Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Battalgazi Selçuklu Satılık Daire

araması için 122 ilan bulundu
search
Selçuklucancel
Battalgazicancel
Malatyacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Battalgazi Satılık Daire Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Battalgazi satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Battalgazi Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Malatya ilinin önde gelen ilçelerinden biri olan Battalgazi geçmişte günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Battalgazi satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe tarihi kadar coğrafyası ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile Akdeniz iklimi ve karasal iklimin özelliklerini göstermektedir. İlçede yazlar sıcak ve kurak geçerken, kışlar ise yağışlı ve ılık geçmektedir. Malatya ilinin en gelişmiş ilçelerinden biri olan Battalgazi’nin ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Battalgazi satılık daire arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede özellikle kayısı üretimi ön plandadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri şeklindedir.

Battalgazi Satılık Daire Arayışındakiler için İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 295 bin 821’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,10’unu (145 bin 252) erkek, yüzde 50,90’ını (150 bin 569) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Battalgazi satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 102 adet mahalle bulunmaktadır. Malatya Battalgazi satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: Alişar Mahallesi, Aslanbey Mahallesi, Ataköy Mahallesi, B.Hüseyinbey Mahallesi, B.Mustafa Paşa Mahallesi, Bağtepe Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Başharık Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Beydağı Mahallesi, Beylerbaşı Mahallesi, Boran Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Bulutlu Mahallesi, Cevherizade Mahallesi, Cirikpınar Mahallesi, Çamurlu Mahallesi, Çolaklı Mahallesi, Çolakoğlu Mahallesi, Çöşnük Mahallesi, Dabakhane Mahallesi, Dolamantepe Mahallesi, Düzyol Mahallesi, Erenli Mahallesi, Hacı Abdi Mahallesi, Hacıhaliloğluçiftliği Mahallesi, Hacıyusuflar Mahallesi, Halfettin Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hanımınçiftliği Mahallesi, Hasan Varol Mahallesi, Kadıçayırı Mahallesi Kamıştaş Mahallesi Kapıkaya Mahallesi Karabağlar Mahallesi Karagöz Mahallesi Karahan Mahallesi, Karakaşçiftliğiköyü Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Orduzu Mahallesi, Paşaköşkü Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sancaktar Mahallesi, Saray Mahallesi, Sarıcıoğlu Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, Sevildağ Mahallesi, Şehitfevzi Mahallesi, Şıkşık Mahallesi, Şifa Mahallesi, Şişman Mahallesi, Tandoğan Mahallesi, Tanışık Mahallesi, Taştepe Mahallesi, Tokluca Mahallesi, Toptaş Mahallesi, Toygar Mahallesi, Uluköy Mahallesi, Üçbağlar Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Yamaç Mahallesi, Yarımcahan Mahallesi, Yaygın Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yenihamam Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi ve Zafer Mahallesi’dir.

Sizler de satılık ev tercihini Malatya ilinin Battalgazi ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Malatya Battalgazi de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.