/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yunusemrecancel

Manisa Yunusemre Satılık Daire

araması için 1,738 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Yunusemre Satılık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Yunusemre satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve daire satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yunusemre Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önemli ilçelerinden biri olan Yunusemre, ilçe statüsüne 2012 yılında kavuşmuştur. Yunusemre satılık daire arayışında olan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum sebebi ile Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Yunusemre satılık ev arayışındaki kişiler yaptıkları araştırmalarda ilçenin engebeli bir araziye sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçe iklimi tarım faaliyetleri açısından oldukça olumludur. Bu sebep ile ilçede birçok tarım ürünü yetiştirilebilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Yunusemre Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 239 bin 324’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,03’ünü (122 bin 116) erkek, yüzde 48,97’sini (117 bin 208) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Yunusemre satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 89 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Yunusemre satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: 50.Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Akçaköy Mahallesi, Akgedik Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Asmacık Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Avdal Mahallesi, Ayni Ali Mahallesi, Bağyolu Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beydere Mahallesi, Bostanlar Mahallesi, Büyüksümbüller Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Davutlar Mahallesi, Dazyurt Mahallesi, Demirci Mahallesi, Durasıllı Mahallesi, Düzlen Mahallesi, Emlakdere Mahallesi, Evrenos Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gökbel Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Gülbahçe Mahallesi, Gürle Mahallesi, Kocakoru Mahallesi, Koruköy Mahallesi, Kozaklar Mahallesi, Kuyualan Mahallesi, Küçükbelen Mahallesi, Küçüksümbüller Mahallesi, Lalapaşa Mahallesi, Laleli Mahallesi, Maldan Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Merkez Efendi Mahallesi, Mesir Mahallesi, Mollasüleymanlı Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Müslih Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Osmancalı Mahallesi, Otmanlar Mahallesi, Örencik Mahallesi, Örselli Mahallesi, Pelitalan Mahallesi, Pınarköy Mahallesi, Recepli Mahallesi, Sakallı Mahallesi, Sarıahmetli Mahallesi, Sarınasuhlar Mahallesi, Sarma Mahallesi, Siyekli Mahallesi, Spil Mahallesi, Sümbültepe Mahallesi, Süngüllü Mahallesi, Şamar Mahallesi, Tevfikiye Mahallesi, Topçuasım Mahallesi, Turgutalp Mahallesi, Türkmen Mahallesi, Uncubozköy Mahallesi, Uzunburun Mahallesi, Uzunlar Mahallesi, Üçpınar Mahallesi ve Yağcılar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Yunusemre ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Yunusemre de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Yunusemre Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.