/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Dumlupınarcancel

Kütahya Dumlupınar Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Dumlupınar Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Dumlupınar satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dumlupınar Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Dumlupınar ilçesi Ege Bölgesi’nin doğu kesimlerinde, Kütahya ilinin ise güney kesimlerinde yer almaktadır. Kütahya il merkezine 80 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe, Uşak iline 59 kilometre, Afyonkarahisar iline ise 59 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Afyonkarahisar-İzmir demiryolu üzerinde bir plato üzerine kurulmuş olan ilçe denizden 1.222 metre yükseklikte yer almaktadır. Dumlupınar satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 305 kilometrekaredir. İç Batı Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan Dumlupınar ilçesinde geçiş iklimi görülmektedir. İlçede yazlar serin ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Dumlupınar satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yapılan tarım faaliyetleri iklim koşulları sebebi ile oldukça kısıtlı olup az miktardan çok verim almak hedeflenmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarımı yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri genellikle et besiciliği şeklindedir. İlçe son dönemlerde yaşanan gelişmeler ile birlikte modernleşme eğilimindedir. Bu modernleşme eğilimi tarım ve hayvancılık faaliyetlerine de yansımıştır. Tarım ve hayvancılık faaliyetlerindeki modernleşme yapılan üretimin kalitesinin artmasında önemli rol oynamaktadır. İlçeden kiralık konut almayı düşünen kişiler sanayi kuruluşlarında çalışmak isterse, komşu ilçelerdeki sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimlerini sağlayabilirler.

Dumlupınar Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 2 bin 999’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,75’ini (1.522) erkek, yüzde 49,25’ini (1.477) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Dumlupınar satılık konut arayan kişilerin ilçede tercih edebileceği 4 adet mahalle ve 10 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Dumlupınar satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Cumhuriyet Mahallesi, Cafergazi Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi, Zafer Mahallesi, Ağaç Köyü, Allıören Köyü, Arpalı Köyü, Büyükaslıhanlar Köyü, Eyidemir Köyü, Hamur Köyü, Kızılca Köyü, Küçükasllıhanlar Köyü, Selkisaray Köyü ve Yüylük Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Kütahya Dumlupınar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Dumlupınar da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Dumlupınar Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.