/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Köprübaşıcancel

Manisa Köprübaşı Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Köprübaşı Satılık Daire Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Köprübaşı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köprübaşı Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önemli ilçelerinden biri olan Köprübaşı ilçesi Salihli-Demirci karayolu üzerinde yer almaktadır. İlçenin kuzeydoğusunda Demirci ilçesi, kuzeybatısında Gördes ilçesi, batısında Gölmarmara ilçesi, güneyinde Kula ve Alaşehir ilçeleri, güneybatısında Salihli ilçesi, güneydoğusunda Demirköprü Baraj Gölü, doğusunda ise Toprak Tepe yer almaktadır. Köprübaşı satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Kayran Dağları’nın eteklerinde kurulmuştur. Köprübaşı satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Manisa il merkezine 120 kilometrelik bir mesafede yer aldığı bilgisine ulaşmışlardır. İlçe toplam yüzölçümü 25 bin 200 hektardır. Denizden yüksekliği ise 250 metre olan ilçe Gediz çöküntü havzası içerisinde yer almaktadır. İlçe Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarımı yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Köprübaşı Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 13 bin 347’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,25’ini (6 bin 573) erkek, yüzde 50,75’ini (6 bin 774) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Köprübaşı satılık konut arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 46 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Köprübaşı satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akçaalan Mahallesi, Alanyolu Mahallesi, Armağan Mahallesi, Arpacı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Azimli Mahallesi, Borlu Mahallesi, Bozburun Mahallesi, Cıcıklı Mahallesi, Çarıklar Mahallesi, Çavullar Mahallesi, Çayköy Mahallesi, Döğüşören Mahallesi, Esat Mahallesi, Gökveliler Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, İkizkuyu Mahallesi, Karaelmacık Mahallesi, Karyağdı Mahallesi, Kasar Mahallesi, Kavakyeri Mahallesi, Kemhallı Mahallesi, Kıdırcık Mahallesi, Kınık Mahallesi, Kıranşeyh Mahallesi, Killik Mahallesi, Kozaklı Mahallesi, Kulalı Mahallesi, Kurtlar Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mestanlı Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Rağıllar Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Sargaç Mahallesi, Selviler Mahallesi, Temrek Mahallesi, Tokmaklı Mahallesi, Uğurlu Mahallesi, Yabacı Mahallesi, Yardere Mahalles,i Yenice Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve Yumuklar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Köprübaşı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Köprübaşı’nda uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

6 Ağustos 2020

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

6 Ağustos 2020

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

4 Ağustos 2020

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

30 Temmuz 2020

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

29 Temmuz 2020

Köprübaşı Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.