Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kulacancel
Manisacancel

Manisa Kula Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kula Satılık Daire Arayanlara İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kula satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Kula Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan Kula ilçesi Manisa ilinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Kula satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe toplam yüzölçümü 917 kilometrekaredir. İlçenin İzmir il merkezine uzaklığı 147 kilometre, Manisa il merkezine uzaklığı ise 118 kilometredir. İlçenin denizden yüksekliği ise 720 metredir. İlçenin kuzeyinde Demirci ve Selendi ilçeleri, doğusunda Uşak iline bağlı Eşme ilçesi, güneyinde Alaşehir ilçesi, batısında ise Salihli ilçesi yer almaktadır. Kula satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ise ılıman bir geçiş iklimine sahiptir.

Kula Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 44 bin 410’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,34’ünü (21 bin 910) erkek, yüzde 50,66’sını (22 bin 500) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kula satılık konut tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 60 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Kula satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: 4 Eylül Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Akgün Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Ayazören Mahallesi, Ayvatlar Mahallesi, Balıbey Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Battalmustafa Mahallesi, Bayramşah Mahallesi, Bebekli Mahallesi, Börtlüce Mahallesi, Camii Cedit Mahallesi, Çarıkballı Mahallesi, Çarıkmahmutlu Mahallesi, Çiftçiibrahim Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Emre Mahallesi, Encekler Mahallesi, Erenbağı Mahallesi, Eroğlu Mahallesi, Esenyazı Mahallesi, Evciler Mahallesi, Gökçeören Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Güvercinlik Mahallesi, Hacıtufan Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hayalli Mahallesi, İbrahimağa Mahallesi, İncesu Mahallesi, Kalınharman Mahallesi, Karaoba Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kenan Evren Mahallesi, Kenger Mahallesi, Kızılkaya Mahallesi, Konurca Mahallesi, Körez Mahallesi, Narıncalıpıtrak Mahallesi, Narıncalısüleyman Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Papuçlu Mahallesi, Sandal Mahallesi, Saraçlar Mahallesi, Sarnıç Mahallesi, Seyitali Mahallesi, Söğütdere Mahallesi, Şehitlioğlu Mahallesi, Şeremet Mahallesi, Şeritli Mahallesi, Şıhlı Mahallesi, Tatlıçeşme Mahallesi, Topuzdamları Mahallesi, Yağbastı Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilyayla Mahallesi, Yurtbaşı Mahallesi ve Zaferiye Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Kula ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Kula da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.