/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Manisa Turgutlu Satılık Daire

araması için 496 ilan bulundu
search
Turgutlucancel
Manisacancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Turgutlu Satılık Daire Bakanlara İlçe Hakkında Bilgiler 

Turgutlu satılık daire ilanları arasından en doğru tercihi yapmak için çalışırken bölge hakkında merak ettiklerinize bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Turgutlu, Manisa ilinin ilçelerinden biridir. Turgutlu; doğusunda Ahmetli, batısında Manisa, Kemalpaşa, kuzeyinde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile çevrilidir. Ege Denizi'nin 55 kilometre doğusunda olup, denizden yüksekliği 78 metredir. Yüzölçümü 530 km'dir. İlçe, Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Yazlar sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Kar yağışı ve don olayları nadiren görülmektedir. İlçenin en önemli turistik tesisi Urganlı Kaplıcalarıdır. Karaca Ali Kanyonu, Küp yar ve Ovacık Yaylası ilçenin diğer turistlik bölgeleridir. İlçe yakınındaki Bozdağlar da, doğa yürüyüşleri için tercih edilen yerlerdendir. Bütün köylerin yolu mevcut olup köy yollarının tamamı asfalt kaplamadır. Yollar her mevsim ulaşıma açıktır. İlçenin profesyonel futbol takımı Turgutluspor 1984 yılında Toprakspor ve Tukaşspor'un birleşmesiyle kurulmuştur. Takım, Bölgesel Amatör Lig'de mücadele etmektedir. Turgutlu'da çeşitli amatör küme takımlarının yanı sıra Turgutlu Belediyesi'nin bünyesinde kurulu belediye spor bulunmaktadır. Çeşitli branşlarda spor faaliyetlerinin bulunduğu Turgutlu Belediye sporda başta voleybol, basketbol ve hentbol takımları da bulunmaktadır. Ayrıca Seramiksan SK bayan voleybol takımı, Sultanlar Liginde mücadele etmektedir.

Turgutlu Satılık Daire Tercih Edeceklere İlçenin Ekonomisi

İlçenin en önemli geçim kaynakları tarım ve sanayidir. Gediz Havzasında olan Turgutlu'da, çekirdeksiz üzüm, pamuk, tütün, domates, buğday, kiraz, şeftali, erik ve zeytin ziraatı yapılan başlıca ürünlerdir. Pamuk üretimi son dönemde yerini mısır üretimine bırakmıştır. Kapari, kekik gibi alternatif bitkilerin ekimi de son dönemde ziraatı yapılan tarımsal faaliyet arasına girmiştir. Arpa üretimi, hayvanların yeşil ot ihtiyacını karşılamak için yapılmaktadır. İlçede konserve fabrikalarının etkisi ile domates, biber ekimi son dönemde artış göstermiştir. İlçedeki hayvancılık son zamanlarda gelişmeye başlamıştır. Hayvancılığın gelişmesine bağlı olarak silajlık mısır, fiğ, gibi bitkilerin ekimi de artmaktadır. Siz de bu ilçede yaşamak istiyorsanız Turgutlu satılık müstakil evler ya da dairelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Turgutlu Satılık Daire Fiyatları 

İlçe genelindeki satılık daire piyasasını EmlakJet okuyucuları için araştırdık. 2019 EmlakJet bölge raporuna göre ilçedeki evlerin ortalama alanları 120 metrekaredir. Turgutlu satılık daire fiyatları ortalama 176.400 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen satın alma fiyatı 1.470 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin geri dönüş süresi ise 19 yıldır. Konutların ortalama alanları ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • 1+1, 70 metrekare bir daire 119.630 Türk Lirası,
  • 2+1, 100 metrekare bir dair 137.700 Türk lirası,
  • 3+1, 135 metrekare bir daire 205.065 Türk Lirası ve
  • 4+1, 185 metrekare bir daire 321.345 Türk Lirasıdır.

Yukarıda yer alan veriler ışığında bütçenizi kararlaştıysanız ilgili ilanlara emlakjet.com üzerinden sizlerle buluşuyor. İstediğiniz özelliklere sahip olan örneğin; Turgutlu satılık ev ilanlarını ve diğer özelliklere sahip ev ilanlarını listeleme sayfalarımız üzerinden inceleyebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.