Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Manisa Akhisar Satılık Daire

araması için 403 ilan bulundu
search
Akhisarcancel
Manisacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Akhisar Satılık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Akhisar satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Akhisar Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa iline bağlı olan Akhisar ilçesi, ilin nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçeleri arasında yer almaktadır. Akhisar satılık ev arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 1.754 kilometrekaredir. İklim bakımından Akdeniz iklimi ile karasal kim arasında geçiş iklimine sahip olan ilçede yazlar sıcak ve kurak geçmektedir. Akhisar satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ise ilçenin bulunduğu konum ve verimli toprakları itibari ile tarım konusunda oldukça önemli üretim çalışmalarında olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede belli başlı hububat ürünleri ve meyve ürünlerinin üretimi yapılmaktadır. Tarım faaliyetlerinin oldukça aktif olduğu ilçede tarıma dayalı sanayi kolları da oldukça gelişmiştir. İlçede özellikle zeytin üreticiliği ön plana çıkmaktadır. İlçe zeytin ve zeytinyağı üretiminde Türkiye birincisidir. İlçe ekonomisinin bir diğer önemli ayağı ise hayvancılıktır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında genellikle küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ile ilgilenilmektedir.

Akhisar Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 171 bin 381’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,29’unu (86 bin 195) kadın, yüzde 49,71’ini (85 bin 186) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Akhisar satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 109 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Akhisar satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: Akkocalı Mahallesi, Akselendi Mahallesi, Arabacıbozköy Mahallesi, Aşağıdolma Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Başlamış Mahallesi, Bekirler Mahallesi, Beyoba Mahallesi, Boyalılar Mahallesi, Büknüş Mahallesi, Bünyanosmaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamönü Mahallesi, Çanakçı Mahallesi, Çıtak Mahallesi, Doğankaya Mahallesi, Doğuca Mahallesi, Dolmadeğirmen Mahallesi, Durasıl Mahallesi, Efendi Mahallesi, Erdelli Mahallesi, Eroğlu Mahallesi, Evkafteke Mahallesi, Göcek Mahallesi, Gökçeahmet Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Işıkköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, İsaca Mahallesi, Kabaağaçkıran Mahallesi, Kocakağan Mahallesi, Kömürcü Mahallesi, Kulaksızlar Mahallesi, Kurtulmuş Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Medar Mahallesi, Moralılar Mahallesi, Musaca Mahallesi, Musalar Mahallesi, Muştullar Mahallesi, Paşa Mahallesi, Pekmezci Mahallesi, Pınarcık Mahallesi, Ragıp Bey Mahallesi, Rahmiye Mahallesi, Reşat Bey Mahallesi, Sabancılar Mahallesi, Sağrakçı Mahallesi, Sakarkaya Mahallesi, Sarıçalı Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Sarnıçköy Mahallesi, Sazoba Mahallesi, Seğirdim Mahallesi, Selçikli Mahallesi, Selvili Mahallesi, Seyit Ahmet Mahallesi, Sırtköy Mahallesi, Sindelli Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Süleymanköy Mahallesi, Süleymanlı Mahallesi, Sünnetçiler Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Şeyhisa Mahallesi, Taşçılar Mahallesi, Topluca Mahallesi, Tütenli Mahallesi, Ulu Camii Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Üçavlu Mahallesi, Yatağan Mahallesi, Yayakırıldık Mahallesi ve Yaykın Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Manisa ilinin Akhisar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Akhisar da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

Akhisar Satılık Ev
Akçaalan MahallesiAkçeşme MahallesiAkkocalı MahallesiAkselendi MahallesiArabacıbozköy MahallesiAşağıdolma MahallesiAtatürk MahallesiBallıca MahallesiBaşlamış MahallesiBekirler MahallesiBeyoba MahallesiBoyalılar MahallesiBüknüş MahallesiBünyanosmaniye MahallesiCumhuriyet MahallesiÇamönü MahallesiÇanakçı MahallesiÇıtak MahallesiÇobanhasan MahallesiÇoruk MahallesiDağdere MahallesiDayıoğlu MahallesiDereköy MahallesiDingiller MahallesiDoğankaya MahallesiDoğuca MahallesiDolmadeğirmen MahallesiDurasıl MahallesiEfendi MahallesiErdelli MahallesiEroğlu MahallesiEvkafteke MahallesiFevzi PaşaGöcek MahallesiGökçeahmet MahallesiGökçeler MahallesiHacıibrahimler MahallesiHacı İshak MahallesiHacıosmanlar MahallesiHamidiye MahallesiHamitköy MahallesiHanpaşa MahallesiHarmandalı MahallesiHas Hoca MahallesiHasköy MahallesiHürriyet MahallesiIşıkköy Mahallesiİnönüİnönü Mahallesiİsaca MahallesiKabaağaçkıran MahallesiKadıdağı MahallesiKapaklı MahallesiKarabörklü MahallesiKaraköy MahallesiKarayağcı MahallesiKavakalan MahallesiKayalıoğlu MahallesiKayganlı MahallesiKethüda MahallesiKızlaralanı MahallesiKobaşdere MahallesiKocakağan MahallesiKömürcü MahallesiKulaksızlar MahallesiKurtulmuş MahallesiMecidiye MahallesiMedar MahallesiMoralılar MahallesiMusaca MahallesiMusalar MahallesiMuştullar MahallesiPaşa MahallesiPekmezci MahallesiPınarcık MahallesiRagıp Bey MahallesiRahmiye MahallesiReşat Bey MahallesiSabancılar MahallesiSağrakçı MahallesiSakarkaya MahallesiSarıçalı MahallesiSarılar MahallesiSarnıçköy MahallesiSazoba MahallesiSeğirdim MahallesiSelçikli MahallesiSelvili MahallesiSeyit Ahmet MahallesiSırtköy MahallesiSindelli MahallesiSöğütlü MahallesiSüleymanköy MahallesiSüleymanlı MahallesiSüleymanlı OSB MahallesiSünnetçiler MahallesiŞehitler MahallesiŞeyhisa MahallesiTaşçılar MahallesiTopluca MahallesiTütenli MahallesiUlu Camii MahallesiUlupınar MahallesiÜçavlu MahallesiYatağan MahallesiYayakırıldık MahallesiYaykın MahallesiYeğenoba MahallesiYenice MahallesiYenidoğan MahallesiZeytinlibağ MahallesiZeytinliova Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.