Emlakjet

Muğla Bodrum Satılık Daire

araması için 480 ilan bulundu
search
Bodrumcancel
Muğlacancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bodrum Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Bodrum satılık daire seçenekleri şehrin turistik, kültürel ve tarihi önemi nedeni ile insanlar arasında çok rağbet görüyor. Bodrum'da satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 6200 TL'dir. Yerel halk da yabancı turist de yaz aylarında tatil için Bodrum’u tercih ettiğinden şehrin nüfusu özellikle yaz aylarıyla birlikte sıcakların gelmesi ile milyonları aşıyor. Dünya’nın yedi harikasından biri seçilen Halikarnas Mozolesi, tarihi öneme sahip Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve tarihi kemerler şehirde en çok turist çeken mekanlar arasında yer alıyor. Yerli halk da özellikle Bodrum satılık ev seçenekleri hem yaz ve kış mevsimlerinde yaşamak için tercih ediyor. Temiz havası, Bodrum’un çok sayıda keşfedilmemiş beldeleri, doğası ve özellikle kış aylarındaki sakin ve huzurlu atmosferi sayesinde Bodrum yaşamak için ideal bir yer haline getiriyor. 

 

Bodrum Satılık Daire Seçenekleri

Ev satın alma hayalleriniz var ise ve bu hayallerinize uygun bir bütçe ile ulaşmak istiyorsanız, Bodrum satılık daire ihtiyaçlarınız için sitemizi tercih edin. Emlakjet bünyesinde yüksek fiyatlı daire seçeneklerini barındırdığı kadar uygun bütçeleri de düşünerek müşterilerine uygun fiyatlı daire seçenekleri sunar. Türkiye şartlarında ev satın almak insanların yüklü paralar harcamalarına, zorlandıkları kredi ödeme yükü altına girmelerine sebep oluyor; fakat ev satın almak için yüklü miktarlarda ödeme yapmak ve bankalardan kredi çekmek kurumumuz sayesinde bir zorunluluk olmaktan çıkıyor. Uygun fiyatlı ve kelepir satılık daire arayışlarınız için Bodrum merkez satılık kelepir ev gibi seçeneklerin en doğru adresi Emlakjet. 

Bodrum Satılık Daire Arayanların Tercih Edebilecekleri Bölgeler

 • Yalıkavak,

 • Koyunbaba,

 • Bitez,

 • Göltürkbükü,

 • Torba,

 • Gümbet,

 • Turgutreis,

 • Gümüşlük

 • Ortakent

Bodrum Satılık Daire Alternatifleri

Bodrumda satılık daire ve yazlıklar, müstakil evler, apartman daireleri almak için arayış içerisine girdiyseniz en fazla daire çeşidini sitemizde bulacaksınız. Bodrum satılık ev ilanları için hem mülk sahipleri hem de alıcılar en çok bizi tercih ediyor. Yalnızca bir sene içerisinde 20 milyon kullanıcıya hizmet verdik. Müşterilerimize en fazla çeşidi sunmakla kalmıyor müşterilerimize Bodrum satılık ev fiyatları arasından en uygun olanları sunuyoruz. Siz de ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar için Emlakjet’i tercih ederek 20 milyon insana katılın, yaptığınız tercihten dolayı asla pişman olmayacaksınız. 

Emlakjet.com yeni bir ev sahibi olmak isteyen herkese aradıkları evi en hızlı ve en kolay şekilde buldurmaya yardımcı olmaya uzun yıllardır devam ediyor. İstediğiniz kriterlere en uygun ilanı kolaylıkla bulup, hızlıca sahip olabileceğiniz Jethat teknolojisi ile her geçen gün mutlu ev sahiplerinin sayısını artırmaktan gurur duyuyoruz. Bodrum satılık daire almayı düşünenler için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda sizlere ilçe hakkında bilinmesi gereken tüm genel bilgileri aktardıktan sonra ev ve lokasyon tercihinizde kolaylık sağlayacak.

