesi, Kaplanlı Mahallesi, Korualan Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Oduncu Mahallesi, Sarnıç Mahallesi, Selahattin Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Umurlar Mahallesi, Yağcı Mahallesi, Yalınçevre Mahallesi, Yelmez Mahallesi, Yenikonak Mahallesi ve Yukarıeşenler Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Konya ilinin Hadım ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Konya Hadım da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Haziran Ayı Konut Satış İst...

TÜİK 2020 Haziran Ayı Konut Satış İst...

14 Temmuz 2020

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

13 Temmuz 2020

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Hadim Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.