Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Emetcancel
Kütahyacancel

Kütahya Emet Satılık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Emet Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Emet satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Emet Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Emet ilçesi 1993 yılında Termal Turizm Bölgesi statüsünü kazanmıştır.  İlçe tüm dünyada oldukça önemli olan bor madeni bakımından oldukça zengindir. Türkiye’deki bor madeninin yüzde 50’den fazlası ilçede bulunmaktadır. Emet satılık daire arayışında olan vatandaşlar ilçenin iklimi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Emet satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin sıcak su kaynakları bakımından oldukça zengin olduğu bilgisine de ulaşmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım, termal turizm ve az miktarda sanayi faaliyetlerine dayanmaktadır. Sanayi faaliyetleri kapsamında ilçede asit borik fabrikası yer almaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ürünleri yetiştirilirken, turizm faaliyetleri kapsamında ise termal turizmi oldukça yaygındır. İlçeden konut satın alan vatandaşlar sonrasında evlerini termal turizmi için ilçeye gelen vatandaşlara sezonluk olarak kiraya verebilmektedir. 

Emet Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 19 bin 986’dır. İlçe nüfusunun yüzde 48,35’ini (9 bin 664) erkek, yüzde 51,65’ini (10 bin 322) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Emet satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede tercih edebileceği 8 adet mahalle ve 37 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Emet satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Akpınar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çalcağıl Mahallesi, Dere Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Hamam Mahallesi, Kapaklıca Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Abaş Köyü, Aydıncık Köyü, Bahatlar Köyü, Çerte Köyü, Dereli Köyü, Doğanlar Köyü, Düşecek Köyü, Eğrigöz Köyü, Esatlar Köyü, Eseler Köyü, Göncek Köyü, Günlüce Köyü, Gürpınar Köyü, Işıklı Köyü, İğdeköy Köyü, İkibaşlı Köyü, Kabaklar Köyü, Kalfalar Köyü, Katrandağı Köyü, Kırgıl Köyü, Kayı Köyü, Konuş Köyü, Köprücek Köyü, Küreci Köyü, Musalar Köyü, Ömerfakı Köyü, Örencik Köyü, Samrık Köyü, Sarıayak Köyü, Subak Köyü, Umutlu Köyü, Uzunçam Köyü, Yağcık Köyü, Yarış Köyü, Yayalyolu Köyü, Yenice Köyü ve Yeniköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Kütahya ilinin Emet ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Emet de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.