Bodrum, Türkiye’nin en güneydoğusunda yer alan Muğla iline bağlı, il merkezine 32 kilometre uzaklıkta yer alan bir ilçesidir. Türkiye’nin en önemli turizm bölgelerinden birisi olan ilçe, dünyanın ve ülkenin yaz turizmi açısından oldukça değerlidir. Muğla ilinin en büyük ilçesidir. Antik çağdaki ismi ‘Halikarnassos’dur. Daha sonrasında Aziz Petrus Kalesi adı verilen kale ile birlikte şehrin Aziz Petrus olarak adlanmış ve daha sonra ‘Petrium’ adı verilmiştir. Zaman içinde önce ‘Petrum’ sonra ‘Potrum’ ve en sonunda da ‘Bodrum’ olarak söylenir olmuştur. Bodrum Kalesi bugün dünyanın en büyük 2. Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak hizmet vermektedir. Şehir kültürel olarak ok fazla etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. İlçe, Muğla ilinin batı köşesinde yer alır. Topraklarının büyük çoğunluğu kendi adını taşıyan bir yarımada içerisinde bulunur ve üç tarafı Ege Deniziyle çevrilidir. 

İlçe bulunduğu coğrafyaya göre tipik akdeniz iklim özelliği taşır. Yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ılık geçer.

 

Bodrum Satılık Daire Arayanlar İçin İlçenin Nüfus ve İdari Bilgileri

Bodrum’da ev sahibi olmayı düşünenler için çevresinde bulunan diğer ilçeler ise şöyledir;

 • Doğu ve kuzeydoğusunda Milas ilçesi,
 • Güneyinde, kuzeyinde ve batısında Ege Denizi ile çevrilidir. 

2019 yılı TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan kişi sayısı 171.850’dir. Bu sayının yüzde 49,17’si kadın, yüzde 50,83’ü erkektir. İlçenin yüzölçümü toplam 557 kilometrekaredir. Bodrum’da acil satılık evler gibi hızlı arayış içinde olanların tercih edebileceği toplam 41 mahalle vardır. Bunlardan nüfusu en yüksek olanları şunlardır; Yalıkavak Mahallesi, Karabağ Mahallesi, Akçaalan Mahallesi, Bitez Mahallesi, Çırkan Mahallesi, Turgutreis Mahallesi, Dirmil Mahallesi, Müskebi Mahallesi, Umurca Mahallesi, Kumbahçe Mahallesi, Cevat Şakir Mahallesi, Akyarlar Mahallesi, Eskiçeşme Mahallesidir. 

 

Bodrum Satılık Daire Piyasa Bilgileri

Emlakjet 2019 yılı kasım ayı verilerine göre Muğla ilinin Bodrum ilçesinde bulunan satılık konutların genel piyasa bilgileri şu şekilde belirlenmiştir:

 • Konutun ortalama yaşam alanı 123 metrekare,
 • Metrekare birim satış ücreti en az; 3.525 TL,
 • Metrekare birim satış ücreti en fazla; 14.375 TL,
 • Ortalama konut satış fiyatı; 832.464 TL’dir. 

Tercih edeceğiniz dairenin ilçe merkezindeki mahallelerinde ya da kırsal kesimdeki köylerde bulunmasına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satış işlemlerini gerçekleştirmemeniz önerilmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun evi kolaylıkla bulabilmek için sizde Emlakjet’in güvenilir emlakçılarından danışmanlık hizmeti alabilir ya da sitemizde bulunan en çok tercih edilen Bodrum Merkez’de sahibinden satılık daireler ilanlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. 

