Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Muğla Dalaman Satılık Daire

araması için 524 ilan bulundu
search
Dalamancancel
Muğlacancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Dalaman Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Dalaman satılık daire arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercih edebilirsiniz.

Dalaman Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ilinin 13 ilçesinden biri olan Dalaman ilçesi Akdeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Dalaman satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Akdeniz iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe ulaşım imkanları bakımından da oldukça önemli bir lokasyonda yer almakta olup Dalaman Havaalanı’nı içerisinde barındırmaktadır. Dalaman satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin turizm ve tarım faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Dalaman Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 41 bin 351’dir. İlçe nüfusunun yüzde 53,45’ini (22 bin 102) erkek, yüzde 46,55’ini (19 bin 249) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Dalaman satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akçataş Mahallesi, Altıntas Mahallesi, Atakent Mahallesi, Bezkese Mahallesi, Bozbel Mahallesi, Çöğmen Mahallesi, Darıyeri Mahallesi, Ege Mahallesi, Elcik Mahallesi, Gürköy Mahallesi, Gürleyk Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kapukargın Mahallesi, Karacaağaç Mahallesi, Karaçalı Mahallesi, Kargınkürü Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Kızılkaya Mahallesi, Merkez Mahallesi, Narlı Mahallesi, Sabunlu Mahallesi, Söğütlüyurt Mahallesi, Şerefler Mahallesi ve Taşbaşı Mahallesi’dir.

Dalaman Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayan çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumları hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengin olup bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Muğla Dalaman satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Mesleki Eğitim Merkezi: Hürriyet, Gazi Bayram Diker Caddesi No:1, 48770 Dalaman/Muğla. Daha detaylı bilgiler için (0252) 697 58 85 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Dalaman Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi: Ege, Kenan Evren Caddesi, 48770 Dalaman/Muğla. Daha detaylı bilgiler için (0252) 692 37 85 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Dalaman Anaokulu:  Söğütlüyurt Mahallesi, Egemenlik Caddesi, 48770 Dalaman/Muğla. Daha detaylı bilgiler için (0252) 692 13 15 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Dalaman Öztaş Anadolu Lisesi: Ege, Kenan Evren Bulvarı, 48770 Dalaman/Muğla. 
  • Atatürk İlköğretim Okulu: Ege, Gazi Bulvarı, 48770 Dalaman/Muğla. Daha detaylı bilgiler için (0252) 697 55 43 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Muğla ilinin Dalaman ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Muğla Dalaman satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.