Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Köprübaşıcancel
Manisacancel

Manisa Köprübaşı Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Köprübaşı Satılık Daire Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Köprübaşı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köprübaşı Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önemli ilçelerinden biri olan Köprübaşı ilçesi Salihli-Demirci karayolu üzerinde yer almaktadır. İlçenin kuzeydoğusunda Demirci ilçesi, kuzeybatısında Gördes ilçesi, batısında Gölmarmara ilçesi, güneyinde Kula ve Alaşehir ilçeleri, güneybatısında Salihli ilçesi, güneydoğusunda Demirköprü Baraj Gölü, doğusunda ise Toprak Tepe yer almaktadır. Köprübaşı satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Kayran Dağları’nın eteklerinde kurulmuştur. Köprübaşı satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Manisa il merkezine 120 kilometrelik bir mesafede yer aldığı bilgisine ulaşmışlardır. İlçe toplam yüzölçümü 25 bin 200 hektardır. Denizden yüksekliği ise 250 metre olan ilçe Gediz çöküntü havzası içerisinde yer almaktadır. İlçe Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarımı yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Köprübaşı Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 13 bin 347’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,25’ini (6 bin 573) erkek, yüzde 50,75’ini (6 bin 774) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Köprübaşı satılık konut arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 46 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Köprübaşı satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akçaalan Mahallesi, Alanyolu Mahallesi, Armağan Mahallesi, Arpacı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Azimli Mahallesi, Borlu Mahallesi, Bozburun Mahallesi, Cıcıklı Mahallesi, Çarıklar Mahallesi, Çavullar Mahallesi, Çayköy Mahallesi, Döğüşören Mahallesi, Esat Mahallesi, Gökveliler Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, İkizkuyu Mahallesi, Karaelmacık Mahallesi, Karyağdı Mahallesi, Kasar Mahallesi, Kavakyeri Mahallesi, Kemhallı Mahallesi, Kıdırcık Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kıranşeyh Mahallesi, Killik Mahallesi, Kozaklı Mahallesi, Kulalı Mahallesi, Kurtlar Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mestanlı Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Rağıllar Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Sargaç Mahallesi, Selviler Mahallesi, Temrek Mahallesi, Tokmaklı Mahallesi, Uğurlu Mahallesi, Yabacı Mahallesi, Yardere Mahalles,i Yenice Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve Yumuklar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Köprübaşı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Köprübaşı’nda uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Manisa Köprübaşı Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Manisa Köprübaşı Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Manisa Köprübaşı Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Salihli Eski Cami Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Manisa Salihli Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Emlak Ofisinden Saruhanlı Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Manisa Saruhanlı Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Manisa Şehzadeler Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.