 

Bodrum Satılık Ev

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Bodrum satılık ev ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Bodrum satılık ev arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık ev arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Bodrum sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Bodrum satılık ev ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Bodrum Satılık Ev Fiyatları

Bodrum satılık ev fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık ev fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre evlerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Bodrum Satılık Ev İlanları

EmlakJet'te yer alan sahibinden Bodrum satılık ev ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Bodrum Satılık Ev 3+1

Bodrum satılık ev 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun evleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon ev ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Bodrum Satılık Ev 2+1

Bodrum satılık ev 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık ev ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla ev sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve evler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Bodrum Satılık Ev 1+1

Bodrum satılık ev 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 evlere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o evde yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Bodrum Satılık Ev Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahibinden Bodrum satılık ev ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık ev arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Evin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Evin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Bodrum Satılık Daire
Akçaalan Mahallesi Satılık DaireAkyarlar Mahallesi Satılık DaireBağla Satılık DaireBahçelievler Mahallesi Satılık DaireBahçeyaka Mahallesi Satılık DaireBitez Mahallesi Satılık DaireBodrum Satılık DaireBüyük Ada Satılık DaireBüyükkiremit Ada Satılık DaireCevat Şakir Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamarası Mahallesi Satılık DaireÇamlık Mahallesi Satılık DaireÇarşı Mahallesi Satılık DaireÇatal Ada Satılık DaireÇatal Adası Satılık DaireÇavuş Ada Satılık DaireÇelebi Adası Satılık DaireÇırkan Mahallesi Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇömlekçi Mahallesi Satılık DaireDağbelen Mahallesi Satılık DaireDereköy Mahallesi Satılık DaireDirmil Mahallesi Satılık DaireEskiçeşme Mahallesi Satılık DaireFarilya Mahallesi Satılık DaireFener Adası Satılık DaireGeriş Mahallesi Satılık DaireGökçebel Satılık DaireGökpınar Mahallesi Satılık DaireGölbaşı Mahallesi Satılık DaireGölköy Mahallesi Satılık DaireGörecek Ada Satılık DaireGümbet Mahallesi Satılık DaireGümüşlük Mahallesi Satılık DaireGündoğan Mahallesi Satılık DaireGürece Mahallesi Satılık DaireGüvercinlik Mahallesi Satılık Daireİçmeler Satılık Daireİkizadalar Mahallesi Satılık Daireİkiz Adalar Mahallesi Satılık Daireİslamhaneleri Mahallesi Satılık DaireKara Ada Satılık DaireKarabağ Mahallesi Satılık DaireKaraova Mahallesi Satılık DaireKarga Adası Satılık DaireKargı Adası Satılık DaireKemer Mahallesi Satılık DaireKızıl Ada Satılık DaireKızılağaç Mahallesi Satılık DaireKonacık Mahallesi Satılık DaireKoyunbaba Mahallesi Satılık DaireKumbahçe Mahallesi Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireKüçükada Mahallesi Satılık DaireKüçük Ada Satılık DaireKüçükbük Mahallesi Satılık DaireKüçükkiremit Adası Satılık DaireKüçüktavşan Adası Satılık DaireKüçüktüllüce Adası Satılık DaireMazıköy Mahallesi Satılık DaireMumcular Mahallesi Satılık DaireMüskebi Mahallesi Satılık DaireOrak Adası Satılık DaireOrtakent Satılık DairePeksimet Mahallesi Satılık DairePınarlıbelen Mahallesi Satılık DairePırasa Ada Satılık DairePırasa Adası Satılık DaireSarıot Adası Satılık DaireSazköy Mahallesi Satılık DaireSıçan Adası Satılık DaireTepecik Karaova Mahallesi Satılık DaireTepecik Mahallesi Satılık DaireTopan Ada Satılık DaireTorba Mahallesi Satılık DaireTurgutreis Mahallesi Satılık DaireTüllüce Adası Satılık DaireTürkbükü Mahallesi Satılık DaireTürkkuyusu Mahallesi Satılık DaireUmurca Mahallesi Satılık DaireYahşi Mahallesi Satılık DaireYakaköy Mahallesi Satılık DaireYalıkavak Mahallesi Satılık DaireYassı Ada Satılık DaireYassıkaya Ada Satılık DaireYeniköy Karaova Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYıldız Ada Satılık DaireYokuşbaşı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.